تفکر استراتژیک

این اسباب بازیی های این بخش تفکر استراتژیک را در کودکان و نوجوانان تقویت می کند.

تفکر استراتژیک 

62 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

فینال این بازی فکری جذاب، یک بازی فکری روکارتی در حال و هوای فوتبال و جام جهانی است که طراحی آن بر اساس جام جهانی 2018 روسیه انجام گرفته و تمام گروه ها و تیم ها در آن لحاظ شده است. مناسب برای گروه سنی 6 سال به بالا.

13,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شطرنج فینال این بازی فکری جذاب، یک بازی فکری روکارتی در حال و هوای فوتبال و جام جهانی است که طراحی آن بر اساس جام جهانی 2018 روسیه انجام گرفته و تمام گروه ها و تیم ها در آن لحاظ شده است. مناسب برای گروه سنی 6 سال به بالا.

27,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گنج آپادانا صفحه بازی را که نمایی از کاخ آپادانا است مقابل خود قرار دهید این صفحه به 9 مربع تقسیم شده و هر مربع محل قرار گرفتن چهار ستون می‌باشد. 9 عدد گنج را در این 9 مربع قرار دهید به طوری که هر گنج به دلخواه در یکی از چهار قسمت یک مربع قرار گیرد.

24,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

باغ اسرار امیز بازی فکری باغ اسرار آمیز جالبترین بازی جهت پرورش ذهن و حافظه است. همه چیزهایی که در این باغ هست با کمک درست حدس زدن مال شما می شود. 

11,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

زووم بازی گروهی که بر اساس  تیزبینی و سرعت تفکر است. این بازی شامل ۴ گردونه دو طرفه به رنگ‌های سبز و قرمز، ۵۰ کارت سبز، ۵۰ کارت قرمز و راهنمای بازی است. به هر یک از بازیکنان یک گردونه داده می‌شود و هر بار یکی از کارت‌ها رو می‌شود.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کرم ابریشم  بازی ۲ تا ۴ نفره که شامل یک صفحه‌ی بازی دو رو از جنس مقوای سخت، ۲۸ کرم ابریشم مقوایی، یک کیسه‌ برای نگهداری کرم‌ها و راهنمای بازی است. روش بازی به این صورت است که کرم‌ها به پشت بین بازیکنان تقسیم می‌شوند و هر یک به نوبت باید کرم‌های خود را جایی در صفحه قرار دهند که از داخل سوراخ کرم‌ها دایره‌های همرنگشان دیده شود.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماهی سرخ کوچولو  بازی پر هیجان گروهی ۲ تا ۴ نفره برای کودکان ۵ سال به بالاست. محتویات آن شامل ۹ ماهی رنگی، ۱ ماهی سرخ، ۲ عدد تاس شکل و رنگ و راهنمای بازی است. ماهی‌ها در برکه‌ای گرفتار شده‌اند و ابتدا غمگین هستند. بازیکنان باید اول آن‌ها را از برکه بگیرند و سپس با کمک ماهی سرخ کوچولو آن‌ها را شاد و راهی دریا کنند.

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گلوکز  بازی گروهی ۲ تا ۶ نفره. این بازی شامل ۲۴تاس حبه قند، ۳۶ کارت و راهنمای بازی است که در یک جعبه‌ی سخت می باشد.هر یک از بازیکنان با چهار حبه قند و سه کارت، بازی را شروع و با ریختن تاس‌ها و بازی کردن کارت‌هایشان سعی می‌کنند هر چه زودتر از شر حبه قندهایشان خلاص شوند.

35,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

منچ و مارپله ی پارچه ای بازی های منچ و مار و پله همیشه بازی مهیج و جذاب بوده و در تمام دنیا مورد استقبال زیادی قرار گرفته. در این مجموعه دو بازی منچ و ماروپله در دو صفحه بزرگ پارچه ای و قابل شست و شو ارائه شده که اندازه بزرگ صفحه و مهره های آن جذابیت بازی را دو چندان نموده و در پارک ها، منزل، مدارس و تمام اماکن قابل استفاده است.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کیت آموزشی توپ روباتیک roboball بازی جذاب برای نوجوانان و جوانان حرکت و چرخش با کنترل مرکز ثقل، عبور از موانع با حرکت برگشتی، ذخیره انرژی مکانیکی از قابلیت های این کیت است.

26,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جالیز جالیز یک بازیِ کارتی رقابتی است. بازیکن‌ها در این بازی با مدیریت و گسترش جالیزها و خرید کود و تراکتور تلاش می‌کنند تا بهترین و گران‌ترین محصولات را بکارند و با فروش آنها، کسب و کارشان را حسابی سکه کنند.

57,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری وینومینو این بازی فکری که در خانواده ی پازل ها قرار می گیرد، می توان آن را به صورت تک نفره و یا دو نفره انجام داد.این بازی به سه صورت سطح (آسان،متوسط،دشوار) انجام می شود.

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کریدو  یک بازی استراتژیک لذت بخش برای 2 یا 4 نفر می باشد . هر سری بازی کریدور کمتر از 10 دقیقه زمان می برد . در هر سری، شما باید تصمیم بگیرید که یا مهره ی خود را یک خانه حرکت دهید و یا با قرار دادن دیوارک ها در مسیر حرکت رقیب، او را متوقف نمایید .

35,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شکل بسته بندی کیفی شطرنج فرهنگ 5000، استفاده و حمل و نقل آن را راحت نموده است. همان طور که می دانید شطرنج به عنوان یك بازی، محیطی را ارائه می كند كه با هر چیدمان در صفحه ، مسأله ای خاص شكل گرفته و مستلزم حل آن جهت پیش برد بازی است.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

  مدل بسته بندی و صفحه تاشوی شطرنج فرهنگ 3001، به گونه ای است که استفاده و حمل و نقل آن را راحت نموده است. وجود صفحه ی دو طرفه آن که در طرف دیگر بازی تخته نرد هم می توان انجام داد و یک سری کامل مهره های مربوط به بازی تخته نرد، این محصول را نسبت به محصولات مشابه متمایز نموده است

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شطرنج فرهنگ 2000 این محصول شامل چهار بازی شطرنج ، منچ ، دوز و رعد و برق که دریک جعبه تعبیه شده است. این بازیها جزو بازی های مشهور فکری محسوب می شود که جمع آن دریک محصول ترکیب خوبی ایجاد کرده است.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این اسباب بازی می تواند اولین ماشینی باشد که شما بادست خود ساخته اید که حرکت کند.موتورو از قطعاتی که داخل هم چفت می شود ویک چرخ دنده ای که با باطری کار می کندتشکیل شده است.

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی یک بازی گروهی است که با استفاده از 54 قطعه چوبی هم شکل و هم اندازه می توان یک برج 18 طبقه  ساخت به نحوی که هر طبقه زیرین خود باشد.

50,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ایرو پولی کیفی (مونوپولی) این محصول به همراه DVD است. بازی با مونو پولی تقویت مهارت های اجتماعی را در کودکان موجب می شود.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری لگو 70 قطعه: بازی لگو  70 قطعه محصولی دیگر از شرکت تولید کننده ی بازی تا می باشد.آجرهای کوچک نقش بسیار مهمی در دست ورزی و همچنین قوه ی تخیل و پرورش خلاقیت کودکان دارند.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری لگو 250 قطعه: بازی لگو 250 قطعه محصولی دیگر از شرکت تولید کننده ی بازی تا می باشد.لگو باعث می شود که کودکان بتواند فضای 3 بعدی را تجسم و فکر کنند. باعث تقویت مهارت‌های ارتباطی و طرز تفکر نقادانه می‌شود.

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری لگو ریز 100 قطعه: بازی لگو 100 قطعه محصولی دیگر از شرکت تولید کننده ی بازی تا می باشد.لگو باعث می شود که کودکان بتواند فضای 3 بعدی را تجسم و فکر کنند.

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری لگو 70 قطعه شتر در بیابان: بازی لگو شتر در بیابان محصولی دیگر از شرکت تولید کننده ی بازی تا می باشد.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری و گروهی کیف پول: باید سعی کنید در این بازی بازیکنی باشید که در پایان بازی بیشترین پول را داشته باشد. آهنربای جذب پول باشید.

32,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری و گروهی شطرنج تهران: این بازی که محصولی از شرکت فکرآوران می باشد لقب سلطان بازی های فکری را هم گرفته است.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گروهی کادوس: بازی فکری مهیج و بسیار سرگرم کننده.نوع استراتژی شما و سایر بازیکنان در جایگذاری و انتخاب قطعات،تعیین کننده برنده بودن شماست.

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گروهی چشمک که کاملاً مناسب برای اعضای خانواده و دوستان می باشد. بازی چشمک را در مهمانی ها و در جمع دوستان بازی کنید و یخ مهمانی را بشکنید.! این بازی شامل 120 کارت و 8 آدمک رنگی و راهنمای بازی است.

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گروهی تیک تیک بازی جذاب و سرگرم کننده بین 2 تا 6 نفر است که در نهایت برنده کسی است که مهره های بیشتری جذب کند و بهتر است که برای جمع کردن مهره ها آن ها را روی هم قرار دهید

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی جذاب و سرگرم کننده گروهی منچینو که در رواقع طرح و مدلی جدید از بازی محبوب قدیمی منچ است. تفاوت این بازی با منچ در این است که کافی است یکی از بازیکنان فقط یکی از مهره هایش را به نقطه پایان برساند.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گروهی نه مرسیانجام این بازی بسیار ساده است چون قوانین راحتی دارد،اما می تواند شما را به راحتی درگیر کند. این بازی شامل 55 ژتون و ۳۳ کارت بازی است که از ۳ تا ۳۵ شماره‌گذاری شده‌اند.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی جذاب گروهی و فکری ایروپولی: که این بازی بر اساس بازی پرفروش مونوپولی طراحی شده است و باعث افزایش هوش مالی و مدیریت کردن پول می شود.

45,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پیلوس یک بازی استراتژیک دو نفره می باشد. هدف از این بازی فتح قله هرم است. بازیکنان باید سعی کنند گوی های بیشتری را حفظ و با توجه به حرکت حریف باید گوی های خود را مدیریت کنند. هر فردی که اخرین گوی را روی هرم گوی ها قرار دهد برنده بازی است.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شطرنج به عنوان یک بازی، محیطی را ارائه می كند كه با هر چیدمان در صفحه، مسأله ای خاص شكل گرفته و مستلزم حل آن جهت پیشبرد بازی است.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

25 مکعب که روی یک صفحه حبس شده اند.بازیکنان به نوبت مکعب هایشان را با هل دادن دیگر مکعب ها حرکت می دهند.برنده اولین بازیکنی است که یک خط از 5 مکعب با علامت یکسان ایجاد کند.مشکل این است که اگر همزمان با انجام این کار خطی 5 تایی از علامت حریفتشکیل شودشما بازنده اید.این بازی بصورت تیمی نیز قابل انجام است.

55,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پایاپای یک بازار پرهیاهو و شلوغ است. بازیکن‌ها هم در این بازار بازرگانانی هستند که باید دستشان را طوری مرتب کنند که هر 9 کارت دستشان از یک جنس باشد.

37,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

داستان بازی:در این بازی شما باید بدنبال ردیف کردن مهره‌هایتان باشید. اما کار به همین جا ختم نمی‌شود همزمان با شما مهره رقیب با استفاده از شبکه چوبی تمام استراتژی‌های شما را در یک چشم برهمزدن به هم می‌ریزد و روز از نو روزی از نو!

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هام‌پ‌هام شکل جدیدی از بازی قدیمی دوز است، با فضا و طراحی جذاب و افزودن این ایده‌ی جدید که مهره‌ها می‌توانند هم‌دیگر را قورت بدهند! سه مهره از خانواده‌ی گرگ‌ها یا شنل‌قرمزی را در یک خط ردیف کنید، اما به خاطر داشته باشید ممکن است زیر هر مهره مهره‌ی دیگری پنهان شده باشد. یک بازی استراتژیک برای تمام سنین!

39,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سرزمین نقش و نگارهای سحرآمیز... به دنیای پُر رمز و رازِ سرزمین رؤیایی استوژیت خوش آمدید!

65,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی در سال 2013  بر اساس ایده‌ ی آقای  Mirko Marchesi در انيستيتو پژوهشی Houpaa طراحی شده است...

31,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

یک بازی استراتژیک، با ایده‌های منحصر به فردی همچون امکان تغییر در چینش زمین بازی و مهره‌هایی با عملکرد دوگانه. این بازی به هشت روش مختلف قابل اجراست که در تمامی آنها، رسیدن به آرایش خاصی از مهره‌ها یا خارج کردن آنها از بازی هدف نهایی بازیکنان است، اما این هدف ظاهرا ساده، به دلیل ساختار هوشمندانه‌ی بازی به یک چالش ذهنی دشوار و لذت‌بخش تبدیل شده است.

36,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

از رده‌ی بازی‌های استراتژیک انتزاعی، با ترکیبی هوشمندانه از  درک فضایی و ذهن‌خوانی، و استراتژی‌هایی هوشمندانه برای تصاحب برج‌های بیشتر و بلندتر. با مکعب‌های خودتان (و البته حریفتان!) زوایه‌های قائمه بسازید، از هر کنج برای ساختن یک برج استفاده کنید، و مراقب باشید مالک برجی که ساخته‌اید باقی بمانید!

52,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نمونه‌ای درخشان از بازی‌های استراتژیک، با تعداد کم قوانین، سادگی هوشمندانه در طراحی، و استراتژی‌های دفاعی و تهاجمی متنوع. مهره‌ی خود را در راه رسیدن به نقطه‌ی هدف هدایت کنید، با دیوارهایی که در اختیار دارید مسیر حریف را برای رسیدن به هدف مسدود کنید و برای خودتان دالان‌های هوشمندانه بسازید.

65,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کندو یک بازی دو نفره شبیه به شطرنج است. هدف هر بازیکن، محاصره ی کامل مهره ی زنبور ملکه ی حریف و جلو گیری از محاصره شدن مهره ی زنبور ملکه ی خویش است. مهره هایی که زنبور ملکه را محاصره می کنند می توانند ترکیبی از مهره های هر دو بازیکن باشند.

22,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بلا ک آس یک بازی صفحه ای استراتژیک است که می توان آن را به صورت 1 تا 4 نفره بازی کرد. هدف بازیکنان در این بازی جا گذاری تمامی قطعاتشان در صفحه بازی و یا جا گذاری بیش ترین تعداد قطعه نسبت به رقبای خود است .

45,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی XO یکی از باز های قدیمی و کلاسیک دنیا می باشد. در این بازی دو نفره یک بازیکن مهره های X و بازیکن دیگر مهره های O را انتخاب و سپس شروع به پر کردن جدول بازی و به نوبت مهره های خود را وارد جدول می کنند

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گروهی فکر برتر: این بازی پر از چالش فکری است و 2 نفره می باشد. محتویات بازی:8 پین رنگی،تعدادی پین سیاه و سفید برای امتیاز دهی و یک صفحه بازی

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی انگری بردز یک بازی مهیج برای کودکان است. در این بازی که از تعدای قطعات چوبی تشکیل شده است و یک منجنیق کوچک و یک توپ انگری بردز . کودک با الگو گرفتن از یک کارت شروع به چیدن می کند. کودک می بایستی با توجه به شکل و راهنمایی که در کارت وجود دارد قطعات چوبی را در کنار هم قرار دهد.

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی از صفحه‌ای به شکل جنگلی سرسبز، ۱۳ کارت، ۱۳ درختچه تشکیل شده است. بر روی هرکدام از کارت‌ها، تصویر یکی از قصه­‌ها و افسانه­‌ها مشهور چون سیندرلا، علاءالدین و گربه‌­ی چکمه­‌پوش و … درج شده است. تمام این کارت در سمت چپ صفحه و در قسمتی مشخص، روی یکدیگر قرار گفته‌اند و تصویر رویی­‌ترین کارت مشخص است. هر یک از بازیکنان که بتواند زودتر از دیگران، ۳ کارت...

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی از 6 مهره ی چوبی و یک صفحه ی بازی و یک عدد تاس تشکیل شده است. هر بازیکن 3 مهره ی همرنگ در اختیار دارد.بازیکنان در نوبت خود تاس ریخته و به تعداد شماره ی تاس روی صفحه بازی حرکت می کنند

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کریدور یک بازی استراتژیک مشهور با قواعد ساده اما تکنیک های جذاب می باشد. در ابتدای بازی ، بازیکنان آدمک خود را در خانه ی وسط ردیف اول سمت خود قرار میدهند . هر بازیکن می تواند در نوبت خود یا آدمک خود را حرکت دهد (یک خانه افقی یا عمودی )  و یا یک مانع در صفحه قرار دهد و مسیر حریفش را مسدود کند

25,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 62 مورد

بالا