علمی و آموزشی

علمی و آموزشی 

144 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

بفرمایید نوبت شماست همه ی ما از مهارت های زيادی برخورداريم كه برخورداری از آن ها برای زندگی مان ضروری است. لباس پوشيدن و شستن بدن مان مهارت های عمومی زندگی ما هستند و مهارت هايی همچون رانندگی، خياطی، نقاشی و خطاطی مهارت های اختصاصی هستند.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

به بدنم دست نزن کتابی دیگر از سری کتاب های نردبان در خصوص آگاهی کودکان نسبت به قسمت‌ های خصوصی بدنشان. کپلی خواهر و برادر هستند. تپلی دختر است و کپلی پسر. آنها از مامان درباره‌ی جاهای خصوصی بدنشان می پرسند. و مامان، آن‌ ها را راهنمایی می کند. حالا آنها قسمت خصوصی بدنشان را می شناسند و یاد گرفته‌اند چطور مراقب بدن خود باشند.

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هلی کوپتر پاترولر سگ های نگهبان پاوپاترول در جلوی هلی کوپتر را باز کنید و روبوداگ را درون آن قرار دهید. موتور و بال‌های هلی کوپتر به صورت دستی قابل چرخش هستند. قسمت پشت هلی کوپتر یک در مخفی دارد که باز می‌شود. این هلی کوپتر دارای افکت صوتی و نوری است و قابلیت تغییر صدا از جت به هلی کوپتر را دارد.  

340,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پیست بازی برج مراقبت پاوپاترول مسیر خودتون رو بسازید و از برج مراقبت به سمت منطقه‌ی ماموریت حرکت کنید. ماشین‌های پاوپاترول رو روی لانچر بگذارید و دوربین نگهبانی رو فشار بدید تا ماشین‌ها رو وارد جاده شوند و به سمت محل حادثه بروند. در مسیر متوجه می شوید که پل ریزش کرده و اگر تعمیرش نکنید ممکن است خطر آفرین باشد. پس با کمک دوستان پاوپاترولتون پل را هر چه...

385,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دایره المعارف بازی های کودکان تمام زندگی پدر و مادر فرزندشان است و تمام زندگی فرزندان بازی است. فرزند با آمدنش زندگي را براي والدين شيرين مي‌کند. اميد مي‌دهد. عشق مي‌آفريند و بودن را رنگ و هيجان و انگيزه مي‌دهد.  

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اگه جای تو بودم این کتاب که دارای استحکام بالایی است،برای کودک بسیار جالب و جذاب است. با قرار دادن عکس خود کودک داخل کتاب،کودک خود را در نقش های مختلفی قرار می دهد و خیال پردازی می کند. شعر این کتاب بسیار زیبا بوده و ویژگی های مثبت و منفی حیوانات را به صورتی متفاوت بیان می کند.  

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حیوان های بامزه این کتاب -مجموعه 7 جلدی مناسب برای 0 تا 3 ساله ها، عنوان کتابی است از زوزا وربوا با ترجمه‌ی علی آشنا که در 84 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1387 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های حیوانات است.  

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تو کجایی؟ این کتاب جذاب از سپیده خلیلی که در 12 صفحه و توسط انتشارات تولد در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب اندامها است. و برای گروه سنی آمادگی و اول دبستان مناسب است.  

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

فرهنگ نامه مشاغل در ایران، شغل های متفاوتی، که در بخش‌های دولتی، خصوصی و عمومی توزیع شده‌اند، در یکی از سه شاخه صنعت، خدمات و کشاورزی قرار می‌گیرند. تعدد و پیچیدگی مشاغل از یک سو که به دلیل تقسیم کار اجتماعی صورت گرفته و وجود تفاوت‌های فردی از سوی دیگر، ارائه‌ی اطلاعات درست و مفید درباره شغل‌ها و راهنمایی‌های شغلی را برای دانش‌آموزان ضروری کرده است  

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کرکس رمانی برای نوجوانان تا حالا شده یک نفر بین رابطه ی صمیمی تو و دوستت اختلالی ایجاد کند؟ دوستی صمیمانه لیزا و سیمون با ورود هم‌کلاسی جدیدشان، بِن دستخوش تغییرات زیادی می‌شود.انگار رفتار مرموز بِن بی‌ارتباط با مشکلات اخیر کارخانه‌ی خودروسازی کرکس نیست. آیا بِن در ایجاد این مشکلات دست دارد؟  

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

باشگاه مغز 3 باشگاه مغز 1 و 2 رو که خوندین؟ دیدین چقدر عالی بود!! پس از دو تجربه‌ي بسيار موفق کتاب‌هاي باشگاه مغز (1) و (2) در سال‌هاي اخير، اين ‌بار با مجموعه‌ي ديگري همراه شما مي‌شويم. هدف اصلي اين کتاب، فعال‌تر کردن بخش‌هايي از مغز است که وظيفه‌ي ذخيره و بازيابي اطلاعات و به‌اصطلاح علمي‌تر، حافظه را برعهده دارد.  

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

باشگاه مغز 2 پس از تجربه ي بسيار موفق کتاب باشگاه مغز(1)، اين بار با مجموعه ي ديگري با شما همراه مي شويم که هدف اصلي آن فعال تر کردن بخش هايي از مغز است که وظيفه ي تمرکز حواس و به اصطلاح علمي تر، نگهداري توجه را بر عهده دارد.  در اين کتاب سعي شده تا با طراحي تمرينات متنوع و جذاب در 24 پله، توجه و تمرکز شما را به تدريج بهبود بخشيم.  

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

باشگاه مغز 1 تمرین های در نظر گرفته شده در این کتاب از یک طرف و از طرف دیگر آموزش‌ها و نکات کاربردی، دست به دست هم داده‌اند تا در ۱۶ جلسه، مغز شما را در هفت حیطه‌ی شناختی مهم حافظه، توجه، مهارت‌های بصری-فضایی، حل مساله و منطق- مهارت‌های محاسباتی، بازشناسی چهره و احساسات و مهارت‌های کلامی بیش از پیش توانمند سازند.  

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گربه را دیدند تا حالا فکرش را کرده‌ای که ماهی از توی تنگ آب، گربه را چه شکلی می‌بیند؟ یا پرنده از آن بالا توی آسمان؟ هر کسی گربه‌ی همسایه را به یک شکل می‌بیند، ولی گربه همان گربه است! دید ما با هم فرق دارد.

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مواظب بدنت باش مجموعه کتاب 8 جلدی مواظب بدنت باش که تماماً موضوعاتی را جع به سلامتی و مراقبت از خود برای گروه سنی کودک و نوجوان دارد.

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جورج میمون بازیگوش و سگ کوچولوهاکتابی دیگر از ماجراهای جورج میمون بازیگوش، یک روز صبح جورج و دوستش که آقایی بود که کلاه زرد داشت به پیاده روی رفتند. آنها یک بچه‌گربه پیدا کردند و آن را به مرکز نگهداری حیوانات بردند. دوست جورج برای پر کردن چند برگه به بیرون رفت...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جورج میمون بازیگوش کامیون حمل خاککتابی دیگر از ماجراهای جورج میمون بازیگوش، یک روز صبح جورج صدای عجیبی از پشت پنجره شنید. آن صدا، صدای کواک اردکی بود که پنج جوجه اردک به دنبال او راه افتاده بودند. جورج کنکاو به دنبال آنها راه افتاد و به پارک رسید.

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جورج میمون بازیگوش خوابکتابی دیگر از ماجراهای جورج میمون بازیگوش، جورج که ایندفعه با دوستش به شهربازی رفته بودند حسابی خسته شده بودند. به خانه که برگشته بودند با اینکه جورج خیلی خسته بود همش به شهربازی فکر می کرد... او به علت کوچکی نتونسته بود سوار ترن بشه، مسئول چرخ‌و‌فلک هم اجازه نداد تنهایی سوار بشه.او به خواب رفت و خواب دید به شهربازی برگشته ولی...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جورج میمون بازیگوش برف بازیکتابی دیگر از ماجراهای جورج میمون بازیگوش، این بار دیگه جورج و دوستش به مسابقات زمستانی رفتند. جورج از این که بالای کوه بود، خوشحال بود. او یک چیز جالب دید و فکر کرد که شبیه یک فضا‌پیما است. تو چی؟ تو تا حالا فضا پیما دیدی؟

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جورج میمون بازیگوش کیک درست می کندکتابی دیگر از ماجراهای جورج میمون بازیگوش، شما هم علاقه به کارهای خیریه دارید؟ جورج همراه دوستش به مراسمی رفتند که در آن برای بیمارستان کودکان پول جمع‌آوری می‌کردند. در آنجا جورج بوی کیک به مشامش رسید. مرد شیرینی‌پز حواسش به جورج نبود...!!!

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جورج میمون بازیگوش به کارخانه شکلات می رودکتابی دیگر از ماجراهای جورج میمون بازیگوش، جورج و دوستش به یک مغازه شکلات‌فروشی که کنار کارخانه شکلات بود، رفتند.در کارخانه‌ی شکلات یک راهنما برای مردم توضیحاتی درباره شکلات‌ها می‌داد. جورج به دنبال گروه به راه افتاد و سر از بالکن درآورد...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جورج میمون بازیگوش به پیک نیک می رودکتابی دیگر از ماجراهای جورج میمون بازیگوش، بازم با هم بیرون رفتنای جورج و دوستش، این بار پیک نیک. او رفت آب بیاورد و با تقلید از یک دختربچه، آب را روی آتش مردی ریخت. مرد به دنبالش دوید و جورج از جنگل سردرآورد...!!!

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جورج میمون بازیگوش به سینما می رودکتابی دیگر از ماجراهای جورج میمون بازیگوش، جورج که به همراه دوستش به سینما رفته بود، در سینما نوری را که از پشت سالن، از یک پنجره کوچک بیرون می‌زد، دید. او به عقب سالن رفت و متوجه یک در شد. وقتی جورج پایش را داخل اتاق گذاشت، مردی که آن جا روی صندلی نشسته بود،...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جورج میمون بازیگوش به کنار دریا می رودکتابی دیگر از ماجراهای جورج میمون بازیگوش، می دونید که جورج هر جا بخواد بره با دوستش می ره.! این بارم جورج تصمیم گرفته با دوستش به کنار دریا بره...دوست دیگه ی او، بتی هم به همراه مادربزرگش اونجاست.

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جورج میمون بازیگوش کارناوال شادیکتابی دیگر از ماجراهای جورج میمون بازیگوش، آقایی که کلاه زرد داشت دوست جورج است. آن ها برای تعطیلات به شهر رفتند تا کارناوال شادی را تماشا کنند. او که دنبال غذا می‌گشت. یک درخت با چند نارگیل تازه دید، بالای درخت رفت، ولی آن نارگیل‌ها واقعی نبودند.

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جورج میمون بازیگوش به حیوانات غذا می دهد کتابی دیگر از ماجراهای جورج میمون بازیگوش، یک روز که جورج به همراه دوستش به باغ وحش برای دیدن حیوانات رفته بودند، تصمیم می گیرند که به حیوانات غذا بدهند...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ایستگاه از سری کتاب های تصویری. کودک می تواند با نگاه کردن به تصویر های کتاب خودش داستان بگوید.و در هر صفحه نیز جایی برای نوشتن متن های دلخواه وجود دارد. کودک می تواند برای شخصیت های کتاب خودش اسم انتخاب کند.

5,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این ظرف شیر مال کیه این کتاب از سری کتاب های سفره ای است که تا شده است.می‌توان با کودک پای این سفره نشست و خلاقیت و نوآوری را تجربه کرد.در هر کدام یک پرسش مطرح شده تا این که کتاب کاملا باز می شود و به جواب میرسیم .  در این کتاب کودکان با مفاهیم اولیه مانند بزرگ، کوچک، عددهای یک تا پنج، و حیوانات آشنا می‌شوند.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب پارچه ای دم جنگلی این کتاب هم سبب رشد حس لامسه کودک می‌شود و هم به مهارت‌های شناختی او یاری می‌رساند. این کتاب پارچه‌ای با دم‌هایی که از بافت‌های گوناگون درست شده‌اند و هیچ گوشه تیز و برنده‌ای هم ندارند، برای کودکان خردسال مناسب است. این کتاب کودکان را با تعدادی از حیوانات جنگل آشنا می‌کند.

29,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب پارچه ای جغد و درخت این کتاب بر اساس بازی قایم‌موشک و دالی ساخته شده است. با کنار زدن پوشش‌ها کودکان به دنبال جغد می‌گردند و گاهی به جای جغد، با جانور جدیدی آشنا می‌شوند.

36,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سلام دنیا کتاب سیاه و سفید نوزاد:حس دیداری آخرین حسی است که در نوزاد به رشد کامل می‌رسد. دریافت‌های دیداری و تحریک سلول‌های مربوط به دیدن، عمیق‌ترین تأثیر را در رشد دستگاه عصبی نوزاد دارد. با تحریک کردن اعصاب دیداری نوزاد، به تدریج سیستم دیداری او رشد می‌کند تا سن یک‌سالگی که به رشد کامل برسد. در ماه‌های نخست تولد، رنگ‌ها نمی‌توانند عصب‌های مربوط به حس...

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نگاه کن! نگاه کن! کتاب سیاه و سفید نوزاد 2 مغز نوزاد از راه حواس پنجگانه با جهان پیرامون ارتباط می‌گیرد. حس دیداری آخرین حسی است که در نوزاد به رشد کامل می‌رسد. دریافت‌های دیداری و تحریک سلول‌‎های مربوط به دیدن، عمیق‌ترین تاثیر را در رشد دستگاه عصبی نوزاد دارد.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دانش نامه نوزاد و نوپا خواندن کتاب‌هایی که به خردسالان در شناسایی اشیای محیط، جانوران، رنگ‌ها و شکل‌ها کمک کند، ضروری است. در این کتاب‌ها، کودک به شکل غیرمستقیم اعداد و شکل‌ها را به خاطر می‌سپارد و در آینده از آن سود می‌جوید.دانشنامه نوزاد و نوپا اعداد ۱ تا ۵ را با استفاده از تصویر جانوران، به کودکان نشان می‌دهد که افزون بر فراگیری شمارش اعداد، کودکان با...

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های پیدا کن بچسبان رنگ کن این بار با عنوان آشنایی با پوشش حیوانات اثری از جمال الدین اکرمی. این کتاب ها شامل برچسب هایی از پوشش حیوانات گوناگون است که کودک باید برچسب هر پوشش را در جای خودش بگذارد.

1,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های پیدا کن بچسبان رنگ کن این بار با عنوان آشنایی با علایم راهنمایی و رانندگی اثری از جمال الدین اکرمی. این کتاب ها شامل برچسب هایی از  تابلوهای علایم رانندگی گوناگون است که کودک باید برچسب هر تابلو را در جای خودش بگذارد.

1,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های پیدا کن بچسبان رنگ کن این بار با عنوان آشنایی با  بچه های حیوانات اثری از جمال الدین اکرمی. این کتاب ها شامل برچسب هایی از  بچه های حیوانات گوناگون است که کودک باید برچسب هر حیوان را در جای خودش بگذارد.

1,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های پیدا کن بچسبان رنگ کن این بار با عنوان آشنایی با وسایل نقلیه  اثری از مازیار حسنی. این کتاب ها شامل برچسب هایی از دوچرخه ، اتوبوس، ماشین و غیره  است که کودک باید برچسب هر وسیله ی نقلیه را در جای خودش بچسباند.

1,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های پیدا کن بچسبان رنگ کن این بار با عنوان آشنایی با میوه ها اثری از فاطمه جمالی. این کتاب ها شامل برچسب هایی از میوه های گوناگون است که کودک باید برچسب هر میوه را در جای خودش بچسباند.

1,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های پیدا کن بچسبان رنگ کن این بار با عنوان آشنایی با حیوانات اثری از فاطمه جمالی. این کتاب ها شامل برچسب هایی از حیوانات گوناگون است که کودک باید برچسب هر حیوان را در جای خودش بگذارد.

1,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از مجموعه کتاب های پیدا کن بچسبان رنگ کن این بار با عنوان آشنایی با لانه و محل زندگی حیوانات اثری از جمال الدین اکرمی. این کتاب ها شامل برچسب هایی از حیوانات گوناگون است که کودک باید برچسب هر حیوان را در جای خودش بگذارد.

1,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب کتابچه ی بدن از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب فسیل های اسرارآمیز از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب حقایق هولناک درباره ی زمان از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب زشت های زیبا از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب علوم ترسناک خودتان از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب آزمایش های شلم شوربا با مواد خوراکی از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب خودآزمایی های علوم ترسناک از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب اختراعات شیطانی از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب دایناسورهای غول آسا از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب ریز و درشت علوم ترسناک از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

18,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 144 مورد

بالا