افزایش خلاقیت

هدف از اسباب بازیهای این دسته ایجاد و تقویت خلاقیت در کودکان و نوجوانان است.

افزایش خلاقیت 

280 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

کیت خورشیدی 001 این محصول آموزشی تولید شده کشور چین است و برای گروه سنی7 تا 15 سال مناسب می باشد. بازی با این محصول باعث تقویت مهارت خلاقیت در دنیای الکترونیک و هماهنگی چشم و دست می شود.

16,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماشین خورشیدی مینی این محصول آموزشی تولید شده کشور چین است و برای گروه سنی6 تا 12 سال مناسب می باشد. بازی با این محصول باعث تقویت مهارت خلاقیت در دنیای الکترونیک و هماهنگی چشم و دست می شود.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رباتیک 4 مدل حیوانات این محصول آموزشی تولید شده در ایران است و برای گروه سنی 7تا 15 سال مناسب می باشد. بازی با این محصول باعث تقویت مهارت خلاقیت در دنیای الکترونیک و هماهنگی چشم و دست می شود. این محصول به همراه دفترجه راهنما است.

86,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رباتیک 10 مدل کنترولی این محصول آموزشی تولید شده در ایران است و برای گروه سنی 9 تا 15 سال مناسب می باشد. بازی با این محصول باعث تقویت مهارت خلاقیت در دنیای الکترونیک و هماهنگی چشم و دست می شود. این محصول به همراه دفترجه راهنما و سی دی است.

140,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مدار الکتریکی بسته آموزشی علمی مدار الکتریکی با اتصال سیم و فنر بدون نیاز به لحیم ، 20 آزمایش الکتریکی - این بسته آموزشی شامل لامپ- الکترود فلزی- مقاوتم - آلمیچر- زنگ- جعبه باتری- دیود و .... می باشد

26,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کیت الکتریکی w58 این محصول که جزو محصولات کیت های الکترونیکی است، تولید شده ی کشور چین است و برای گروه سنی 6 تا 12 سال مناسب است. بازی با این محصول باعث تقویت مهارت خلاقیت در الکترونیک و هماهنگی چشم و دست می شود.

36,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کیت الکتریکی w35 این محصول که جزو محصولات کیت های الکترونیکی است، تولید شده ی کشور چین است و برای گروه سنی 6 تا 12 سال مناسب است. بازی با این محصول باعث تقویت مهارت خلاقیت در الکترونیک و هماهنگی چشم و دست می شود.

26,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کیت خورشیدی 008 ماشین این محصول که جزو محصولات کیت های الکترونیکی است، تولید شده ی کشور چین است و برای گروه سنی 7 تا 15 سال مناسب است. بازی با این محصول باعث تقویت مهارت خلاقیت در الکترونیک و هماهنگی چشم و دست می شود.

24,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روبی ساختنی ها 102 روبی ساختنی ها 102 در این بسته آموزشی و سرگرمی، با شیوه ای جدید و با استفاده از وسایل اطراف اقدام به آموزش گام به گام انواع پروژه های جذاب شده است. علاقه مندان یاد می گیرند چگونه یک پنکه کوچک بسازند و در فصل تابستان خود را خنک کنند، چگونه یک چراغ قوه درست کنند و یا برای خود چند مدل ماشین اسباب بازی بسازند و با آنها بازی کنند.

41,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رباتیک روبی 104 روباتیک یکی از جذاب ترین شاخه های علوم امروزیست. قطعات این بازی به روشی بسیار آسان به یکدیگر متصل می شود تا حتی در سنین پایین هم قابل استفاده باشد. این ربات به کمک دو شاخکی که دارد پس از برخورد به مانع پیش رو تغییر مسیر می دهد و آن را دور می زند در نتیجه راه خود را همیشه پیدا می کند.

66,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کاوش الکترونیک 1 کاوش الکترونیک 1 - یک مقدماتی یکی از با سابقه ترین محصولات در حوزه آموزش قطعات الکترونیکی برای کودکان و دانش آموزان می باشد. این محصول به روشی طراحی شده است که کودکان بطور مستقیم با قطعاتی مانند مقاومت، خازن، ترانزیستور، کلید، ال ای دی و ... مدار های متنوع الکتریکی را تحت برنامه آموزشی مشخص می سازند.

46,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کیت ربات خورشیدی 6 مدل نارنجی این کیت آموزشی جزو کیت های الکتریکی می باشد که باعث تقویت مهارت های خلاقیت در دنیای الکترونیک و هماهنگی چشم و دست می شود.مناسب برای کودکان 7 تا 15 سال.

23,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پک ربات جنگجو پک آموزشی ساخت ربات جنگجو دارای دفترچه راهنمای آموزشی، ریموت کنترلر بی سیم، مدار الکترونیکی از پیش آماده شده دارای میکروکنترلر و گریپر (Gripper) جهت گرفتن ربات حریف و بیرون انداختن آن از زمین مسابقه می باشد.

135,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پک آزمایشگاه الکترونیک پک آموزشی آزمایشگاهی مخصوص فراگیری دانستنی های اولیه علم الکترونیک،بطور خلاصه قطعه شناسی، مونتاژکاری و مدلسازی مدارهای الکترونیکی بهمراه نحوه اندازه گیری کمیتهای الکتریکی می باشد.

101,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مدار روشنایی این بسته ی آموزشی علمی جزو محصولات کیت های الکتریکی می باشد که باعث تقویت مهارت خلاقیت در درنیای الکتریکی می شود. این محصول تولید شده در ایران و برای گروه سنی 8 تا 15 سال مناسب می باشد.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روبی ساختنی ها 101 در این مجموعه با شیوه ای جدید آموزش گام به گام و با استفاده از وسایل اطراف، علاقه مندان یاد می گیرند چگونه یک دزدگیر برای خود بسازند، درون کشوی میز خود را به صورت هوشمند روشن کنند و یا برای خود یک قایق موتوری اسباب بازی بسازند.

28,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کیف ربات کوچولو پارسا این محصول برای گروه سنی 9 سال به بالا مناسب است و باعث تقویت خلاقیت در دنیای الکتریک و مکانیک می شود.

88,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دینو کیت این محصول برای گروه سنی 6 تا 12 سال مناسب است و باعث تقویت خلاقیت در دنیای الکتریکی می شود.

35,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کیت آلمیچر 38 این محصول برای گروه سنی 7 تا 11 سال مناسب است و باعث تقویت خلاقیت در دنیای الکترونیک می شود.

12,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چرخ سفال گری و نقاشی دو کاره playgo کودک دلبندتان می تواند بر روی صفحه در حال چرخش و و هم با دست های کوچک خود ظروف سفالی بسازد و هم نقاشی کند. این محصول کمک زیادی به خلاقیت کودک و همچنین تقویت مهارت های حرکت ظریف کودک می کند. این محصول شامل ارسال رایگان نمی شود.

220,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سینک ظرف شوئی  playgo این اسباب بازی زیبا مانند یک سینک ظرفشویی واقعی کار می کند !در محفظه زیری آب بریزید و با کمک پمپ دستگاه آب وارد شیر می شود و کودک می تواند ظرفها را بشورد ! ساعت ها بازی و سرگرمی را برای کودک خود فراهم کنید.دارای 20 قطعه اسباب بازی این محصول شامل ارسال رایگان نمی باشد.

140,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مخلوط کن  playgo کودک شما با این مخلوط کن می تواند یه نوشیدنی واقعی درست کند. این مخلوط کن از باتری تغذیه می کند. -مخلوط کن با قابلیت مخلوط کردن مواد نرم و سبک – دارای درب و کلید روشن و خاموش – نیاز به ۲ عدد باتری قلمی ۱٫۵ ولتی – خطرناک برای سنین زیر ۳ سال

58,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قهوه ساز  playgo قهوه ساز playgo مشابه یک دستگاه واقعی ولی در سایز کوچک است. پس از ریختن آب در قسمت پشتی دستگاه و جاگذاری کپسول قهوه با زدن دکمه استارت صدای جوشیدن آب پخش می‌شود هم اکنون فنجان را زیر دستگاه بگزارید تا قطره قطره لیوان شما پر گردد. این محصول شامل ارسال رایگان نمی باشد.

114,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ست همزن  playgo این مجموعه شامل همزن،‌ همزن استوانه ای و دو نوع مواد غذایی(پاکت شیر و رب گوجه) می باشد. همزن ها با باتری کار می کنند.

61,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ست کابینت sylvanian families این ست دارای 2 عدد فنجان و نعلبکی با رنگهای جذاب،یک ماکروفر و ... می باشد. این ست زیبا موجب توانمندی نقش بازی کودک می شود. توجه: به علت دارا بودن قطعات ریز،به کودکان زیر 3 سال توصیه نمی شود.

79,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استخر اختاپوس کودک intex استخر بادی طرح اختاپوس اینتکس دارای کف باد شونده برای راحتی بیشتر کودکان می باشد و با طراحی خاص و زیبایی که دارد همه ی کودکان را جذب می کند. ظرفیت آب 45 لیتر است و قابل استفاده در هرسطح صاف مقاوم در برابر وزن و فشار آب می باشد. مناسب برای کودک 1 تا 3 سال.

44,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تخته نقاشی دوطرفه نورانی و گچی crayola این تخته منحصر به فرد با قابلیت چرخش 360 درجه می باشد. که در یک سمت دارای یک صفحه نورانی و در سمت دیگر دارای تخته گچی می باشد. این محصول شامل ارسال رایگان نمی باشد.

480,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ست ابزار خمیربازی با طرح پونی خمیر بازی یکی از پرطرفدارترین بازی در کودکان است٬ این بازی علاوه بر سرگرمی کودک باعث رشد خلاقیت در کودکان می شود. این مجموعه شامل سه رنگ خمير بازی ، شش عدد شابلون اسب تک شاخ، زیر انداز بازی و ابزار شکل دهی است.

76,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

راهسازی جیمبو این مجموعه ساخت و سازها از دسته جورچین های مکانیکی هستند که به لگو شباهت بسیار زیادی دارند.که شامل چند قطعه در اشکال متفاوت و رنگ های مختلف است که کودک با کنار هم بستن ان ها می تواند اشکال مورد نظر را  بسازد.

66,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وسایل نقلیه کیفی جیمبو این مجموعه ساخت و سازها از دسته جورچین های مکانیکی هستند که به لگو شباهت بسیار زیادی دارند.که شامل چند قطعه در اشکال متفاوت و رنگ های مختلف است که کودک با کنار هم بستن ان ها می تواند انواع وسایل نقلیه را  بسازد.

66,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گربه جیمبو این مجموعه ساخت و سازها از دسته جورچین های مکانیکی هستند که به لگو شباهت بسیار زیادی دارند.که شامل چند قطعه در اشکال متفاوت و رنگ های مختلف است که کودک با کنار هم بستن ان ها می تواند گربه را  بسازد.

19,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سگ جیمبو این مجموعه ساخت و سازها از دسته جورچین های مکانیکی هستند که به لگو شباهت بسیار زیادی دارند.که شامل چند قطعه در اشکال متفاوت و رنگ های مختلف است که کودک با کنار هم بستن ان ها می تواند سگ را  بسازد.

19,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حیوانات کیفی جیمبو این مجموعه ساخت و سازها از دسته جورچین های مکانیکی هستند که به لگو شباهت بسیار زیادی دارند.که شامل چند قطعه در اشکال متفاوت و رنگ های مختلف است که کودک با کنار هم بستن ان ها می تواند اشکال مورد نظر را  بسازد.

66,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آتش نشانی جیمبو این مجموعه ساخت و سازها از دسته جورچین های مکانیکی هستند که به لگو شباهت بسیار زیادی دارند.که شامل چند قطعه در اشکال متفاوت و رنگ های مختلف است که کودک با کنار هم بستن ان ها یک ماشین را می سازد.

27,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اسب جیمبو این بازی از جمله بازی هایی است که هوش و خلاقیت کودک را تقویت می کند. کودک با در اختیار داشتن قطعات تشکیل شده یک اسب کوچک شروع به اتصال قطعات مرتبط می کند و...

19,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هلی کوپتر جیمبو با این محصول هوش مکانیکی کودک خود را تقویت کنید. کودک با در اختیار داشتن قطعات تشکیل شده یک هلی کوپتر دستی کوچک شروع به اتصال قطعات مرتبط می کند و ...

16,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

لوکوموتیو جیمبو این محصول از قطعه ثابت چهارچرخ پلاستیکی و پیج ،مهره و قطعات تکمیل کننده بدنه ریز تشکیل شده است.کودک با اتصال این قطعات به هم و قراردادن هر جز از لوکوموتیو در جای مخصوص خودش یک لوکوموتیو می سازد و...

16,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هواپیما جیمبو هوش مکانیکی کودک خود را با این اسباب بازی تقویت کنید. کودک با در اختیار داشتن قطعات تشکیل شده یک هواپیمای دستی کوچک شروع به اتصال قطعات مرتبط می کند و...

19,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماشین جیمبو این محصول از چرخ پلاستیکی ، قطعات بدنه اتصال‌دهنده ، پیچ مهره و همچنین یک آچار و یک پیچ‌گوشتی تشکیل شده است. کودک می‌تواند با استفاده از آچار و پیچ‌گوشتی قطعات را از هم جدا، و دوباره متصل کند و...

25,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چین واچین بشکه ای با ساعت آموزشیاین بازی فکری 46 قطعه ای که یکی دیگر از محصولات فکرآذین است باعث تقویت قوه ی تخیل و هوش و خلاقیت کودک می شود و می توان با این اسباب بازی به کودک ساعت آموزش داد.

50,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی قصر قصهاین بازی فکری 46 قطعه ای که یکی دیگر از محصولات فکرآذین است باعث تقویت قوه ی تخیل و خلاقیت کودک می شود و اعتماد به نفس او را بالا می برد.

27,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نرم چین جعبه جادویی این محصول در واقع یک پازل 3 بعدی می باشد که از قطعات کوچک با اشکال و رنگ ها ی متنوع تشکیل شده این اسباب بازی 52 قطعه ای دارای ویژگی های زیر است.کودک تلاش می کند برای ساختن اشکال خلاق باشد  هوش دیداری فضایی کودک تقویت می شود  قدرت تجسم ذهنی کودک تقویت می شود

38,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نرم چین بشکه ای با ساعت آموزشی از ویزگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد.کودک تلاش می کند برای ساختن اشکال خلاق باشد  هوش دیداری فضایی کودک تقویت می شود  قدرت تجسم ذهنی کودک تقویت می شود مهارت های حرکتی دست کودک تقویت می شود مهارت هماهنگی چشم و دست تقویت می شود با رنگ ها و اشکال مختلف آشنا می شود  توجه و تمرکز بیشتر کودک تقویت می شود

50,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نرم چین 70 قطعه از ویزگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد.کودک تلاش می کند برای ساختن اشکال خلاق باشد  هوش دیداری فضایی کودک تقویت می شود  قدرت تجسم ذهنی کودک تقویت می شود مهارت های حرکتی دست کودک تقویت می شود مهارت هماهنگی چشم و دست تقویت می شود با رنگ ها و اشکال مختلف آشنا می شود  توجه و تمرکز بیشتر کودک تقویت می شود

47,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چرخ دنده ی سیرک فکرآذین قطعات این اسباب بازی به شکل صفحه های نگه دارنده، چرخ دنده های مختلف در اندازه های متفاوت و حیوانات سیرک می باشد. بازی با این اسباب بازی به این صورت است که کودک هر کدام از حیوانات سیرک را روی چرخ دنده ای قرار می دهد و...

57,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساز و باز چهار مدلی حیوانات ساز و بازها اسباب بازی‌هایی هستند که قطعات آنها با پيچ‌هاي پلاستيکي به هم متصل می‌شوند. این اسباب بازی‌ها قابليت حرکت دارند. همچنین گاو، خروس، شير، کرگدن، زرافه و فيل نیز از دیگر ساز و بازها می‌باشند و...

31,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساز و باز موتور و هواپیما ساز و بازها اسباب بازی‌هایی هستند که قطعات آنها با پيچ‌هاي پلاستيکي به هم متصل می‌شوند. این اسباب بازی‌ها قابليت حرکت دارند. همچنین گاو، خروس، شير، کرگدن، زرافه و فيل نیز از دیگر ساز و بازها می‌باشند و...

23,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساز و باز ماشین و هواپیما ساز و بازها اسباب بازی‌هایی هستند که قطعات آنها با پيچ‌هاي پلاستيکي به هم متصل می‌شوند. این اسباب بازی‌ها قابليت حرکت دارند. همچنین گاو، خروس، شير، کرگدن، زرافه و فيل نیز از دیگر ساز و بازها می‌باشند و...

23,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساز و باز خروس و گاو ساز و بازها اسباب بازی‌هایی هستند که قطعات آنها با پيچ‌هاي پلاستيکي به هم متصل می‌شوند. این اسباب بازی‌ها قابليت حرکت دارند. همچنین گاو، خروس، شير، کرگدن، زرافه و فيل نیز از دیگر ساز و بازها می‌باشند و...

17,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساز و باز شیر و فیل ساز و بازها اسباب بازی‌هایی هستند که قطعات آنها با پيچ‌هاي پلاستيکي به هم متصل می‌شوند. این اسباب بازی‌ها قابليت حرکت دارند. همچنین گاو، خروس، شير، کرگدن، زرافه و فيل نیز از دیگر ساز و بازها می‌باشند و...

17,500 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 280 مورد

بالا