کمک تربیتی و مهارتهای زندگی

کمک تربیتی و مهارتهای زندگی 

456 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

کلام و سکوت خالی کردن ذهن کار ساده ای نیست، ایجاد سکوت در درون خود هم کار ساده ای نیست. با این وجود، ما به آن احتیاج داریم. ما به این سکوت و به این خلا احتیاج داریم تا همه چیز را مرتب کنیم. دقیقا مثل مواقعی که نیاز داریم که دیگران سکوت کنند. تا ما بتوانیم فکر کنیم و تمرکز کنیم. در مورد داشتن حق بیان بسیار صحبت می کنیم… ولی ما باید درخواست حق سکوت هم داشت...

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چارلی و کارخانه ی شکلات سازی چارلی ، پسری کوچک و فقیر، با پدر و مادرش به همراه دو پدربزرگ و مادربزرگ پیر خود در کانون گرم خانوادگی زندگی می‌کند و فقر را احساس نمی‌کند. چارلی علاقه زیادی به شکلات دارد ولی به حدی فقیر است که هر سال فقط یک شکلات می‌خورد.

16,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بفرمایید نوبت شماست همه ی ما از مهارت های زيادی برخورداريم كه برخورداری از آن ها برای زندگی مان ضروری است. لباس پوشيدن و شستن بدن مان مهارت های عمومی زندگی ما هستند و مهارت هايی همچون رانندگی، خياطی، نقاشی و خطاطی مهارت های اختصاصی هستند.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آنچه دوست داریم کودکان درباره آزار و سوء استفاده جنسی بدانند اين كتاب مجموعه كوچكي است كه انواع كودک آزاری و روش‌های پيشگيری، مقابله و برخورد با آنها را به زبان ساده برای كودكان مقطع دبستان توضيح می دهد. هدف از اين مختصر، آگاه‌ كردن كودكان نسبت به انواع رفتار آزار دهنده و روش‌ های محافظت از خود می باشد.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

به بدنم دست نزن کتابی دیگر از سری کتاب های نردبان در خصوص آگاهی کودکان نسبت به قسمت‌ های خصوصی بدنشان. کپلی خواهر و برادر هستند. تپلی دختر است و کپلی پسر. آنها از مامان درباره‌ی جاهای خصوصی بدنشان می پرسند. و مامان، آن‌ ها را راهنمایی می کند. حالا آنها قسمت خصوصی بدنشان را می شناسند و یاد گرفته‌اند چطور مراقب بدن خود باشند.

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

فکرهای بکر کیتی کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره من تنها نویسنده‌ی این كتاب نیستم. می‌خواهم این كتاب را با همكاری تو بنویسم. می خواهم تو هم توی این كتاب از آرزوها، دوست‌ها، كتاب‌ها و غذاهای مورد علاقه‌ات و خیلی چیزهای دیگر بنویسی، چه‌طوری؟ صفحه‌ی 7 كتاب را بخوان.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوستان من کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره همه‌ی آدم‌ها به یک معجزه‌ی كوچولو احتیاج دارند. آخر چرا همه می‌خواهند كه ویلیام به نفع آن‌ها شهادت بدهد؟ رزی دلش گرفته. چرا امروز هیچ‌كس به او محل نمی‌گذارد؟ آخر آنیتا چه‌طور می‌تواند برادر كوچولوهایش را ساكت كند؟ چرا تیم قبول نمی‌كند كه نباید این‌قدر وقتش را تلف كند؟

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خب که چی؟ کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره فقط بلدند غر بزنند! درس و مشق مدرسه به چه درد می‌خورد؟ سر ساعت از خواب بیدار بشوم كه چی؟ ولش كن، كی به كیه! بعضی وقت‌ها انگار هیچ‌چیز برای كیتی مهم نیست. بعضی وقت‌ها هم طوری نشان می‌دهد كه مثلاً به هیچ‌چیز اهمیت نمی‌دهد.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تقصیر من نیست کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره کيتي نمي خواهد دير به مدرسه برود دلش نمي خواهد تام کوچولو را اذيت کند. او مي داند که خيلي چيزها تقصير او نيست. براي همين دلش مي خواهد کاري کند...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حوصله ام سر رفته کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره چرا هیچ‌كس با من بازی نمی‌كند؟ چرا نمی‌رویم گردش؟ چرا هیچ اتفاقی نمی‌افتد؟ مامان با تام كوچولو سرگرم است. بابا هم رفته خرید. دوستان كیتی هم فقط می‌خواهند تلویزیون تماشا كنند.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ولی چرا من کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره چرا من را با خودشان نمی‌برند؟! چرا مامان و بابا یادشان رفته كه من هم هستم؟! چرا من توی مسابقه برنده نشدم؟! بعضی وقت‌ها كیتی واقعاً احساس می‌كند كه هیچ‌كس به او توجه ندارد.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ای کاش کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره كاش من هم دوچرخه‌ای مثل دوچرخه‌ی ویلیام داشتم! كاش شكل ملیسا بودم... كاش هر روز صبحانه جوجه سوخاری داشتیم! آرزوهای كیتی خیلی زیادند.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من می ترسم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره بیرون تاریك است. من مامانم را می‌خواهم. زیر تختم یك هیولا قایم شده. فقط كیتی نیست كه می‌ترسد. خرس پشمالوی او، آقای تابز، هم می‌ترسد. اما كیتی می‌خواهد كاری كند كه «ترس» راهش را بكشد و برای همیشه برود.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من از خیلی از چیزها سر در می اورم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره کیتی می‌خواهد به بزرگ‌ترها نشان بدهد که بزرگ شده و از خیلی چیزها سر در می‌آورد. حتی می‌خواهد با یکی دو چشمه از شیرین‌کاری‌هایش آنها را انگشت به دهان کند!

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آخه چرا نه؟ کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره طفلکی کیتی! همیشه بابا و مامان به او می‌گویند: «این کار را نکن!این کار را بکن!» ولی هیچ وقت،چرایش را توضیح نمی دهند.وقتی هم می‌پرسی چرا؟فقط میگویند : «زیرا» اما کیتی می‌داند که بعضی از کارهای غیر ممکن،آن قدرها هم که به نظر می‌رسد غیر ممکن نیست.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اما تو قول داده بودی کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره تو قول داده بودی بگذاری توی خانه یک حیوان نگه دارم!!! اما تو قول داده بودی! تو قول داده بودی بگذاری بروم... مگه نگفتی که درد ندارد!

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

منصفانه نیست کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره شاید تو هم مثل کیتی هستی که گاهی با خودش یا بزرگ‌ترها مشکل پیدا می‌کند. با این همه دلش می‌خواهد کارش درست باشد و اوضاع را بدتر نکند. چرا فقط من یکی باید زود بخوابم؟ چرا همیشه او برنده می‌شود؟ چرا برای بچه‌های فقیر، کاری از دستم بر نمی‌آید؟

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من نمی توانم پیدایش کنم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره کیتی همیشه وسایلش را گم می کند و عصبی می شود. تازه حوصله هم ندارد آن ها را پیدا کند. نمی داند آخرین بار کیف مدرسه‌اش را کجا گذاشته؟ شانه‌اش کجاست؟ مسواکش کجاست؟

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من نمی خواهم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره نه کلمه ی محبوب کیتی است که همیشه از آن استفاده می کند. نه حالا خیلی زود است، نمی‌خواهم بخوابم! حالش را ندارم مسواک بزنم! اتاقم را مرتب نمی‌کنم. نمی‌خواهم، نه!

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جلو نیا جیغ می زنم بهتر است کودکان دربارۀ حفظ حریم شخصی و مراقبت از بدنشان آموزش ببینند. کتاب حاضر از مجموعه‌ای چند جلدی است که تمام مجله های آن به موضوع حفظ حریم بدن می‌پردازند. در این کتاب که به زبان شعر است، شاعر نمونه‌هایی از موقعیت‌های زندگی را مثال می‌زند که دیگران، دوستان یا بزرگ‌ترها، می‌خواهند به کودک نزدیک شوند و او را لمس یا بوس کنند. سپس راه...

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

به مامان و بابام میگم  بهتر است کودکان دربارۀ حفظ حریم شخصی و مراقبت از بدنشان آموزش ببینند. کتاب حاضر از مجموعه‌ای چند جلدی است که تمام مجلدهای آن به موضوع حفظ حریم بدن می‌پردازند. در این کتاب که به زبان شعر است، کودک می‌آموزد که حتی در بازی‌ها و دوستی‌ها هم دیگران حق ندارند به او دست بزنند یا به بدنش نزدیک شوند.

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوست ندارم بوسم کنی آموزش حفاظت از حریم شخصی و مراقبت از بدن از جمله مسائلی ست که کودک ما را در برابر هر گونه سو استفاده به ویژه سو استفاده های جنسی بیمه میکند. در اکثر موارد کودکان به علت ترس از تحقیر شدن و همچنین تهدید درباره ی اتفاقات خطر سازی که برایشان رخ می دهد با والدین خود صحبت نمی کنند .

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هلی کوپتر پاترولر سگ های نگهبان پاوپاترول در جلوی هلی کوپتر را باز کنید و روبوداگ را درون آن قرار دهید. موتور و بال‌های هلی کوپتر به صورت دستی قابل چرخش هستند. قسمت پشت هلی کوپتر یک در مخفی دارد که باز می‌شود. این هلی کوپتر دارای افکت صوتی و نوری است و قابلیت تغییر صدا از جت به هلی کوپتر را دارد.  

340,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پیست بازی برج مراقبت پاوپاترول مسیر خودتون رو بسازید و از برج مراقبت به سمت منطقه‌ی ماموریت حرکت کنید. ماشین‌های پاوپاترول رو روی لانچر بگذارید و دوربین نگهبانی رو فشار بدید تا ماشین‌ها رو وارد جاده شوند و به سمت محل حادثه بروند. در مسیر متوجه می شوید که پل ریزش کرده و اگر تعمیرش نکنید ممکن است خطر آفرین باشد. پس با کمک دوستان پاوپاترولتون پل را هر چه...

385,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دایره المعارف بازی های کودکان تمام زندگی پدر و مادر فرزندشان است و تمام زندگی فرزندان بازی است. فرزند با آمدنش زندگي را براي والدين شيرين مي‌کند. اميد مي‌دهد. عشق مي‌آفريند و بودن را رنگ و هيجان و انگيزه مي‌دهد.  

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در مهد کودک اولین روزی که رفتی مهد کودک یادته؟ چه احساسی داشتی؟ دیدی یه عالمه بچه اندازه خودت اونجا بود؟. کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در مهدکودک کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در بیمارستان اولین روزی که رفتی بیمارستان یادته؟ چه احساسی داشتی؟ ممکنه یکم اضطراب داشتی. کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در بیمارستان کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روز اثاث کشی اولین روزی که رفتی به یه خونه ی جدید یادته؟ چه احساسی داشتی؟  حتما خیلی شوق و ذوق داشتی. کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان روز اثاث کشی کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اولین روز مدرسه اولین روزی که رفتی مدرسه یادته؟ چه احساسی داشتی؟  کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان اولین روز مدرسه کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1394 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در دندان پزشکی اولین باری که رفتی دندان پزشکی چند سالت بود؟ چه احساسی داشتی؟  کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در دندان پزشکی کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در استخر شنا اولین باری که رفتی استخر چند سالت بود؟ چه احساسی داشتی؟ دیدی چقدر شنا کردن هیجان داره؟  کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در استخر شنا کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1394 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در آرایشگاه اولین باری که رفتی آرایشگاه چند سالت بود؟ چه احساسی داشتی؟ کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در آرایشگاه کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در مطب دکتر اولین باری که فهمیدی در مطب دکتر هستی چند سالت بود؟ چه احساسی داشتی؟ کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در مطب دکتر کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تولد نوزاد جدید تا حالا یه نوزاد رو از نزدیک دیدی؟ چه احساسی داشتی؟ کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان تولد نوزاد جدید کتابی است از نیکولا اسمی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1394 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سوار شدن به هواپیما اولین باری که سوار هواپیما شدی چند سالت بود؟ چه احساسی داشتی؟ کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان سوار شدن به هواپیما. کتابی است از نیکولا اسمی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اولین تجربه های تو این مجموعه ی 10 جلدی از نیکلا اسمی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 145 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1394 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است. و از اولین تجربه های نوزادان سخن می گوید.  

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کنار دریاچه نیمکت هفتم رمانی برای نوجوانان نوجوانان در دوران بلوغ با چالش هایی بسیاری رو به رو می شوند که چگونگی برخورد با آن خیلی مهم است. مجموعه هفت داستان درباره نوجوانانی که دوران بلوغ خود را سپری می کنند و با بحران های گوناگونی روبه رو هستند که گاه فاجعه آمیز می شود. نخستین عشق ها، ناکامی ها و کابوس های آنان و بر خوردهای شتابزده جامعه با آنان پایه و...

3,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

فرهنگ نامه مشاغل در ایران، شغل های متفاوتی، که در بخش‌های دولتی، خصوصی و عمومی توزیع شده‌اند، در یکی از سه شاخه صنعت، خدمات و کشاورزی قرار می‌گیرند. تعدد و پیچیدگی مشاغل از یک سو که به دلیل تقسیم کار اجتماعی صورت گرفته و وجود تفاوت‌های فردی از سوی دیگر، ارائه‌ی اطلاعات درست و مفید درباره شغل‌ها و راهنمایی‌های شغلی را برای دانش‌آموزان ضروری کرده است  

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

یک پیاده روی طولانی تا آب رمانی برای نوجوانان این کتاب داستان زندگی پسری  11 ساله به نام سلوا است که تسلیم سرنوشت نمی شود و از فرصت ها برای بهتر شدن زندگی خود و دیگران استفاده می کند.  

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مواظبت از بابا بزرگ شیطون بابا بزرگ تو چه اخلاقی داره؟ آرومه یا شیطون!! مواظبت از بابابزرگ‌ها آنقدرها هم که به نظر می‌رسد سخت نیست؛ فقط کافیست بلد باشی کاری کنی که هم به آن‌ها خوش بگذرد و هم به خودت.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مواظبت از مامان بزرگ شیطون مامان بزرگ تو چه اخلاقی داره؟ آرومه یا شیطون!! چطوری سر مامان‌بزرگ را گرم کنیم؟ توی پارک چه‌کار کنیم؟ کجا بخوابیم و وقتی دوتایی پیش هم خوابیده‌ایم، چه‌کار کنیم؟ اگر نکته‌های به‌دردبخور این کتاب را با دقت بخوانی، بی‌بروبرگرد استاد مواظبت از مامان‌بزرگت می‌شوی.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روباه مرغ دزد از سری کتاب های تصویری، در این کتاب “کودک می‌خواند قبل از اینکه خواندن را بیاموزد”. “روباه مرغ دزد” یک کتاب تصویری بدون کلام با پایانی غافلگیر کننده است. خرگوش، خرس، خروس و مرغ دور هم جمع شده‌اند که ناگهان روباه از راه می‌رسد و مرغ را می‌دزدد و می‌برد… .

5,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کلوچه گرد و قلنبهتا حالا کلوچه پختی؟ یکی بود یکی نبود.روزی روزگاری پیرمردی و پیر زنی زندگی می کردند که یک پسر کوچک داشتند. یک روز صبح پیر زن تصمیم گرفت کلوچه شکری بپزد. بنابراین تخم مرغ و کره و شیر و آرد را آماده و مخلوط کرد.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من و مامان بزرگ دوست داشتنی اماین کتاب فرصتی است برای ایجاد ارتباط بین دو نسل. کودکان در این کتاب از علایق خود صحبت می‌کنند و با علایق پدربزرگ‌شان نیز آشنا می‌شوند.ارتباطی بین کودکان و مامان بزرگ هایشان.

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من و بابابزرگ دوست داشتنی اماین کتاب فرصتی است برای ایجاد ارتباط بین دو نسل. کودکان در این کتاب از علایق خود صحبت می‌کنند و با علایق پدربزرگ‌شان نیز آشنا می‌شوند.ارتباطی بین کودکان و پدربزرگ هایشان.

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خرس های تو رختخواب و شب طوفانی ترسناکتو از صدای رعد و برق نمی ترسی؟ خرس کوچولو، خرس تپلو و خرس پشمالو از صدای رعد و برق می‌ترسند. پس یکی یکی می‌روند توی رختخواب کنار پدر و مادرشان می‌خوابند. بابا خرس به آن‌ها می‌گوید: «هیولا اصلا وجود ندارد. تو چه خرس ترسویی هستی!»

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تو کوچولو هستی نیستی این داستان درباره‌ی این‌ است که تو هم‌ زمان می‌توانی هم بزرگ باشی و هم کوچک و این بستگی به این دارد که نسبت به چه کسی سنجیده شوی.مناسب برای گروه سنی 3 تا 6 سال.

5,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تعطیلات آخر هفته با وندل کتابی دیگر از مجموعه کتاب های محله ی موش ها وندل برای تعطیلات آخر هفته به خانه سوفی می‌رود وندل موقع بازی تمام نقش‌ها را خودش بازی می‌کند، از توی انبار صداهای ترسناکی درمی‌آورد، مدادشمعی‌های سوفی را خراب می‌کند، سر ناهار انگشتش را در کره بادام‌زمینی و ژله می‌کند و روی رومیزی نقاشی می‌کشد، اسمش را با خمیردندان روی آینه دستشویی...

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شیلای شجاع کتابی دیگر از مجموعه کتاب های محله ی موش ها تو شجاع هستی؟ می دونستی شیلا از هیچ چیز نمی‌ترسد. او به همه می‌گوید که شجاع و نترس است. سگ‌ها را فراری می‌دهد و گربه‌ها را می‌ترساند. تا اینکه یک روز تصمیم می‌گیرد از راه جدیدی به خانه برگردد اما خواهرش می‌ترسد. شیلا خودش به راه می‌افتد اما وسط‌های راه متوجه می‌شود که گم شده.

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روش های چستری کتابی دیگر از مجموعه کتاب های محله ی موش ها  چستر برای انجام هر کاری روش مخصوص خودش را دارد. مثلا او همیشه از یک طرف تختش پایین می‌آید، ساندویچش را سه گوش می‌برد، بند کفشش را پاپیونی می‌بندد، صبحانه کره بادام‌زمینی و مربا می‌خورد.

7,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 456 مورد

بالا