علمی و آموزشی

علمی و آموزشی 

56 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

موهایت از کنار صورتت عقب می رود. شاید هم باد کلاهت را ببرد. اگر باد خیلی شدید باشد، شاید حتی نتوانی صاف راه بروی. نیرویی را که به تو وارد می شود، نمی بینی؛ ولی فشارش را احساس می کنی. می دانی که باد چه کارهای دیگری هم می کند؟ ...

1,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

به آینه نگاه کن. چه می بینی؟ کسی که می بینی خود خودت است. فکر کن اگر در دنیا هیچ آینه ای نباشد،چه طور می توانی خودت را ببینی؟ ...

1,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این کتاب که از مجموعه بازی با علم و برای گروه سنی «ب» است، با زبانی ساده و تصویرهای زیبا به شناسایی ویژگیهای آب برای کودکان می پردازد. هم چنین برای فهم بهتر مطالب آزمایش های ساده و جالبی را نیز طرح می کند.

1,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در اين كتاب، به شيوه اي جالب، در دو صفحه پشت سر هم از كتاب، نشان داده مي شود كه خيلي از چيزها كه ما مي بينيم،‌شايد همانها نباشند كه اول فكر مي كنيم. براي رسيدن به واقعيت، گاه بايد كمي جستجو كرد و با دقت بيشتري به اطراف نگاه كرد.

4,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دنیای ریاضیات بسیار گسترده است، اما رفتن به سوی این دنیای پهناور با شناختن اعداد و شمارش آنهاآغاز می شود. کودکانی که از آغاز با مفهوم دقیق اعداد آشنا می شوند، در سایر شاخه‌های ریاضیات مانند حساب، جبر و... نیز مهارت‌های لازم را به دست می آورند.

2,700 تومان 3,000 تومان -10%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تشخیص تصاویر این کتاب برای سنجش تشخیص شماست. بخش‏هایی از تصاویری که در این کتاب به شیوه‏ ی نمای نزدیک نشان داده شده را نگاه کن و تصویر کامل آن شکل را حدس بزن؟اگر شما جزئیاتی از بخش‏های مختلف یک حیوان یا هر چیز دیگری را از نمای نزدیک نگاه کنی، می‏توانی حدس بزنی تصویر چه چیزی را دیده‏ ای؟

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب به شما کمک می‏ کند تا پس از پیدا کردن ارتباط منطقی بین آن‏ها و  مقایسه کردن تصویرها  جواب درست سؤالات را حدس بزنی.برای این کار باید فکرت را به‏ کار بیندازی تا بتوانی هنگام مقایسه‏ کردن، و شباهت‏ نقاط مشترک چیزهای مختلف را پیدا کنی.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نگاه کن و به خاطر بسپار سنجش قدرت حافظهآیا می‏توانی در بازی قدرت حافظه قهرمان شوی؟برای مطمئن شدن از قدرت حافظه‏ ات کتاب را ورق بزن و به سوالات پاسخ بده. این کتاب برای سنجش قدرت حافظه‏ ی شماست. تصویرهای هر صفحه را نگاه کن. آیا می‏توانی چیزهایی را که نگاه می‏کنی به‏ خاطر بسپاری؟

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نگاه کن و تفاوت را بگو شباهت ها و تفاوت هاآیا می‏توانی آن تصویر را پیدا کنی؟  این کتاب در باره‏ ی شباهت‏ها و تفاوت‏های چیزهای مختلف است و شما را با شیوه‏ های مختلف دسته‏ بندی کردن اشیاء آشنا می‏ کند. در هر صفحه از کتاب چهار تصویر آورده شده که یکی از آن‏ها با بقیه متفاوت است.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اطلس 3 بعدی جهان دارای سه نیم کره‌ی برجسته، صدها نکته‌ی مفید و جالب درباره‌ی آدم‌ها، کشورها، زبان‌ها، فرهنگ‌ها، صنعت، تاریخ.. برگزیده‌ی دوره‌ی نخست جشنواره‌ی "کتاب مناسب" انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان برای کتاب سازی منتخب دفتر انتشارات کمک آموزشی وزارت آموزش و پرورش به عنوان کتاب مناسب و مرتبط با محتوای برنامه درسی دوره آموزش راهنمایی

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ببر کوچولوی تنهادر جریان یک جشن بزرگ، ببر کوچولوی تنها یاد می‌گیرد که:سوپ هم غذای بسیار خوش مزه‌ای است ولی هر کسی ممکن است غذای خاصی را دوست داشته باشد...

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انواع مواد غذایی معرفی انواع مواد غذایی و میکروب‌ها. نقش ویتامین و قند و مواد معدنی و ... در مبارزه با میکروب‌ها

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انواع غذا در دنیاموش جهانگرد با سفرهایی که می‌کند، چند نوع از غذاهای مردم آسیا  اروپا و آمریکا و را معرفی می‌کندو نشان می‌دهد که: مردم هر کشور،  طبق عادت غذایی خاصی غذا می‌خورند...

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نگه‌داری از مواد غذایی  جلوگیری از فاسد شدن آنها و اهمیت و روش‌های نگهداری از مواد غذایی

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کم خوری و پر خوری و تند خوری و هله‌هوله خوری را باعث بیماری  و درست و کامل خوردن و نوشیدن را موجب سلامتی می‌داند...

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اشغال‌گران، به زمین حمله کردند، جانوران را کشتند دریاها را نابود کردند و درخت‌ها را آتش زدند...

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جشن ماهی‌ها به وسیله‌ی یک غول سیاه به هم ریخت، گربه‌های ماهی‌گیر به جان ماهی‌ها افتادند،ماهی‌ها راه فرار نداشتند دریا سیا شد...اما ناگهان کسی آمد و آب را نجات داد...

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

درخت بزرگ ناگهان آتش گرفت، تنه و شاخه‌هایش قطع شد، همه‌ی زیبایی‌اش را از دست داد. و دیگر اکسیژن نداد و.. امّا کسانی دست به کار شدند و نهال تازه‌ای کاشتند...

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دزد رود پیدا شد؛ ولی رود هنوز آلوده بود... سفر مرغابی‌ها، سفری در مسیر جریان رود بود؛ ولی رود ناگهان ناپدید شد. امّا بالاخره راهی برای تمیز نگه داشتن رود هست.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پرنده‌ها در آسمان پر از دود به سرفه افتادند، از شدت  گرما و دود بی‌حال شدند،و هوایی نبود تا نفس بکشند کم مانده بود که در هوای آلوده خفه شوند، اما برای پاکیزه شدن هوا تصمیمی گرفتند.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این محصول بر مبنای تغییرات کتاب  جدید ریاضی در دوره دبستان طراحی شده است.شامل 2 صفحه و تعدادی قطعات اهنربایی و اعداد می باشد.صفحات این مجموعه برای اموزش مفاهیم ریاضی طراحی شده است.

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 عموی آنا، زیر درخت نشسته و احساس می کند چیزی در جیبش تکان می خورد. او از آنا کمک می گیرد و آنا هر بار یک حیوان در جیب عمو پیدا می کند و برای آن در اتاقش جایی درست می کند تا آنکه دیگر جایی برای خودش باقی نمی ماند. این بار او از عمو کمک می گیرد... .

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آنا کوچولو یک عموی قد بلند دارد. آنا سرما خورده و عمو به دیدن آنا آمده است. آنا مرتب عطسه می کند و با هر عطسه اتفاق جالبی می افتد.

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب‌ مصور و رنگی ماجرای 'آنا' کوچولویی  که به دلیل رفتن پدر و مادرش به سینما، در خانه تنها می ماند اما در همین لحظه، عموی بلند قد او به نزدش می‌آید تا با کلاه جادویش او را از تنهایی درآورد.

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شیوه‌های تقویت هوش نوزاد؛ 6-3 ماههبرای آنان که فرزندانی باهوش‌تر می‌خواهند! یک کتاب راهنما برای والدین و سه کتاب کار برای نوزادان: آموزش پیدا و پنهان شناخت شکل‌ها و رنگ‌ها درک دسته‌ها و گروه‌هاتقویت هوش، براساس توانایی نوزادان: شناخت شکل‌ها و رنگ‌ها حاصل 25 سال تحقیق دکتر بئاتریس میلتر روی هزاران نوزاد در دانشگاه سوربن فرانسه

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شیوه‌های تقویت هوش نوزاد؛ 9-6 ماههبرای آنان که فرزندانی باهوش‌تر می‌خواهند! یک کتاب راهنما برای والدین و سه کتاب کار برای نوزادان: درک شکل‌های پیچیده آشنایی با اجزای یک طرح کلی قدرت شمارش اشیاءتقویت هوش، براساس توانایی نوزادان: شناخت شکل‌ها و رنگ‌ها حاصل 25 سال تحقیق دکتر بئاتریس میلتر روی هزاران نوزاد در دانشگاه سوربن فرانسه

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در هر داستان به حروف الفبا شخصیت‌بخشی شده و هر کدام ویژگی منحصر‌به‌فرد خودشان را دارند. حرفی که نویسنده قصد آموزش آن را دارد، مدام در داستان تکرار می‌شود و کودک با کلماتی که این حرف در آن‌ها به کار رفته، آشنا می‌شود.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بسته ی آواورزی با این هدف فراهم آورده شده است که دست یار شما بزرگ سالان و مربیان در آموزش زبان گفتار و سخن به کودکان باشد. بسته ی آواشناسی برپایه ی رویکرد آموزش خلاق از راه ادبیات کودکان در آموزش زبان گفتار و ویژگی های آن به کودکان خردسال پژوهیده و فرآوری شده است. این بسته شامل موارد زیر می باشد: کتاب خواندن کتاب کارورزی کتاب راه نما نما کارت

38,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شمارورزی لولوپی+1 آموزش ریاضی از راه ادبیات است که آموزش ریاضی را معنادار و لذت‌بخش می‌کند. شمارورزی لولوپی+1 آموزش ریاضی از راه ادبیات است که آموزش ریاضی را معنادار و لذت‌بخش می‌کند. در شمارورزی لولوپی+1 که ویژه‌ی کودکان سال نخست دبستان است، بنیادهای شمارورزی یا ریاضی مانند شناخت عددها و شمارش، مفهوم هندسه و شکل‌های هندسی، آمار، جبر، پرسانه‌گشایی و… از...

52,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بسته ی الفباورزی با رویکرد آموزش خلاق از راه ادبیات کودکان و به شیوه آوایی- رانشی Articulative-Phonics  سامانه ی الفبای فارسی را به کودکان و بزرگ سالان می آموزد. در این شیوه آوای واکی و رانش گاه آن بدون کاربرد خواندن یا نوشتن آموزش داده می شود.

46,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 به نوآموزان کلاس اول دبستان، حروف و واژه ها را با بازى و شادى ياد مى دهد. در اين مجموعه، کودکان زبان آموزى پايه را به شيوه خلاق و متفاوت مى آموزند...

58,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انسان‌های اولیه برای درست کردن بستر خواب، نخست علف به غارهای سنگی‌شان می‌بردند. بعد روش گره‌زدن را آموختند و سپس با زیرو رو گذاشتن الیاف، حصیر بافتند. ایرانی‌ها نزدیک به پنج‌هزار سال پیش حصیربافی می‌کرده‌اند. آن‌ها وقتی به استحکام الیاف تنیده‌شده بیشتر پی‌بردند، پارچه و سپس فرش بافتند.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

طبیعت با ناگفته‌های شن و ماسه‌دار آن! در کجای دنیا می‌توانید: با چند تا از جانوران مرگبار بیابانی آشنا شوید؟ به همراه نکته‌های تکان‌دهنده درباره‌ی بیابان‌های بی‌آب و علف روستاهایی را ببینید که به طور کامل زیر تپه‌های شنی دفن شده‌اند؟ پا جای پای کاشفان پر دل و جرأت بیابان‌ها بگذارید؟ طبیعت هیچ‌گاه این‌چنین ترسناک نبوده است!

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب «اینجا را فشار بده» کتابی است هیجان‌انگیز که کودکان را پیوسته غافلگیر می‌کند. کتابی که در هر صفحه از کودک می‌خواهد کاری را انجام دهد؛ نقطه‌ای را فشار دهد، روی نقطه‌ای ضربه بزند، کتاب را تکان دهد و یا به چپ و راست خم کند، دست‌هایش را به هم بزند و … درحالی که نمی داند با هرکدام از این کارها چه اتفاقی می‌افتد و آنچه در صفحه‌ی بعد می‌بیند،غافلگیر کننده...

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این مجموعة مصوّر، نوجوانان ضمن آشنایی با حقایق شگفت‌انگیزی دربارة موضوعات مختلف علمی، می‌توانند پاسخ بسیاری از سئوالات خود را بیابند. مهندسی ژنتیک و DNA، جهان علم، فضا، بدن انسان، جانوران، دریاها و اقیانوس‌ها، موضوعات مندرج در این مجموعه هستند که پیش از این به صورت مجزّا به چاپ رسیده‌اند.

48,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب حیات وحش در خطر انقراض نقش انسان در انقراض حیات وحش را بررسی می کند. چرا جانوران منقرض می شوند؟ بزرگترین تهدید برای حیات وحش چیست؟ به تازگی چند جانور منقرض شده اند؟ برای حفاظت از حیات وحش چه کارهایی انجام می شود؟

3,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 یادگیری کودکان در گرو بهره گیری از فنونی است که بر دست ورزی، کشف دنیای پیرامون به وسیله ی خود آنان ،تجربه ی علمی و  تاکید می کند.

3,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از منظر آموزش و پرورش در فهرست توصیفی، کتاب مناسب تعریف شده است. کتابی برای کودکان پیش‌دبستانی و سال اول و دوم دبستان که امکان مقایسه‌ی اعضای بدن موجودات زنده را به کودک می‌دهد.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از منظر آموزش و پرورش در فهرست توصیفی، کتاب مناسب تعریف شده است. کتابی برای کودکان پیش‌دبستانی و سال اول و دوم دبستان که امکان مقایسه‌ی اعضای بدن موجودات زنده را به کودک می‌دهد.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از منظر آموزش و پرورش در فهرست توصیفی، کتاب مناسب تعریف شده است. کتابی برای کودکان پیش‌دبستانی و سال اول و دوم دبستان که امکان مقایسه‌ی اعضای بدن موجودات زنده را به کودک می‌دهد.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از منظر آموزش و پرورش در فهرست توصیفی، کتاب مناسب تعریف شده است. کتابی برای کودکان پیش‌دبستانی و سال اول و دوم دبستان که امکان مقایسه‌ی اعضای بدن موجودات زنده را به کودک می‌دهد.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از منظر آموزش و پرورش در فهرست توصیفی، کتاب مناسب تعریف شده است. کتابی برای کودکان پیش‌دبستانی و سال اول و دوم دبستان که امکان مقایسه‌ی اعضای بدن موجودات زنده را به کودک می‌دهد.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از منظر آموزش و پرورش در فهرست توصیفی، کتاب مناسب تعریف شده است. کتابی برای کودکان پیش‌دبستانی و سال اول و دوم دبستان که امکان مقایسه‌ی اعضای بدن موجودات زنده را به کودک می‌دهد.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از منظر آموزش و پرورش در فهرست توصیفی، کتاب مناسب تعریف شده است. کتابی برای کودکان پیش‌دبستانی و سال اول و دوم دبستان که امکان مقایسه‌ی اعضای بدن موجودات زنده را به کودک می‌دهد.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب ریاضی بازی با هدف آشنایی مربیان و والدین با ابزار های آموزشی و کمک آموزشی طراحی شده است...

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب ریاضی بازی با هدف آشنایی مربیان و والدین با ابزار های آموزشی و کمک آموزشی طراحی شده است.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب ریاضی بازی با هدف آشنایی مربیان و والدین با ابزار های آموزشی و کمک آموزشی طراحی شده است...

4,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 56 مورد

بالا