صوتی

صوتی 

8 محصول وجود دارد.
0 دیدگاه

کتاب عمو نوروز از کتاب های متناسب با عید نوروز است که در 24 صفحه توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودک و نوجوان به چاپ رسیده است.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آلبوم موسیقی سبزه ریزه میزه اثر حمید جبلی و همکاری  با ملیحه سعیدی و تنظیم سامان احتشامی توسط انتشارات سروش تولید شده است.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این سی دی حاوی 4 فولدر می باشد و در کامپیوتر، ضبط ماشین  و دستگاه های خانگی قابل اجرا می باشد. این سی دی حاوی ترانه شاد با موضوعات متنوع می یاشد.این ترانه ها بصورت MP3 تهیه شده است در این سی دی 80 ترک (Track) و بیش از 180 دقیقه موسیقی کودک دارد.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کودک با گوش دادن سپردن به لالائی ها ، نخستین آگاهی­ها و دانستنی ها را درباره ی محیط پیرامون و زندگی با بیان مهربان و گرم از زبان مادر می آموزد و کم کم  با رنگ ها ، آواها پدیده ها و آدم ها خو می گیرد. به این ترتیب کودک چگونگی بیام واژگان و آهنگ موسیقیایی زبان مادری را به آگاهی می سپارد و کام و زبان او نیز پرورش می یابد. این لوح فشرده صورتی نیز با موسیقی...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

از دیر باز در سراسر جهان مادران یا پدران برای به خواب کردن کودکان خود از زمزمه لالائی ها استفاده کرده اند روانشناسان نیز خواندن لالایی یا قصه های شب برای کودکان پیش از خواب تاکید دارند.

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ارسال این پکیج به سراسر ایران رایگان است. خاله ستاره 20 عنوان محصولات برتر خود را در یک پکیج زیبا و قشنگ برای کوچولوهای عزیز عرضه کرده است.

75,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قصه‌های اردیبهشت از مجموعه «قصه‌های روز به روز» شامل 31 قصه صوتی برای 31 روز و شب کوچولوهای شماست که «گنجشک دانا و شکارچی»، « هرکسی کاری داره»، «دلقک»، «نهنگ شکمو»، «طوطی و بازرگان»، «برکت مهربانی»، «جادوگر جنگل»، «دوستی واقعی»، «ماهی‌گیر و غول دریا»، «نمایش پسر حصیرباف»، «چرا من کرم شدم؟»، «طوطی مقلد»، «ملکه پرنده‌ها»، «موش چوبی» و «آرزوهای مانی»، عناوین...

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

برای هر روز یک قصه جذاب شامل 31 داستان قشنگ و جذاب صوتی مختص روزها و شب های فروردین .

2,500 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

بالا