13 سال به بالا

13 سال به بالا 

440 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

میزل و خشمبان قیمِ میزل، یک خشم‌بان است و میزل در طول داستان متوجه می‌شود به جز او، آدم‌های دیگری نیز اسیر شرارت‌ خشم‌بان‌ها هستند. او ناخواسته وارد ماجراهایی می‌شه که به ازادی انسان‌ها از دست خشم‌بان‌ها منجر می‌شود.

11,050 تومان 13,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

میزل و اژدها خان این رمان ادامه داستان میزل با خشم‌بان‌هاست. او بعد از یافتن پدر و مادرش که از جادوپیشگان خوب هستند، با آن‌ها زندگی می‌کند،‌ همچنان با شرارت خشم‌بان‌ها که قصد انتقام دارند، درگیر است.

16,150 تومان 19,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سنگ ها در آب روزی که روبرتو و دوستش ساموئل ،به دستور سربازان آلمانی سوار قطار شدند،روزی سرنوشت ساز بود. پسرها بخشی از نیروی جنگ بودند و باید در اردوگاه های مختلف برای آلمان ها کار میکردند و با این ماجرا،روزهای کودکی پسرها،روزهای معصومیتشان،پیش از آنکه بفهمند،به پایان میرسد.

11,050 تومان 13,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مدرسه ی جاسوسی بن ریپلی شاگرد مدرسه ی معمولی است،تنها ویژگی او هوش زیاد و دقت در محاسبه است.اما به زودی او سر از مدرسه ی عجیب در می آورد،رویای او برای شغل آینده اش محقق میشود،بن برای آموزش در مدرسه جاسوسی انتخاب شده است.

15,300 تومان 18,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پسر وحشی لندن ۱۸۴۱ تاریک و کثیف و خطرناک است. در گوشه‌ های مخفی این شهر شلوغ پسری که سرتا پایش را مو پوشانده است و خیلی‌ ها او را یک هیولا می‌دانند، زندگی سختی دارد. آن‌قدر سخت که حتی اسمی هم ندارد.

12,750 تومان 15,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تابستان دیوانه  احساس عجیب و شگفت انگیزی بود؛ کشف چشمانی که بر تو دوخته شده اند در زمانی که فکر می کردی هیچکس اصلا بهت توجهی نمی کند. ما داریم تلاش می کنیم تا یوغ ها رو بشکنیم؛ تو داری سعی می کنی یکی واسه خودت بسازی.

14,450 تومان 17,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سیر عشق این کتاب ماجرای ربیع خان (اهل بیروت – خاور میانه) و کرستن مک لیلاند (اهل اسکاتلند) است. کتاب به بررسی زندگی این دو نفر از ابتدای آشنایی آن ها با همدیگر می پردازد و در همه مسیر زندگی، هرآنچه اتفاق مهم که برای آن ها پیش بیاید را تحلیل و بررسی می کند.

25,500 تومان 30,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوستی مار و مارمولک مار از سوراخش در زیر صخره، جایی که تمام زمستان در آن خوابیده بود، بیرون آمد. به دلیل نیازی که به گرما داشت دنبال جایی می‌گشت که حمام آفتاب بگیرد. بیابان اطراف او سنگلاخ بود و پر از کاکتوس‌های تیغ دار. اما مار یک تکه زمین صاف و نرم لازم داشت که خورشید گرمش کرده باشد.

5,950 تومان 7,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کلام و سکوت خالی کردن ذهن کار ساده ای نیست، ایجاد سکوت در درون خود هم کار ساده ای نیست. با این وجود، ما به آن احتیاج داریم. ما به این سکوت و به این خلا احتیاج داریم تا همه چیز را مرتب کنیم. دقیقا مثل مواقعی که نیاز داریم که دیگران سکوت کنند. تا ما بتوانیم فکر کنیم و تمرکز کنیم. در مورد داشتن حق بیان بسیار صحبت می کنیم… ولی ما باید درخواست حق سکوت هم داشت...

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حلزون های پسر داستان این رمان درباره عشق دو مرد به یک دختر است که به دلیل قرار گرفتن در چنین موقعیتی ناچار هستند مطابق سنت‌های قدیمی جنوب ایران، با یکدیگر مبارزه کنند. به این ترتیب دو مرد باید با روش ذکر دشنه با هم مبارزه کنند و کسی که اولین زخم را به صورت رقیب بزند، برنده خواهد شد و با دختر ازدواج خواهد کرد.

10,625 تومان 12,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دروغگو و جاسوس جورج ۱۲ ساله در آپارتمان جدید با همسایه شان امن تر دوست می شود. امن تر می خواهد راز آقای ایکس را که هر روز با یک چمدان می آید و می رود و یک کلمه هم با کسی حرف نمی زند، کشف کند.

12,750 تومان 15,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آبشار یخ شاید خائنی میان ما باشد… شاهزاده خانم سولویگ و خواهر و برادر کوچکش، با شروع جنگ به قلعه ای در میان کوه های سر به فلک کشیده پناه می برند. بچه ها هر روز چشم به راه رسیدن خبر پیروزی پدرشان هستند تا به خانه بازگردند. اما زمستان از راه می رسد و با یخ بستن آبدره، همه در قلعه گرفتار می شوند.

18,700 تومان 22,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ایوان منحصربه فرد این رمان درباره‌ی گوریل آرامی است که به ندرت از چیزی ناراحت می‌شود. او در یک مرکز تفریحی بازی‌های ویدیوئی زندگی می‌کند. ایوان خاطره‌ای از گذشته‌اش ندارد و در حال زندگی می‌کند. او عاشق نقاشی کشیدن است و به چیزی جز هنر فکر نمی‌کند. زندگی ایوان به همین روال طی می‌شود تا این که روبی،‌ یک بچه فیل، وارد داستان می‌شود و ایوان می‌تواند زندگی را...

8,500 تومان 10,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

عنکبوتی ها لیزا یک روز صبح می‌فهمد که برادر کوچک‌ترش پاتریک، دیگر آن برادر همیشگی نیست. او می‌داند که عنکبوتی‌ها شب به پاتریک حمله کرده‌اند و روحش را دزدیده‌اند اما لیز این را هم می‌داند که تنها او می‌تواند پاتریک را از دست عنکبوتی‌های شرور و خطرهایی بسیار مثل مار درختی، دیوهای کوتوله و موش‌های صحرایی نجات دهد.

8,500 تومان 10,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پشت و رو این کتاب داستانی است علمی و شاید کمی تخیلی و البته فانتزی درباره‌ چگونگی کارکرد احساسات در سیستم پیچیده و شگفت‌انگیز مغز ما. اینکه احساساتی همچون شادی و غم و خجالت و عصبانیت و هیجان و... چگونه می‌توانند در لحظاتی فرمان کنترل مغز انسان را در دست بگیرند و او را آماده برای واکنش در مقابل حوادث و ماجراهای محیط پیرامونش کنند.

11,050 تومان 13,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماجراهای هاکلبری فین “هاکلبری‌فین” یک پسر بچه معمولی بود، شاید از معمولی هم معمولی‌تر بود. حتی نزدیک بود در خانه “بیوه دوگلاس”، یک آدم حسابی شود. تا اینکه سر و کله پدرش پیدا شد و بعد از اینکه چند سری کتک مفصل خورد و داخل یک کلبه زندانی شد، فهمید که باید کاری بکند.

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پکیج دو جلدی دختر ستاره ای کتاب مجموعه دختر ستاره ای - 2جلدی - برنده 5 جایزه ادبی ؛ ناشر: ایران بان ؛ مولف / نویسنده: جری اسپینلی ؛ مترجم: فریده اشرفی ؛

44,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ناطور دشت هولدن‌ کالفید، بیگانه‌ای‌ است‌ از بیگانگان‌ جهان‌، جوانی‌ جسور و جستجوگر که‌ حدیث‌ جستجو را به‌ تصویر می‌کشد.او که‌ به‌ تعبیر خالقش‌، از جهان‌ «عوضی‌»، جهانی‌ به‌ وسعت‌ زمین‌، گریزان‌ است‌ و به‌ جهان‌ «قشنگ‌»، جهانی‌ محدود با مردمانی‌ به‌ ناگزیر قربانی‌، تعلق‌ دارد، همراه‌ با همراهان‌ انگشت‌شمارش‌ در پی‌ مفهوم‌ زندگی‌، سرگردانی‌ را مکرر می‌کند و...

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پیتر پن پسری که هیچ وقت بزرگ نمی شود. پیتر به خانه ی آقا و خانم دارلینگ پا می گذارد و سه بچه ی آن ها را به خود به سفری سحرآمیز می برد، سفری که در آن بچه ها با موجودات عجیب و غریبی مثل پری ها و حتی گاه شخصیت های داستانی مثل دزد دریایی، شروری مانند کاپیتان هوک رو به رو می شوند.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماتیلدا ماتیلدا به خاطر قدرت جادویی اش خانم ترانچبال، مدیر مدرسه و خالهٔ خانم هانی را فراری می‌دهد. در آخر خانواده اش به اسپانیا فرار می‌کنند و او با خانم هانی زندگی می‌کند.

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

غول بزرگ مهربان این کتاب از روآل دال با ترجمه‌ی محبوبه نجف خانی که در 288 صفحه و توسط انتشارات افق در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های کودکان (انگلیسی) است. این کتاب مناسب گروه سنی 10 سال به بالاست.

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

زیبای سیاه این داستان از زبان یک اسب زیبا و مشکی نگارش شده است. در این داستان ، اسب قصه به بیان مشکلات اسب ها می پردازد . اسب مشکی می گوید که چه مشکلاتی در زمان گذشته برای اسب ها وجود داشته و چه رنج هایی را باید در مزرعه ها تحمل می کردند .

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رابینسون کروزوئه رمانی کلاسیک برای نوجوانان. نام من رابینسون کرزوئه است. در سال 1692 در یکی از شهرهای انگلستان به نام یورک به دنیا آمدم. من از سه فرزند خانواده، کوچک‌ترین آن‌ها بودم. بزرگ‌ترین برادرم سرباز بود و در جنگ با اسپانیا کشته شد...

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هابیت یا انجا و بازگشت دوباره بیلبو بگینز، هابیتی است که زندگی راحت و بی چالشی را سپری می کند و به ندرت از محل زندگی اش دور می شود. اما زمانی که جادوگری به نام گاندولف و کوتوله های همراه او به در خانه اش می آیند تا بیلبو را برای رفتن به سفری ماجراجویانه راضی کنند، زندگی راحت و بی دغدغه ی این هابیت به حاشیه رانده می شود.

23,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

باد در بیدزار گراهام در این داستان از شخصیت‌های حیوانات استفاده کرده تا به زندگی انسان‌ها بپردازد. همین فضای  فانتزی این رمان را جذاب کرده است. اهمیت دادن به دوستی، ازخودگذشتگی و احساس مسئولیت در برابر دیگران در این اثر اصیل و ماندنی با سبکی متفاوت مطرح می‌شود.

17,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جزیره ی گنج مردی جوان به نام جیم هاوکینز بر بستر یکی از بزرگان خانواده ی خود حاضر می شود اما نمی داند که آن مرد، روزی دزد دریایی بوده و در میان متعلقاتش، نقشه ای وجود دارد که دربردارنده ی مسیر رسیدن به جزیره ای به خصوص است؛ جزیره ای که در آن، گنجی متعلق به دزد دریایی مشهور و بدنام، کاپیتان فلینت، دفن شده است.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مزرعه حیوانات این رمان زبانی ساده، روان و طنزآمیز دارد. در جای‌جای این کتاب به‌کرات با کاراکترهایی آشنا می‌شویم که هریک سمبل طبقه یا قشر خاصی از جامعه هستند. اورول در این رمان برای به تصویر کشیدن هر یک از این طبقات و قشرها از حیوانات استفاده می‌کند.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چارلی و کارخانه ی شکلات سازی چارلی ، پسری کوچک و فقیر، با پدر و مادرش به همراه دو پدربزرگ و مادربزرگ پیر خود در کانون گرم خانوادگی زندگی می‌کند و فقر را احساس نمی‌کند. چارلی علاقه زیادی به شکلات دارد ولی به حدی فقیر است که هر سال فقط یک شکلات می‌خورد.

16,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بچه های راه آهن داستان بچه‌ هایی که در کنار پدر و مادرشان زندگی را با رفاهی نسبی سپری می‌کنند .پدر خانواده که از کارکنان عالی رتبه دولت است در پی ماجرایی دستگیر و روانه زندان می‌شود .در پی دستگیری او، مادر بچه‌ها را متقاعد می‌کند که پدرشان برای مدتی به سفر رفته، از این رو باید به تنهایی روزگار بگذرانند

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شیر کمد و جادوگر از رمان های 7 گانه نارنیا، این کتاب یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین رمان های تاریخ به حساب می آید . از رمان شیر، کمد و جادوگر به عنوان یکی شاهکاری در ادبیان فانتزی یاد میشود.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بفرمایید نوبت شماست همه ی ما از مهارت های زيادی برخورداريم كه برخورداری از آن ها برای زندگی مان ضروری است. لباس پوشيدن و شستن بدن مان مهارت های عمومی زندگی ما هستند و مهارت هايی همچون رانندگی، خياطی، نقاشی و خطاطی مهارت های اختصاصی هستند.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پادشاه کدو خیاری موضوع اصلی این کتاب داستان های کودکان (آلمانی) است. این کتاب اثر کریستینه نوستلینگر با ترجمه گیتا رسولی در 152 صفحه توسط انتشارات محراب قلم منتشر شده است.

12,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

همه چیز خوب پیش خواهد رفت داستان ساده همدلی، روایت روان این معنی که دوستی دوستی به بار می آورد و دعوا و ناسازگاری پریشانی. مناسب برای گروه سنی کودک و نوجوان

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رهش رضا امیرخانی در این رمان موضوع توسعه شهر را دستمایه قرار داده و تاثیرات آن را بر عرصه‌های زندگی انسان معاصر در قالب داستان زوجی معمار در تهران امروز به تصویر می‌کشد.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

موش کوچولو موش کوچولو و دوستانش به سیاهچالی ترسناک در قلعه ای پُرزرق و برق سفر می کنند ، قلعه ای که  شاهزاده خانم در آن زندگی می کند و موش کوچولو عاشق شاهزاده خانم می شود! اما در این سفر چه بر سر آن ها می آید  و این عشق چه سرانجامی خواهد داشت؟ داستانی است که با مطالعه کتاب به چند و چون اثر اثر پی خواهید برد.     

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هیس بی هیس شخصیت این داستان هیس گو نام دارد حتماً تا حالا داستان هایی را درباره ی جادوگران خوانده اید و یا شنیده اید. جادوگران در بیشتر افسانه ها و قصه های قدیمی تر وجود داشته اند و در داستان های امروز کم تر به آن ها می پردازند. ما درباره ی جادوگر صحبت نمی کنیم، درباره ی کسی صحبت می کنیم که با جادوگر زندگی کرده است.

5,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های 1+5 ، این بار با عنوان مردی که خودش را پیدا کرد  دزد و پلیس بازی خیلی حال می ده. یک گروه دزد باشند و یک گروه پلیس. کیو کیو به هم تیر بیندازند و هیچ‌کس نمیرد. ولی اگر یک مرتبه وسط بازی چشمت بیفتد به یک آقایی که دارد از آنجا رد می‌شود؛ بعد به آن آقا شلیک کنی و آن آقا بیفتد روی زمین...

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های 1+5 ، این بار با عنوان بیز بیز بیزینس پولدار بودن دوست داری؟اگر یک مرغداری داشتید چه‌کار می‌کردید؟ شاید مدرسه‌تان را می‌خریدید. یک مدرسه با همه‌ی معلم‌هایش. بعد هر وقت می‌خواستید مدرسه را تعطیل می‌کردید. به همه‌ی بچه‌ها پیتزا می‌دادید. خلاصه کلی حال می‌کردید. اما پولدار شدن که الکی نیست. باید اهل بیزینس بود. مثلل گروه ۱+۵ به...

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های 1+5 ، این بار با عنوان جشن تولد پر دردسر  جشن تولد گرفتن یکی از کارهای خوب دنیاست. اما مهمان‌ها نباید آنقدر زیاد باشند که روی سر و کله‌ هم وول بخورند و از در و دیوار و نرده بالا بروند. آن وقت غذایی برای خوردن برایشان باقی نمی ماند!!!  پسرها می خواهند دختر ها را اذیت کنند و کنار گوششان بادکنک بترکانند.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های 1+5 ، این بار با عنوان جنازه با اجازه آسانسور آمد. وقت برای تصمیم‌گیری نبود. پسرها هر کدام جایی پناه گرفتند و به در آسانسور چشم دوختند . سه مرد را دیدند که از آسانسور پیاده شدند و دور و برشان را نگاه کردند. پس دُرسا چی شد؟ دل تو دل پارسا نبود. دلش می‌خواست در باز می‌شد و پلیس‌ها می‌ریختند توی ساختمان، ولی خبری از پلیس‌ها نبود...

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کنار دریاچه نیمکت هفتم رمانی برای نوجوانان نوجوانان در دوران بلوغ با چالش هایی بسیاری رو به رو می شوند که چگونگی برخورد با آن خیلی مهم است. مجموعه هفت داستان درباره نوجوانانی که دوران بلوغ خود را سپری می کنند و با بحران های گوناگونی روبه رو هستند که گاه فاجعه آمیز می شود. نخستین عشق ها، ناکامی ها و کابوس های آنان و بر خوردهای شتابزده جامعه با آنان پایه و...

3,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

فرهنگ نامه مشاغل در ایران، شغل های متفاوتی، که در بخش‌های دولتی، خصوصی و عمومی توزیع شده‌اند، در یکی از سه شاخه صنعت، خدمات و کشاورزی قرار می‌گیرند. تعدد و پیچیدگی مشاغل از یک سو که به دلیل تقسیم کار اجتماعی صورت گرفته و وجود تفاوت‌های فردی از سوی دیگر، ارائه‌ی اطلاعات درست و مفید درباره شغل‌ها و راهنمایی‌های شغلی را برای دانش‌آموزان ضروری کرده است  

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کرکس رمانی برای نوجوانان تا حالا شده یک نفر بین رابطه ی صمیمی تو و دوستت اختلالی ایجاد کند؟ دوستی صمیمانه لیزا و سیمون با ورود هم‌کلاسی جدیدشان، بِن دستخوش تغییرات زیادی می‌شود.انگار رفتار مرموز بِن بی‌ارتباط با مشکلات اخیر کارخانه‌ی خودروسازی کرکس نیست. آیا بِن در ایجاد این مشکلات دست دارد؟  

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

باشگاه مغز 3 باشگاه مغز 1 و 2 رو که خوندین؟ دیدین چقدر عالی بود!! پس از دو تجربه‌ي بسيار موفق کتاب‌هاي باشگاه مغز (1) و (2) در سال‌هاي اخير، اين ‌بار با مجموعه‌ي ديگري همراه شما مي‌شويم. هدف اصلي اين کتاب، فعال‌تر کردن بخش‌هايي از مغز است که وظيفه‌ي ذخيره و بازيابي اطلاعات و به‌اصطلاح علمي‌تر، حافظه را برعهده دارد.  

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

باشگاه مغز 2 پس از تجربه ي بسيار موفق کتاب باشگاه مغز(1)، اين بار با مجموعه ي ديگري با شما همراه مي شويم که هدف اصلي آن فعال تر کردن بخش هايي از مغز است که وظيفه ي تمرکز حواس و به اصطلاح علمي تر، نگهداري توجه را بر عهده دارد.  در اين کتاب سعي شده تا با طراحي تمرينات متنوع و جذاب در 24 پله، توجه و تمرکز شما را به تدريج بهبود بخشيم.  

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

باشگاه مغز 1 تمرین های در نظر گرفته شده در این کتاب از یک طرف و از طرف دیگر آموزش‌ها و نکات کاربردی، دست به دست هم داده‌اند تا در ۱۶ جلسه، مغز شما را در هفت حیطه‌ی شناختی مهم حافظه، توجه، مهارت‌های بصری-فضایی، حل مساله و منطق- مهارت‌های محاسباتی، بازشناسی چهره و احساسات و مهارت‌های کلامی بیش از پیش توانمند سازند.  

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سیا سیا در شهر مارمولک ها رمانی برای نوجوانانتقریباً 90% پسرها عاشق فوتبال هستند و این بازی را بازی می کنند.  سیا سیا پسری عاشق فوتبال است که به همراه پدرش در حاشیه شهر زندگی می‌کند. مادرش او را تنها گذاشته و از خانه رفته است. شبی او بر سر دیدن مسابقه فوتبال از تلویزیون با پدرش بگو‌مگو می‌کند و شبانه توپش را برمی‌دارد و از خانه بیرون می‌رود.  

14,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خانه ی زیبای من رمانی برای نوجوانانکری دختر نوجوانی است شبیه تمام دختران دور و برش... دوست دارد به مهمانی برود، در کنار دوستان و خانواده‌اش خوش باشد و روزهایش را بدون نگرانی و دغدغه بگذراند. اما اتفاقی می‌افتد که همه چیز را به هم می‌ریزد؛ روال زندگی روزمره‌اش را، رابطه با دوستان و خانواده‌اش، برنامه‌ریزی برای آینده و...  

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

یک پیاده روی طولانی تا آب رمانی برای نوجوانان این کتاب داستان زندگی پسری  11 ساله به نام سلوا است که تسلیم سرنوشت نمی شود و از فرصت ها برای بهتر شدن زندگی خود و دیگران استفاده می کند.  

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رقص روی لبه رمانی برای نوجوانان از دست دادن هویت در مقطع خاصی از سن برای بعضی ها پیش می آید میراکل مک کلوی مثل خیلی از آدمها هویتش را از دست داده ولی شکل از دست دادن هویت او متفاوته، همان‌طوری که همه چیزدر آدمها متفاوته و شکل از دست داده هویت او طوری میشه که بقیه آدمها متوجه میشن و این‌ جاست که اون احتیاج به کمک داره، کمکی نه از آن نوعی که همیشه بهش میشه،...

6,500 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 440 مورد

بالا