6تا 8 سال

6تا 8 سال 

1060 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

ماهی سیاه کوچولو یکی بود یکی نبود. یک ماهی سیاه کوچولو بود که با مادرش در جویباری زندگی می‌کرد. این جویبار از دیواره‌های سنگی کوه، بیرون می‌زد و ته درّه روان می‌شد. خانه‌ی ماهی کوچولو و مادرش پشت سنگ سیاهی بود؛ زیر سقفی از خزه. شب‌ها، دوتایی زیر خزه‌ها می‌خوابیدند. ماهی کوچولو حسرت به دلش مانده بود که یکدفعه هم که شده، مهتاب را توی خانه‌شان ببیند!

3,910 تومان 4,600 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پشت و رو این کتاب داستانی است علمی و شاید کمی تخیلی و البته فانتزی درباره‌ چگونگی کارکرد احساسات در سیستم پیچیده و شگفت‌انگیز مغز ما. اینکه احساساتی همچون شادی و غم و خجالت و عصبانیت و هیجان و... چگونه می‌توانند در لحظاتی فرمان کنترل مغز انسان را در دست بگیرند و او را آماده برای واکنش در مقابل حوادث و ماجراهای محیط پیرامونش کنند.

11,050 تومان 13,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پکیج دو جلدی دختر ستاره ای کتاب مجموعه دختر ستاره ای - 2جلدی - برنده 5 جایزه ادبی ؛ ناشر: ایران بان ؛ مولف / نویسنده: جری اسپینلی ؛ مترجم: فریده اشرفی ؛

44,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پیتر خرگوشه پیتر‌خرگوشه داستان خانواده‌ ی خانم‌ خرگوش پیر و چهار فرزندش، فلاپسی و ماپسی و کاتِن‌ تِیل و پیتر، است که در خانه‌ ی خرگوشی‌شان، در زیر یک درخت صنوبر بزرگ، زندگی می‌کنند. روزی از روزها پیتر، که خرگوش بازیگوش و شیطانی است، بی‌ توجه به هشدار مادرش به باغ آقای مک‌ گرگور می‌رود. آقای مک‌ گرگور پیتر را می‌بیند و به دنبال او می‌دود.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آلیس در سرزمین عجایب دخترکي به نام آليس در خوابي عجيب به سرزميني جادويی مي‌رود و با موجودات عجيبي روبه رو مي‌شود. در آن سرزمين، اتفاقات جالبي براي آليس مي‌افتد که بسيار خواندني است.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آنچه دوست داریم کودکان درباره آزار و سوء استفاده جنسی بدانند اين كتاب مجموعه كوچكي است كه انواع كودک آزاری و روش‌های پيشگيری، مقابله و برخورد با آنها را به زبان ساده برای كودكان مقطع دبستان توضيح می دهد. هدف از اين مختصر، آگاه‌ كردن كودكان نسبت به انواع رفتار آزار دهنده و روش‌ های محافظت از خود می باشد.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گیلی کوچولو و شاه در خصوص غرور و تکبر گیلی کوچولو و شاه نوشته ی ماریو راموس است که شیرین صفایی مولوی آن را به فارسی ترجمه کرده است. توسط انتشارات ذکر در سال 1397 و 24 صفحه به بازار عرضه شده است.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

به بدنم دست نزن کتابی دیگر از سری کتاب های نردبان در خصوص آگاهی کودکان نسبت به قسمت‌ های خصوصی بدنشان. کپلی خواهر و برادر هستند. تپلی دختر است و کپلی پسر. آنها از مامان درباره‌ی جاهای خصوصی بدنشان می پرسند. و مامان، آن‌ ها را راهنمایی می کند. حالا آنها قسمت خصوصی بدنشان را می شناسند و یاد گرفته‌اند چطور مراقب بدن خود باشند.

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

یک داستان درهم و برهم این کتاب کمک می کند تا فرزندانمان از اشتباهات و خرابکاری ها نهراسند. نا امید نشوند و بدانند زندگی در بدترین شرایط می تواند به داستانی خوب تبدیل شود. یک داستان درهم برهم برنده جایزه هنری کالدکولت (بهترین کتاب مصور دنیا) را در کارنامه دارد. مناسب برای گروه سنی ب

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اگر دانه ای بکاری این کتاب داستانی دوستی یک روباه و یک دانه است. دانه ای که توسط باغبان کاشته می شود و بعد تبدیل به درختی تناور می گردد. کتابی سرشار از امید و اعتماد به باغبانی که مراقب ماست. مناسب برای گروه سنی ب

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

همه چیز خوب پیش خواهد رفت داستان ساده همدلی، روایت روان این معنی که دوستی دوستی به بار می آورد و دعوا و ناسازگاری پریشانی. مناسب برای گروه سنی کودک و نوجوان

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نوربرت خرگردن نوربرت خرگردن عقل و شعور درست و حسابی ندارد. درعوض تا دلتان بخواهد پرزور است و هیچ کس حریف هیکل قوی‌اش نمی‌شود. تازه بر خلاف بیشتر کرگدن‌ها دو تا شاخ دارد با کلی سپر و خلاصه آن قدر ترسناک است که حتی شیرها و فیل‌ها را هم فراری می‌دهد. اما پرنده‌ای کوچولو و شجاع پیدا می‌شود که می‌خواهد نوربرت را سرجایش بنشاند.

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و بوگندوترین کتانی های دنیا بوگندو، چندش‌‌آور، حال‌به‌هم‌زن! استینک در نمایشگاه حال‌ به‌ هم‌ زن موزه‌ی علوم، از ماشین استفراغ و دستگاه آروغ‌ سنج دیدن می‌کند. او در میان آن همه بوی گند، میفهمد که دماغش حرف ندارد و حس بویایی‌ اش معرکه است!

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و آبنبات گنده ی فک از کارانداز استینک یک آب‌نبات فک‌ از کارانداز می‌خرد، اما فکش از کار نمی‌افتد! او هم معطل نمی‌کند. نامه‌ ی شکایت‌ آمیزی می‌نویسد و بعد نعمت از آسمان می‌بارد!‌ پنج کیلو آب‌نبات فک‌ از کارانداز، یک جعبه‌ ی گنده پر از شکلات و چوب‌ شور و پاستیل، مجموعه‌ی کامل مدادهای میمونی و…

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک هی آب می رود استینک، برادر جودی دمدمی و قدکوتاه‌ترین بچه‌ی کلاس دوم است. جودی یک شب قد برادرش را اندازه می‌گیرد و می‌بیند استینک کوتاه‌تر شده! استینک حسابی نگران می‌شود. نخود و شیر می‌خورد، بلوز و شلوار راه‌راه می‌پوشد، به موهایش ژل می‌زند و…

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و نبرد نهایی کشتی انگشتی برو جلو! حمله کن! ضربه فنی کن! ای وااای! کارنامه‌ی استینک مودی، عقل کل خانواده، عالی نشده، اگر استینک می‌خواهد دست به مبارزه بزند و نمره‌ی بدش در درس ورزش را جبران کند، باید فن‌های زیرآبی، نصف کردن و منکنه را یاد بگیرد. حالا نوبت کشتی انگشتی است. پس عجله کن!

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک ابر قهرمان منظومه ی شمسی بالا،بالاتر،پيش به سوي فضا! پلوتون چون كوچولوست، از منظومه ی شمسی اخراج شده است. استينک تصميم مي گيرد براي سياره های كوچولو و همين طور آدم های كوچولو فكری كند. دوست داری استينک موفق شود و پلوتون را از اين سرنوشت شوم نجات دهد؟

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و راه پیمایی شبانه ی زامبی ها فقط یک هفته مانده تا جلد پنجم کابوس در خیابان زامبی منتشر شود. کتاب که چاپ شود، استینک اولین نفر توی صف است تا زودتر کتاب را بخرد و به راه پیمایی شبانه ی زامبی ها برود. استینک و دوست هایش لباس زامبی درست می کنند و می خواهند رکورد یک میلیون دقیقه مطالعه را به دست بیاورند. اما حرف هایی که استینک درباره ی زنده بودن زامبی...

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و قورباغه ی عجیب و غریب شايد استينک وروجک باشد ولي در كلاس شنا مثل يک بچه قورباغه ی بی دست و پاست. روزی از نزديک با يک قرباغه جهش يافته  عجيب و غريب رو به رو مي شود و يك دفعه حسي قورباغه ای در او گل می كند...

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و یک شب خوابیدن در کنار کوسه ها بابا و مامان استینک، برنده ی یک شب خوابیدن در آکواریوم شده اند و حالا معلوم نیست این شب معرکه ترین خاطره ی استینک می شود یا عذاب آورترین شکنجه اش...!!! استینک عاشق کوسه هاست ولی آیا می تواند در همان اتاقی بخوابد که کوسه ها در آن شنا می کنند؟ او دیوانه ی چیزهای ترسناک و هیولاست ولی شاید اصلاً لازم نباشد به یک ماهی...

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

فکرهای بکر کیتی کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره من تنها نویسنده‌ی این كتاب نیستم. می‌خواهم این كتاب را با همكاری تو بنویسم. می خواهم تو هم توی این كتاب از آرزوها، دوست‌ها، كتاب‌ها و غذاهای مورد علاقه‌ات و خیلی چیزهای دیگر بنویسی، چه‌طوری؟ صفحه‌ی 7 كتاب را بخوان.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوستان من کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره همه‌ی آدم‌ها به یک معجزه‌ی كوچولو احتیاج دارند. آخر چرا همه می‌خواهند كه ویلیام به نفع آن‌ها شهادت بدهد؟ رزی دلش گرفته. چرا امروز هیچ‌كس به او محل نمی‌گذارد؟ آخر آنیتا چه‌طور می‌تواند برادر كوچولوهایش را ساكت كند؟ چرا تیم قبول نمی‌كند كه نباید این‌قدر وقتش را تلف كند؟

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خب که چی؟ کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره فقط بلدند غر بزنند! درس و مشق مدرسه به چه درد می‌خورد؟ سر ساعت از خواب بیدار بشوم كه چی؟ ولش كن، كی به كیه! بعضی وقت‌ها انگار هیچ‌چیز برای كیتی مهم نیست. بعضی وقت‌ها هم طوری نشان می‌دهد كه مثلاً به هیچ‌چیز اهمیت نمی‌دهد.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تقصیر من نیست کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره کيتي نمي خواهد دير به مدرسه برود دلش نمي خواهد تام کوچولو را اذيت کند. او مي داند که خيلي چيزها تقصير او نيست. براي همين دلش مي خواهد کاري کند...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حوصله ام سر رفته کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره چرا هیچ‌كس با من بازی نمی‌كند؟ چرا نمی‌رویم گردش؟ چرا هیچ اتفاقی نمی‌افتد؟ مامان با تام كوچولو سرگرم است. بابا هم رفته خرید. دوستان كیتی هم فقط می‌خواهند تلویزیون تماشا كنند.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ولی چرا من کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره چرا من را با خودشان نمی‌برند؟! چرا مامان و بابا یادشان رفته كه من هم هستم؟! چرا من توی مسابقه برنده نشدم؟! بعضی وقت‌ها كیتی واقعاً احساس می‌كند كه هیچ‌كس به او توجه ندارد.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ای کاش کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره كاش من هم دوچرخه‌ای مثل دوچرخه‌ی ویلیام داشتم! كاش شكل ملیسا بودم... كاش هر روز صبحانه جوجه سوخاری داشتیم! آرزوهای كیتی خیلی زیادند.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من می ترسم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره بیرون تاریك است. من مامانم را می‌خواهم. زیر تختم یك هیولا قایم شده. فقط كیتی نیست كه می‌ترسد. خرس پشمالوی او، آقای تابز، هم می‌ترسد. اما كیتی می‌خواهد كاری كند كه «ترس» راهش را بكشد و برای همیشه برود.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من از خیلی از چیزها سر در می اورم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره کیتی می‌خواهد به بزرگ‌ترها نشان بدهد که بزرگ شده و از خیلی چیزها سر در می‌آورد. حتی می‌خواهد با یکی دو چشمه از شیرین‌کاری‌هایش آنها را انگشت به دهان کند!

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آخه چرا نه؟ کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره طفلکی کیتی! همیشه بابا و مامان به او می‌گویند: «این کار را نکن!این کار را بکن!» ولی هیچ وقت،چرایش را توضیح نمی دهند.وقتی هم می‌پرسی چرا؟فقط میگویند : «زیرا» اما کیتی می‌داند که بعضی از کارهای غیر ممکن،آن قدرها هم که به نظر می‌رسد غیر ممکن نیست.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اما تو قول داده بودی کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره تو قول داده بودی بگذاری توی خانه یک حیوان نگه دارم!!! اما تو قول داده بودی! تو قول داده بودی بگذاری بروم... مگه نگفتی که درد ندارد!

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

منصفانه نیست کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره شاید تو هم مثل کیتی هستی که گاهی با خودش یا بزرگ‌ترها مشکل پیدا می‌کند. با این همه دلش می‌خواهد کارش درست باشد و اوضاع را بدتر نکند. چرا فقط من یکی باید زود بخوابم؟ چرا همیشه او برنده می‌شود؟ چرا برای بچه‌های فقیر، کاری از دستم بر نمی‌آید؟

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من نمی توانم پیدایش کنم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره کیتی همیشه وسایلش را گم می کند و عصبی می شود. تازه حوصله هم ندارد آن ها را پیدا کند. نمی داند آخرین بار کیف مدرسه‌اش را کجا گذاشته؟ شانه‌اش کجاست؟ مسواکش کجاست؟

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من نمی خواهم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره نه کلمه ی محبوب کیتی است که همیشه از آن استفاده می کند. نه حالا خیلی زود است، نمی‌خواهم بخوابم! حالش را ندارم مسواک بزنم! اتاقم را مرتب نمی‌کنم. نمی‌خواهم، نه!

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هیس بی هیس شخصیت این داستان هیس گو نام دارد حتماً تا حالا داستان هایی را درباره ی جادوگران خوانده اید و یا شنیده اید. جادوگران در بیشتر افسانه ها و قصه های قدیمی تر وجود داشته اند و در داستان های امروز کم تر به آن ها می پردازند. ما درباره ی جادوگر صحبت نمی کنیم، درباره ی کسی صحبت می کنیم که با جادوگر زندگی کرده است.

5,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جلو نیا جیغ می زنم بهتر است کودکان دربارۀ حفظ حریم شخصی و مراقبت از بدنشان آموزش ببینند. کتاب حاضر از مجموعه‌ای چند جلدی است که تمام مجله های آن به موضوع حفظ حریم بدن می‌پردازند. در این کتاب که به زبان شعر است، شاعر نمونه‌هایی از موقعیت‌های زندگی را مثال می‌زند که دیگران، دوستان یا بزرگ‌ترها، می‌خواهند به کودک نزدیک شوند و او را لمس یا بوس کنند. سپس راه...

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

به مامان و بابام میگم  بهتر است کودکان دربارۀ حفظ حریم شخصی و مراقبت از بدنشان آموزش ببینند. کتاب حاضر از مجموعه‌ای چند جلدی است که تمام مجلدهای آن به موضوع حفظ حریم بدن می‌پردازند. در این کتاب که به زبان شعر است، کودک می‌آموزد که حتی در بازی‌ها و دوستی‌ها هم دیگران حق ندارند به او دست بزنند یا به بدنش نزدیک شوند.

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوست ندارم بوسم کنی آموزش حفاظت از حریم شخصی و مراقبت از بدن از جمله مسائلی ست که کودک ما را در برابر هر گونه سو استفاده به ویژه سو استفاده های جنسی بیمه میکند. در اکثر موارد کودکان به علت ترس از تحقیر شدن و همچنین تهدید درباره ی اتفاقات خطر سازی که برایشان رخ می دهد با والدین خود صحبت نمی کنند .

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قصه ی درختی که خوابش می آمد به تغییرات چهار فصل دقت کردی؟ یک روز چهار تا نقاشی از یک درخت در فصل‌ های مختلف دیدم. درخت در بهار شکوفه داشت. در تابستان سبز بود. در پاییز زرد و نارنجی و در زمستان بی ‌برگ. با خودم گفتم با این که درخت پا ندارد، اما حرکت می‌ کند، تغییر می‌ کند. در حالی که بعضی از آدم‌ ها هیچ حرکتی‌ نمی‌ کنند.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های 1+5 ، این بار با عنوان مردی که خودش را پیدا کرد  دزد و پلیس بازی خیلی حال می ده. یک گروه دزد باشند و یک گروه پلیس. کیو کیو به هم تیر بیندازند و هیچ‌کس نمیرد. ولی اگر یک مرتبه وسط بازی چشمت بیفتد به یک آقایی که دارد از آنجا رد می‌شود؛ بعد به آن آقا شلیک کنی و آن آقا بیفتد روی زمین...

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های 1+5 ، این بار با عنوان بیز بیز بیزینس پولدار بودن دوست داری؟اگر یک مرغداری داشتید چه‌کار می‌کردید؟ شاید مدرسه‌تان را می‌خریدید. یک مدرسه با همه‌ی معلم‌هایش. بعد هر وقت می‌خواستید مدرسه را تعطیل می‌کردید. به همه‌ی بچه‌ها پیتزا می‌دادید. خلاصه کلی حال می‌کردید. اما پولدار شدن که الکی نیست. باید اهل بیزینس بود. مثلل گروه ۱+۵ به...

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های 1+5 ، این بار با عنوان جشن تولد پر دردسر  جشن تولد گرفتن یکی از کارهای خوب دنیاست. اما مهمان‌ها نباید آنقدر زیاد باشند که روی سر و کله‌ هم وول بخورند و از در و دیوار و نرده بالا بروند. آن وقت غذایی برای خوردن برایشان باقی نمی ماند!!!  پسرها می خواهند دختر ها را اذیت کنند و کنار گوششان بادکنک بترکانند.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های 1+5 ، این بار با عنوان جنازه با اجازه آسانسور آمد. وقت برای تصمیم‌گیری نبود. پسرها هر کدام جایی پناه گرفتند و به در آسانسور چشم دوختند . سه مرد را دیدند که از آسانسور پیاده شدند و دور و برشان را نگاه کردند. پس دُرسا چی شد؟ دل تو دل پارسا نبود. دلش می‌خواست در باز می‌شد و پلیس‌ها می‌ریختند توی ساختمان، ولی خبری از پلیس‌ها نبود...

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دایره المعارف بازی های کودکان تمام زندگی پدر و مادر فرزندشان است و تمام زندگی فرزندان بازی است. فرزند با آمدنش زندگي را براي والدين شيرين مي‌کند. اميد مي‌دهد. عشق مي‌آفريند و بودن را رنگ و هيجان و انگيزه مي‌دهد.  

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اگه جای تو بودم این کتاب که دارای استحکام بالایی است،برای کودک بسیار جالب و جذاب است. با قرار دادن عکس خود کودک داخل کتاب،کودک خود را در نقش های مختلفی قرار می دهد و خیال پردازی می کند. شعر این کتاب بسیار زیبا بوده و ویژگی های مثبت و منفی حیوانات را به صورتی متفاوت بیان می کند.  

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در مهد کودک اولین روزی که رفتی مهد کودک یادته؟ چه احساسی داشتی؟ دیدی یه عالمه بچه اندازه خودت اونجا بود؟. کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در مهدکودک کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در بیمارستان اولین روزی که رفتی بیمارستان یادته؟ چه احساسی داشتی؟ ممکنه یکم اضطراب داشتی. کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در بیمارستان کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روز اثاث کشی اولین روزی که رفتی به یه خونه ی جدید یادته؟ چه احساسی داشتی؟  حتما خیلی شوق و ذوق داشتی. کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان روز اثاث کشی کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اولین روز مدرسه اولین روزی که رفتی مدرسه یادته؟ چه احساسی داشتی؟  کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان اولین روز مدرسه کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1394 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در دندان پزشکی اولین باری که رفتی دندان پزشکی چند سالت بود؟ چه احساسی داشتی؟  کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در دندان پزشکی کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 1060 مورد

بالا