نرم افزار و vcd 

63 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

در هر صفحه
0 دیدگاه

دارنده عنوان شادترین ترانه کودک کشور ترانه های شاد روزهای تولد و جشن. شامل 7 ترانه شاد. ویژه تمام رده های سنی کودک.عناوین ترانه ها: تولد خاله ستاره،خندون ترین ستاره،تولدت مبارک،روز مادر،تولد خوشید،تولد بهار،روز پدر

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این مجموعه که در ادامه به «ترانه‌های خاله ستاره 3» تغییرنام داد، بخشی از این گنجینه بزرگ را در قالبی بسیار جذاب به‌صورت کارتونی و عروسکی به صورت یک لوح فشرده DVD  به کودکان عزیز این مرز و بوم تقدیم کرده است. «خاله‌ستاره‌ در مثلستان 1» دربردارنده مثل‌های ایرانی و گنجینه پربار ادبیات عامه، روش زندگی و پندهای اخلاقی است.

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

منوچهر احترامی، یکی از برجسته‌ترین طنز‌پردازان و نویسندگان ادبیات کودک و نوجوان است و حسنی نگو یه‌دسته گل یکی از معروف‌ترین آثار اوست. ترانه‌های حسنی 1 یکی از شادترین ترانه‌های تولید شده در واحد کودک و نوجوان انتشارات فرا رسانه برگ به‌شمار می‌رود که بر اساس اثری به‌یادماندنی از منوچهر احترامی ساخته شده است.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

با تماشای این داستان ها ،کودکان می آموزند که امور شخصی خود را خودشان انجام دهند.گرافیک این مجموعه ساده و قابل فهم جهت سنین نونهال و خردسال می باشد. مجموعه داستان های کیتی پیشی با هدف آموزش مهارت های زندگی و به صورت کارتون تهیه شدهاست.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

«تولد خاله‌ستاره»، «روز مادر»، «روز پدر»، «تولدت مبارک»، «تولد بهار»، «تولد خورشید»، «خندون‌ترین ستاره از عناوین ترانه‌های این مجموعه‌اند این مجموعه شامل 7 ترانه کودکانه با موضوع تولد می‌شود که به کارگردانی هدا صدر و مهرداد امینی، بر اساس اشعار ساغر مختاری، آهنگسازی محسن کریمی و تصویرگری‌های زینب آرین‌خصال تولید و عرضه شده است.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 حسنی غذا خوب می‌خوره،حسنی شب‌ها زود می‌خوابه وحسنی میره مهد کودک از عناوین  اشعار این مجموعه است. کتاب و لوح فشرده مجموعه «حسنی 2 » چند مشکل بزرگ بچه‌ها را به‌صورت شعر کودکانه طرح می‌کند و می‌کوشد تا با فعالیت‌هایی همچون ترانه و بازی، رفتارهای آنان را درمورد این مسائل بهبود بخشد؛

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این مجموعه با هدف آموزش مهارت های زندگی تهیه و تدوین شده است.عناوین ترانه ها:شب یلدا،کتاب،اسباب بازی،ستاره،نت موسیقی،مهدکودک،ساعت،رنگها،پوشاک. ترانه های بسیار شاد آموزشی.شامل 10 کارتون آهنگین،1 لوح فشرده تصویری وی سی دی.مفاهیم ترانه ها منطبق با واحد کار مهدکودک و پیش دبستان و جذاب جهت سنین دبستان می باشد.

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این مجموعه با هدف آموزش مهارت های زندگی تهیه و تدوین شده است.مفاهیم این ترانه ها منطبق با واحد کار مهدکودک و پیش دبستان و جذاب جهت سنین دبستان می باشد.عناوین ترانه ها:لالایی،مدرسه،هواپیما،مادر بزرگ،پروانه ،خانواده ،پارک،ستاره. ترانه های بسیار آموزشی.شامل 10 کارتون آهنگین .ویژه سنین 1 تا 9 سال.شامل 1 لوح فشرده تصویری وی سی دی.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ویژه سنین 1 تا 10 سال این کتاب 7 کارتون آهنگین برگرفته از کتاب کلیله و دمنه شامل داستان های پندآموز از زندگی حیوانات و به زبان سانسکریت است.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ویژه سنین 1 تا 10 سال. شامل 7 کارتون آهنگین برگرفته از کتاب کلیله و دمنه شامل داستان های پندآموز از زندگی حیوانات و به زبان سانسکریت است.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

داستان های مرزبان نامه برگرفته از زندگی انسانها و جانوران می باشد.مرزبان نامه برای اولین بار در ایران به شعر کودکانه تبدبل و در 7 کارتون شاد و آهنگین در دو قسمت عرضه شده است.عناوین کارتون ها:خروس قشنگ روباه زرنگ،حقه مرغ ماهیخوار،مار بلا موش ناقلا،موش ترسو دام آهو،دوستی موش وگربه دارنده عنوان شادترین ترانه کودک کشور.شامل 7کارتن آهنگین.ویژه سنین 1 تا 12...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

داستان های مرزبان نامه برگرفته از زندگی انسانها و جانوران می باشد.مرزبان نامه برای اولین بار در ایران به شعر کودکانه تبدبل و در 7 کارتون شاد و آهنگین در دو قسمت عرضه شده است.عناوین کارتونها:خرچنگ دلیر ماهیخوار پیر،کپل تخم مرغ دزد،بره آوازخوان،شتر کلک بار نمک،دزد کلک دوستی کک. دارنده عنوان شادترین ترانه کودک کشور.شامل 7کارتن آهنگین.ویژه سنین 1 تا 12...

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این مجموعه که در ادامه به «ترانه‌های خاله ستاره 4» تغییر نام داد، ضرب‌المثل‌های این مجموعه شامل «بزک نمیر بهار میاد؛ کمبزه با خیار میاد» «دوستی خاله خرسه»، «در دروازه رو میشه بست، ولی در دهان مردم رو نمیشه بست»‌ و «آش نخورده و دهان سوخته» است. «خاله‌ستاره‌ در مثلستان 2» دربردارنده مثل‌های ایرانی و گنجینه پربار ادبیات عامه، روش زندگی و پندهای اخلاقی است.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سیاره شادی حاوی دو کارتون آموزشی با عناوین سیاره شادی و خاله‌ستاره و نانی و نونی است. خاله‌ستاره در مجموعه «‌خاله‌ستاره و نانی و نونی» به ارایه آموزش‌ مهارت‌های زندگی به‌ کودکان و نوجوانان می‌پردازد. این نرم‌افزار که در قالب بازی و داستان‌های جذاب ارایه شده است، به کودکان می‌آموزد که چگونه بر ترس‌هایشان غلبه کنند و چگونه بر استرس‌ها و عادت‌های ناپسند...

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

برای هر روز یک قصه جذاب شامل 31 داستان قشنگ و جذاب صوتی مختص روزها و شب های فروردین .

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قصه‌های اردیبهشت از مجموعه «قصه‌های روز به روز» شامل 31 قصه صوتی برای 31 روز و شب کوچولوهای شماست که «گنجشک دانا و شکارچی»، « هرکسی کاری داره»، «دلقک»، «نهنگ شکمو»، «طوطی و بازرگان»، «برکت مهربانی»، «جادوگر جنگل»، «دوستی واقعی»، «ماهی‌گیر و غول دریا»، «نمایش پسر حصیرباف»، «چرا من کرم شدم؟»، «طوطی مقلد»، «ملکه پرنده‌ها»، «موش چوبی» و «آرزوهای مانی»، عناوین...

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ارسال این پکیج به سراسر ایران رایگان است. خاله ستاره 20 عنوان محصولات برتر خود را در یک پکیج زیبا و قشنگ برای کوچولوهای عزیز عرضه کرده است.

70,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خاله سوسکه کوچولو، برداشتی آزاد از حکایت شیرینی است که در دل وجان همه ایرانیان جای دارد. در این مجموعه زیبای موزیکال، موسیقی محلی و مدرن در هم آمیخته اند تا داستان کودکی خاله سوسکه ی نامدار را در جست و جوی دوست خوب، روایت کنند....

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

محتوای شعرهای این مجموعه بر اساس واحد کار مراکز آموزشی کودکان (مهدهای کودک و پیش‌دبستان‌ها) تهیه شده که «دوستی»، «گل‌ها»، «پستچی»، «لبنیات»، «شب و روز»، «قورباغه»، «استاندارد» و «مدرسه»، عناوین ترانه‌های آن است «ترانه‌‌های خاله‌ستاره 5» با هدف آموزش مهارت‌های زندگی تدوین شده و شامل 8 شعر زیباست که به دو صورت کتاب شعر و لوح فشرده موزیکال ویدئویی عرضه شده است.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این مجموعه به کارگردانی هدا صدر،مهرداد امینی و تهیه کنندگی موسسه فرارسانه برگ و مدیریت تولید زهره جعفری می باشد. این محصول شامل 8 کارتون شاد و موزیکال است که بر اساس آهنگ های مهد تا مدرسه ویژه سنین پیش از دبستان تهیه شده است. عناوین این محصول شامل کارتون های: انرژی، صرفه جویی، بهداشت، تلفن، قلک، سایه، مهدکودک و رایانه می باشد.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این نرم‌افزار شامل شعرهای آموزشی،کارتون‌ها و بازی و سرگرمی است. در این نرم‌افزار کودکان در‌قالب داستان‌های جذاب و بازی ، تأثیرات هنر در زندگی را درمی‌یابند و با برخی از هنرها آشنا می‌شوند. سیاره هنر حاوی دو کارتون آموزشی با عناوین  زنبورک و گل زرد و سیاره هنر است.  سیاره هنر به دو زبان فارسی و انگلیسی تهیه شده است.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سیاره اعداد حاوی دو کارتون آموزشی با عناوین سیاره اعداد و جشن تولد نانی و نونی است.  نرم‌افزار سیاره اعداد در قالب بازی و داستان‌های جذاب، اعداد پایه، ریاضیات ساده، هوش و حساب را به کودکان می‌آموزد. این اثر شامل کارتون‌ها و شعرهای آموزشی، بازی و سرگرمی است‌.  آموزش اعداد 1 تا 100، ساعت‌، مفاهیم ریاضی و اشکال هندسی، دیگر موضوعات این نرم‌افزار به‌شمار...

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حاوی ترانه الفبا، آموزش الفبا،ساعت، رنگها،کلمات رایج ،اعداد، بخش کارتون و پازل و تمرین مناسب برای گروه سنی 3 الی 10 سال لوح رایانه ای

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حاوی آموزش ویندوز ، چهره سازی ، پیداکردن شکل های مشابه، بخش هندسه، یافتن تفاوت ها و انواع بازی دیگر برای تقویت حافظه و هوش 

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حاوی آموزش رنگ ها و ترکیب رنگ ها، آزمایشگاه رنگ و پازل، مناسب گروه سنی 3 الی 8 سال

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حاوی آموزش شگردهای ویندوز و انواع بازی برای تقویت حافظه و هوش.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

معرفی رایانه و آشناسازی کودکان با کامپیوتر از طریق شعر و بازی های متنوع

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی و قوانین شهروندی تحت نظارت پلیس راهور.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هدف از این نرم افزار ،آشنا کردن کودکان با اصول تغذیه در زندگی است. در قصه آهنگین شهر سلامت ،کودک با گروههای غذایی و اهمیت هر یک آشنا می شود.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این جا کودک خود با استفاده از ماوس قصه را پیش می برد. ازقصه های این نرم افزار مملی و بزش ، کی از همه قوی تره، و زنبور عسل و کره الاغ هستند. بخشی از پیمان­ نامه جهانی حقوق کودک به زبان ساده ، نمایش ریتمیک حسنی با آب بازی نکن و شعر نظافت در قیمت یاد بگیریم که ، گنجانده شده است. در بخش بازی نیز کاربر به شکار یک شکارچی می رود.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هدف اصلی از این نرم افزار در نگاه کلی محظوظ شدن کودکان از ترکیب ادبیات،صدا و تصویر است. اما هر یک از بخشها هدف  خاصی را دنبال می کند.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تاثیر جادوئی موسیقی بر کودکان و بطور عام بر انسان بر کسی پوشیده نیست. در این نرم افزار 20ترانه زیبا گردآوری شده است که کودک می­تواند پس از یاد گرفتن اشعار، صدای خواننده را حذف کند و خود بجای او ترانه ها را بخواند. بازی با مازهای مختلف و یافتن تفاوت ها قسمت های دیگر این نرم افزار را تشکیل می دهد.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نرم افزار کوثر که بر روی یک عدد دی وی دی عرضه شده، دانشنامه­ای در خصوص معارف اسلامی و قرآنی برای کودکان و نوجوانان عزیز می­باشد و شامل بخش­های آموزش قرآن، پیامبران آسمانی ، خاندان پیامبر اسلام ، دین اسلام ، خدای خوب و مهربان و  تکالیف دینی ،آموزش وضو و نماز، آلبوم تصاویر و فهرست جستجو می­باشد. این نرم افزار به عنوان کمک درسی برای دروس قرآن و هدیه­ دوره...

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

برای اجرای این نرم افزارDVD درایو لازم است. هدف از این نرم افزار آشنا سازی کودکان و نوجوانان با ورزش فوتبال است که آنها را با اصول و قوائد بازی آشنا می سازد و نیزدر این لوح فشرده تاریخچه ای از فوتبال و گل های جام جهانی 2010 برای استفاده کودکان و بزرگسالان گردآوری شده است، همچنین انواع بازی های فوتبال برای کودکان فراهم آمده است.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کودک پس از شنیدن صدا ها باید تشخیص دهد که صدا مربوط به کدام تصویر می شود در  ضمن  نام  آلات  موسیقی  را هم یاد می گیرد. هدف اصلی آشنا کردن کودک با صدای حیوانات، آلات موسیقی و دیگر موارد است. در بخش های یافتن تفاوتها و پازل، کودک کار با ماوس را تمرین می کند و در این بخشها در صورت انجام به موقع، بخشی از یک کارتون معروف را جا یزه می گیرد. پس سرعت عمل هم...

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این لوح فشرده  مجموعه ترانه های  تصویری  زیبا و شاد، سروده ناصر کشاورز و محمد کاظم مزینانی گرد آوری شده است، که اوقات شاد و مفرحی را برای کودکان فراهم می آورد. از جمله این ترانه ها:  سرمایه گذاری، بستنی، گربه خونه ی ما، مهمونی، خونه پیچ پیچی، آقا لک لک، کبوتر و...

3,900 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دراین لوح فشرده وی سی دی مجموعه ترانه های نرم افزار شعر تاتی (20 ترانه ) و قصه های موجود در قصه 1 تاتی (4 قصه) گرد آمده است تا کودکانی که به رایانه (کامپیوتر دسترسی ندارند، بتوانند از آن بهره مند شوند، یا کودکان کم سن و سال تر بتوانند آنها را از طریق تلویزیون ببینند.

3,900 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این لوح فشرده وی سی دی شامل ترانه های مدرسه کی وا می شه، زمستونه (سه بعدی)، باباکجائی و مجموعه ترانه ها و قصه های نرم افزار شهر تاتی است. ترانه مدرسه کی وا می شه با شعر آقای ناصر کشاورز اشتیاق کودکی سال اولی ها برای باز شدن مدرسه ها پیش از پائیز است، بنابرین برای کودکان سال اولی می تواند جذاب و شنیدنی باشد.

2,900 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

داستان تصویری دزد رنگ‌ها و کادو - گروه سنی 3 الی 11 – لوح تصویری

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ترانه رایانه از نرم افزار پس انداز تاتی نیز در این وی سی دی گنجانده شده است. قصه های شهر سلامت  و موش آهنی از نرم افزار یک سبد سلامتی با توجه به اهمیتشان در آموزش اصول اولیه تغذیه درست به کودکان به صورت وی سی دی ارئه شده اند،تا کودکانی که که کامپیوتردر اختیار ندارند یا کودکان کم سن و سال تر که امکان استفاده از کامپیوتر را ندارند،بتوانند بر روی صفحه...

3,900 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماجراهای اشی به همراه آناهیتا در تخت جمشید برگرفته از نرم‌افزار قصه‌ تاتی 2 گروه سنی 4 الی 11 سال - لوح تصویری

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

از دیر باز در سراسر جهان مادران یا پدران برای به خواب کردن کودکان خود از زمزمه لالائی ها استفاده کرده اند روانشناسان نیز خواندن لالایی یا قصه های شب برای کودکان پیش از خواب تاکید دارند.

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کودک با گوش دادن سپردن به لالائی ها ، نخستین آگاهی­ها و دانستنی ها را درباره ی محیط پیرامون و زندگی با بیان مهربان و گرم از زبان مادر می آموزد و کم کم  با رنگ ها ، آواها پدیده ها و آدم ها خو می گیرد. به این ترتیب کودک چگونگی بیام واژگان و آهنگ موسیقیایی زبان مادری را به آگاهی می سپارد و کام و زبان او نیز پرورش می یابد. این لوح فشرده صورتی نیز با موسیقی...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این سی دی حاوی 4 فولدر می باشد و در کامپیوتر، ضبط ماشین  و دستگاه های خانگی قابل اجرا می باشد. این سی دی حاوی ترانه شاد با موضوعات متنوع می یاشد.این ترانه ها بصورت MP3 تهیه شده است در این سی دی 80 ترک (Track) و بیش از 180 دقیقه موسیقی کودک دارد.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دورا و بوتز ایستگاه،در مسابقه خود را با قطار کوچک آبی همراه می کنند.پس از عبور قطار آبی از تونل،ناگهان با چند تکه جدا شده ریل روبرو می شوند.دورا به کمک بوتز در جستجوی قطعات جدا شده ...

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این قسمت می بینیم: قسمت اول سواحل:دورا و دوستانش در ساحل،پل چوبی و قلعه درست می کنند. قسمت دوم بستنی یخی:دورا و دوستانش موفق می شوند ماشین بستنی فروشی را از گل در بیاورند. و...

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این قسمت می بینیم: قسمت اول تاج جادویی پادشاه جو:دورا و بوتس داخل کتاب افسانه ای می شوند و با کلمه ای اسپانیایی آشنا می شوند و ... قسمت دوم نجات هاپو کوچولو:دورا و بوتس با هم داخل بازی کامپیوتری می روند تا هاپو کوچولو را از دست گیرنده سگ ها نجات دهند و ... و...

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این قسمت می بینیم: قسمت اول دوست خوبمون تیگو:ماشین اتشنشانی بوتس توسط سوایپر دزدیده شده و نوک قله برفی قرار می گیرد و ان ها از دریاچه کروکدیل ها رد می شوند و ... قسمت دوم روز پر سر و صدا:دورا و بوتس می خواهند خورشید خوابالو را بیدار کنند و ... قسمت سوم... قسمت جهارم...

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این سری از دورا جستجوگر شامل 4 قسمت "روز تولد"، "تولدت مبارک نوزادان"، "ویکی به خانه می آید" و "گل آفتابگردان" می باشد روز تولد:دورا و بوتس می خواهند بدانند بادکنک تولد کجا داره می ره،برای همین باید به سمت پارک بادی برن و ... تولدت مبارک نوزادان:مادر بزرگ برای دو قلوها کیک تولد می پزد و به بچه ها هم یاد می دهد.بوتس و دورا باید به دوقلوهای قهرمان کمک کنند...

4,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 63 مورد

بالا