کتاب کودک و نوجوان 

1767 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

در هر صفحه
0 دیدگاه

جانمی جان جشن پای سیب جلد 5 از مجموعه کتاب آملیا بدلیا آملیا بدلیا به خانه ی بابابزرگ و مامان بزرگش رفته بود. بعد از ظهر پاییزی دلپذیری بود، یک روز بی نظیر برای برگ جمع کردن و این طرف و آن طرف دویدن و بازی کردن. بابا بزرگ نفس عمیقی کشید و به آملیا بدلیا گفت: بوی پاییز توی هواست.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جانمی جان یک روز بدون مشق جلد 4 از مجموعه کتاب آملیا بدلیا توی مدرسه قرار است در هر کلاسی انتخابات برگزار شود. قرار است دانش‌ آموزان پیشنهاد های خودشان را بدهند و رأی‌ گیری کنند. هر کس پیشنهادی داد: توی باغچه مدرسه، توت‌‎فرنگی کاشته شود تا دسرهای سالم‌تری بخورند.برای دسر، ساندویچ بستنی داشته باشند.بردن دانش‌آموزان به سیرک. آوردن حیوان‌های عروسکی به...

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جانمی جان یک جای با حال جلد 3 از مجموعه کتاب آملیا بدلیا آملیا بدلیا خیلی عاشق کتاب خواندن بود. برای همین، یک روز که معلمشان، خانم ادواردز، به بچه ها گفت که می خواهد آن ها را به کتابخانه ی عمومی ببرد، آملیا بدلیا از خوشحالی می خواست بال در بیاورد.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جانمی جان مزرعه ی راست راستکی جلد 2 از مجموعه کتاب آملیا بدلیا آملیا بدلیا خیلی ذوق زده بود، چون قرار بود بچه های کلاس را برای گردش علمی ببرند مزرعه ی خوش منظره. معلمشان، خانم ادواردز به بچه ها گفت: توی کلاس، خیلی چیزها درباره ی مرعه خواندیم و یاد گرفتیم. حالا می خواهیم از نزدیک یک مزرعه ی واقعی ببینیم و با مزرعه دارهای واقعی آشنا شویم. به آقا و خانم...

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جانمی جان روز اول مدرسه جلد 1 از مجموعه کتاب آملیا بدلیا آملیا بدلیا از خوشحالی روی پایش بند نبود.دلش می خواست زودتر به مدرسه برسد. راننده ی اتوبوس مدرسه که اسمش خانم پارک بود، گفت: خب، رسیدیم. بپرید پایین! آملیا بدلیا عقب رفت تا خوب دور بگیرد. بعد با تمام قدرت از اتوبوس پرید پایین و افتاد روی یک خانم.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آبی کوچولو زرد کوچولو آبی کوچولو و زود کوچولو داستانی با شخصیت‌هایی انتراعی اما باورپذیر درباره‌ی دوستی و هویت است. به گفته پیتر هانت، کارشناس ادبیات کودکان، این کتاب نشان می‌دهد که حتی خوانندگان بسیار کم سال نیز می‌توانند نمادگرایی انتزاعی را درک کنند.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پسرک و ناخدای شجاع پسرک در خانه‌ای ساحلی در کنار دریا زندگی می‌کند. بهترین دوستانش قایقران پیر و ناخدا آنقدر از لذت و هیجانات زندگی و سفرهای دریایی برای او گفته‌اند، که پسرک مصمم است تا به زودی ملوان شود و به سفر دریایی برود.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه سه گانه تصویری سفر بازگشت داستان بی کلام درباره‌ی دختری تنها که از جلب توجه پدر پرمشغله‌اش ناامید می‌شود. او تصمیم می‌گیرد به دنیای خیال انگیزش بازگردد. اما این بار پدر نیز پا به این دنیای جادویی می‌گذارد...

9,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه سه گانه تصویری ماجراجویی داستانی بی کلام از دختری که در دنیای خیال انگیزش دیگر تنها نیست. او و دوستش ناگهان وارد یک ماجراجویی برای نجات پادشاهی اسیر شده می‌شوند....

9,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه سه گانه تصویری سفر این کتاب بی کلام، داستان دختری تنهاست که دری جادویی روی دیوار اتاقش می‌کشد و از همان جا سفری ماجراجویانه و سحرآمیز را آغاز می‌کند...

9,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بادکنک زبولون زبولون یک بادکنک نرم نرم، گرد گرد داشت که خیلی عزیز دردانه بود و همه جا با خودش می برد. اما یک شب بادکنک پرواز کرد و رفت، در حالی که زبولون را در تاریکی شب تنها میگذاشت. زبولن خیلی احساس تنهایی میکند تا اینکه …

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شازده غوک شاخدار داستان شاهزاده‌ای که به خاطر طلسمی به قورباغه‌‌ایی زشت تبدیل شده و این طلسم فقط توسط بوسه‌‌ایی از طرف دختری زیبا، باطل می‌شود.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

زوزو کوچولو نقاش می شود زوزو کوچولو عاشق نقاشی کردنه. اون با مداد رنگی‌هاش یه آدمک بامزه کشیده.....اگر می‌خواهی بدونی این آدمک چه شکلیه این کتاب رو تا انتها بخون.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تایرون و قلدرهای جنگل سوامپ به یک قلدر نه گفتن کار سختی است. تایرون قلدر است و تبدیل به مشکل بزرگی برای بولاند و دوستانش شده است. مه به دار و دسته ی تایرون ملحق شده اند و اسمش را قلدرهای جنگل سوامپ گذاشته اند.تایرون دوست دارد بولاند و دوستانش هم به گروه بپیوند. حالا بولاند چطوری باید خودش را از این دردسر نجات بدهد؟

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تایرون گنده بک بدجنسمعلم مدرسه از بولاندر می خواهد چند کتاب ریاضی برای تایرون، که چند روز سرکلاس حاضر نشده، ببرد. وقتی بولاند کتاب ها را با ترس و لرز برای تایرون می برد، متوجه می شود عمویش او را در زیرزمین زندانی کرده است. به خاطر همین هم بولاند دلش به رحم می آید.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تایرون فریبکارتایرون با دوستانش برای گردش به جایی در جنگل سوامپ می‌رود و با فریبکاری در همه‌ی مسابقه‌هایی که آنجا برگزار می‌شود، برنده می‌شود. به خاطر همین، بولند کوچولو و دوستانش دیگر از گردش و سرگرمی‌هایش لذت نمی‌بردند. تا اینکه سرانجام زمان مسابقه‌ی جست‌و‌جوی گنج فردا می‌رسد. اما تایرون فریبکار نمی‌داند چه در انتظارش است.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تایرون ترسناک تایرون که از همه ی دایناسورها بزرگ تر و قوی تر و ترسناک تر است، هر وقت هوس می کند، سربه سر بولاند می گذارد و او را آزار می دهد. بولاند که از این وضع خیلی ناراحت است، سرانجام راه حلی پیدا می کند تا از شر تایرون خلاص شود.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جیپ و داستان زندگی او ماجرای نوجوانی که با افرادی غیر از والدین خودش زندگی کرده است... جیپ پسر یتیم ١٢ ساله ای است که وقتی ٢ – ٣ سال بیشتر نداشت، از پشت گاری در حال حرکت به زمین می افتد. کسی سراغش را نمی گیرد برای نگهداری به مزرعه ای که محل نگهداری بیماران روانی است برده می شود...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بچه گل های گمشده بچه‌هایی که به تازگی مادر خود را از دست داده‌اند، در پی زندگی با یکی از اقوام پیرخود و جستجو در کتابخانه‌ی خانه‌ی قدیمی‌اش کتاب داستانی را پیدا می‌کنند که در مورد باغ خانه و طلسم بچه‌هایی که در آن زندگی می‌کردند، نوشته شده است.

1,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بابابزرگ سبز من در این کتاب نوه از پدربزرگش می گوید. از کودکی‌اش، زندگی‌اش در مزرعه، رفتنش به جنگ و علاقه‌اش به باغبانی. پدربزرگ گاهی برخی چیزها را فراموش می‌کند، به جز…

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بنی و پستانک بنی دلش یک برادر می‌خواست. یک روز صبح که از خواب بیدار شد، یک برادر داشت. اما برادر کوچک با خود اتفاقات تازه‌ای به خانه می‌آورد... یک روز صبح بنی کنار خود گهواره‌ای حصیری می‌بیند. او سرانجام به آرزویش رسیده و صاحب یک برادر شده است. اما برادرکوچولو مدام جیغ می‌زند و مادر برای آرام کردنش به او پستانک می‌دهد...

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بنی و برادرش بنی و برادرش حوصله‌شان سر رفته. آن‌ها می‌خواهند بیرون بروند و کمی بازی و تفریح کنند. مادر می‌گوید نزدیک چاله گلی نروند اما آن‌ها بعد از کمی گردش یک‌راست به طرف چاله گلی می‌روند.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بنی و عروسکش بنی همه‌اش خانه را به هم می‌ریزد. مامان بنی هم مدام همه جا را تمیز و مرتب می‌کند. او می‌خواهد چوب‌ها و سیب‌زمینی‌های بنی را یک جا جمع کند اما بنی نمی‌گذارد.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وگی تو رختخوابه دوست نداره بخوابه اما خوابیدن اصلاً به همین راحتی‌ها نیست؛ مخصوصاً برای بچه‌قورباغه‌ها! وگی هم مثل همه‌ی بچه‌قورباغه‌ها دوست ندارد بخوابد. چون اول باید حمام کند و بعد لباس خواب بپوشد و مسواک بزند. بعدش تازه یادش می‌افتد که خیلی گرسنه است...

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وگی دکتر نمی‌ره هی بهونه می‌گیره وَگی جون، آماده شو! اما دکتر رفتن اصلاً به همین راحتی‌ها نیست؛ مخصوصاً برای بچه‌قورباغه‌ها! وگی هم مثل خیلی از بچه‌قورباغه‌ها دوست ندارد دکتر برود. چون می‌ترسد دکتر بهش آمپول بزند. تازه توی مطب دکتر خیلی حوصله‌اش سر می‌رود.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وگی هم بازی می خواد خواهرش دنیا می آد وَگی، این خواهرته! بازی کردن با یک نی‌نی کوچولو کار راحتی نیست؛ مخصوصاً برای بچه‌قورباغه‌ها! وگی هم مثل خیلی از بچه‌قورباغه‌ها دوست دارد خواهرش زودتر بزرگ شود و با او حرف بزند و بازی کند؛ اما انگار این نی‌نی فقط بلد است گریه کند.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وگی یک شب که خوابید توی خواب دوچرخه دید وَگی بپّر روی زین! اما دوچرخه‌سواری خیلی هم کار راحتی نیست؛ مخصوصاً برای بچه‌قورباغه‌ها! وگی هم مثل بچه‌قورباغه‌ها دوست دارد زودتر دوچرخه‌سواری یاد بگیرد.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وگی می ره مدرسه خیلی هم کم حواسه وَگی جون، دیرت نشه! بیدار شدن از خواب، آن هم صبح زود، کار راحتی نیست؛ مخصوصاً برای بچه‌قورباغه‌ها! وگی هم مثل همه‌ی بچه‌قورباغه‌ها دوست دارد زودتر برود مدرسه.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تتق تتق تقونه صدای چیه تو خونه در این کتاب کوچولوها با شعرهایی شاد و تصویرهایی شیرین صداهای گوناگون را می‌آموزند،صدای قُل‌قُل سماور و قِرقِر چرخ خیاطی و... را می‌شنوند و به طور غیرمستقیم با وسایل خانه آشنا می‌شوند.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قوقولی قوقو خروس بود منتظر عروس بود در این کتاب کوچولوها با شعرهایی شاد و تصویرهایی شیرین صداهای گوناگون را می‌آموزند،صدای مَع مَع گوسفند و قورقور قورباغه و... را می‌شنوند و به طور غیرمستقیم با حیوانات و ویژگی‌هایشان آشنا می‌شوند.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قان و قان و قان صدای ماشین مامان در این کتاب کوچولوها با شعرهایی شاد و تصویرهایی شیرین صداهای گوناگون را می‌آموزند،صدای بوق بوق ماشین و بَبو بَبوی آژیر پلیس و ... را می شنوند و به طور غیرمستقیم با انواع وسایل نقلیه آشنا می‌شوند.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تق و تق و تق رو چوبه نجار میخ می کوبه در این کتاب کوچولوها با شعرهایی شاد و تصویرهایی شیرین صداهای گوناگون را می‌آموزند،صدای تَتَق تَتَق چکش و قریچ قریچ قیچی و ... را می شنوند و به طور غیرمستقیم با انواع شغل‌ها آشنا می‌شوند.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چشمه می گه با قل قل می خوام برم پیش گل در این کتاب کوچولوها با شعرهایی شاد و تصویرهایی شیرین صداهای گوناگون را می‌آموزند، صدای قُل‌قُل چشمه و خِش‌خِش برگ‌ها و... را می‌شنوند و به طور غیرمستقیم با طبیعت و زیبایی‌هایش آشنا می‌شوند.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نی نی چقدر ملوسه مامان اونو می بوسه نی نی خسته و بی تابه اما با هر بوسه آروم تر میشهشما هم می توانید برای کودکتان این شعرها را بخوانید و او را ببوسید و آرام کنید

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این سر و دست و پاشه ناف نی نی کجاشه؟ نی نی داره دالی موشه بازی می کنهشما هم می توانید با کودکتان همراه شوید و هم زمان اسم اعضای بدن را تمرین کنید.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نی نی قام قام نی نی با چی رفته ددر؟.شما و کودکتان هم می توانی دنبال نی‌نی بگردید و هم‌زمان بعضی حیوانات و وسائل نقلیه را با هم تمرین کنید.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تنها شده نی نی ما مامان جون نی نی بیا نی نی داره با مامانش قایم باشک بازی می کند.شما و کودکتان هم می توانید در بازی آن ها شرکت کنید و هم زمان اسم بعضی اشیا خانه را با هم تمرین کنید

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چرا من وجود دارم؟ یک روز فیلو از مامانش پرسید: مامان، چرا من وجود دارم؟ مامان جواب داد: این هم شد سوال؟ خب تو وجود داری، همین! خب من که نمی‌توانم همه‌ی چیزها را برایت توضیح بدهم! فیلو کمی فکر کرد و گفت: همین‌طوری پرسیدم!

12,600 تومان 14,000 تومان -10%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چرا به مدرسه می روم؟ امروز اولین روزی بود که فیلو به مدرسه رفت. او از خانم معلم پرسید: سلام خانم معلم، چرا من باید به مدرسه بیایم؟ خانم معلم با تعجب جواب داد: این دیگر چه سوالی است؟

12,600 تومان 14,000 تومان -10%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چرا نمی توانم هر کاری که دلم می خواهد انجام دهم؟ فیلو دوست دارد سوال کند، و گاهی هم خیلی سوال‌های سختی می‌پرسد… پدربزرگ، چرا من نمی‌توانم هرکاری که دلم می‌خواهد انجام بدهم؟

12,600 تومان 14,000 تومان -10%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چرا مامان و بابا دوستم دارند؟ فیلو از پدر پرسید: پدر، تو چرا مرا دوست داری؟ پدر جواب داد: من تو را دوست دارم چون… خب من تو را دوست دارم دیگر، همین!

12,600 تومان 14,000 تومان -10%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من خوش اخلاقم از سری کتاب های نردبان داستان درباره ی پسر پنج ساله ای است که با آغاز روز افکار منفی را با  خود حمل می‌کند. این افکار برای او شعر می‌خوانند و او را به بداخلاقی وا می‌دارند.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

به خاطر دسر شکلاتی از سری کتاب های نردبان قصه ای درباره ی طلاق برای بچه ها نوشته ی ساندرا لوینز است که عرفانه جوادپور آن را به فارسی ترجمه کرده است. توسط شرکت انتشارات فنی ایران در سال 1397 و 40 صفحه به بازار عرضه شده است.

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قصه های کوچولو برای خواب بچه های کوچولو 2 کتاب قصه های کوچولو برای خواب بچه های کوچولو 2 نوشته ی سم تاپلین با ترجمه ی سعیده موسوی توسط انتشارات گیسا منتشر شد.

38,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تقصیر من بود ( کارت قصه خوانی) والدین گرامی با خواندن داستان های آموزنده از این کارت ها (11 لوحه) درستکاری را به کودک خود آموزش دهید.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

غول کوچولو در مهدکودک ( کارت قصه خوانی) والدین گرامی با خواندن داستان های آموزنده از این کارت ها (11 لوحه) قوه ی تخیل را در کودک خود تقویت کنید.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خودم بلدم ( کارت قصه خوانی) والدین گرامی با خواندن داستان های آموزنده از این کارت ها (11 لوحه) مهارت های زندگی را به کودک خود بیاموزید.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مامانم رو می خوام ( کارت قصه خوانی) والدین گرامی با خواندن داستان های آموزنده از این کارت ها (11 لوحه) اضطراب و ترس از جدایی را در کودک خود کم کنید.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خرسی و حسودی ( کارت قصه خوانی) والدین گرامی با خواندن داستان های آموزنده از این کارت ها (11 لوحه) حسادت را در کودک خود کم کنید.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خرگوش خوشحال خرگوش غمگین ( کارت قصه خوانی) والدین گرامی با خواندن داستان های آموزنده از این کارت ها (11 لوحه) مفهوم شادی و غم را به کودک خود آموزش دهید.

8,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 1767 مورد

بالا