رمان

رمان 

194 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

هنك سگ گاوچران (قتل در چراگاه)

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

برنده جایزه با مزه ترین کتاب رولد دالد 2012 این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد. وقتي ادگار دم سياهي را مي‌بيند که زير بوته‌هاي ريواس مي‌خزد و ناپديد مي‌شود، خدمتکارهاي آشپزخانه يکي يکي ناپديد مي‌شوند و در قلعه سيل راه مي‌افتد.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد. وقتي کادويد شبح مي‌بيند، ادگار اقريبا فراموش مي‌کند که نگهبان قلعه آدرهند است. ارباب ولوين سعي مي‌کند با دستگاه گنج يابي که تازه اختراع کرده است، خانواده‌اش را از فقر نجات دهد

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماه کامل و دردسرهاي ميمون در قلعه‌ي آدرهند غيرعادي نيستند. اما با ورود معلم تازه وارد که ظاهري تزسناک و پشمالو دارد، ماجراهاي اسرار آميزي رخ مي‌دهد. این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد.

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شب هالووين است و خانواده ي آدرهند يك مهماني پر از خون آشام ترتيب داده اند... ناگهان برق قطع مي شود و همه جا در تاريكي فرو مي رود... و حالا چه اتفاق هايي براي ساكنان قلعه و مهمان ها مي افتد؟ به لطف ادگار، كلاغ متواضع قلعه، بارديگر خانواده ي آدرهند از دردسر نجات پيدا مي كنند.  این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد.

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد. بعد از آن كه خانواده ي آدرهند براي گردش به سيرك مي روند ، مينتي درگير وردهاي جادويي پيشگوي بدجنسي مي شود، قلعه ي آدرهند پر از خرگوش هاي سفيد پشمالو مي شود، ماكي داك و موشي به نام آقاي ويسكرز وارد قلعه مي شوند.

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قلعه‌ي آدرهند را براي فروش گذاشته اند. كار مينتي، ارباب ولوين، سلستيس، كادويد و حتي فلا، تمام است. بار ديگر بلا و مصيبت بر سر ساكنان قلعه نازل شده است و آن ها فقط چند ساعت فرصت دارند تا از شر هيولاي فضايي مرموز و جانورهاي عجيب ديگري كه در راهروهاي قلعه پرسه مي زنند، خلاص شوند و پول هنگفتي براي پس گرفتن قلعه تهيه كنند.  این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه"...

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب شرح دلهره آور در ماجرايي خارق العاده، دفتر خاطرات يك شعبده باز مفقودالاثر، يك سمفوني بوها و يك راز مهلك است... ولي مراقب باشيد دشمنان ما هم اكنون ما را زير نظر گرفته اند و اين ماجرا را براي كسي تعريف نكنيد، چرا كه اسم اين كتاب محرمانه است.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

كي گفته هر كتابي بايد داستانش را روي يك خط مستقيم كسل كننده تعريف كند؟ كلمات بايد پرسه بزنند و اين طرف و آن طرف بپلكند. بايد مثل جغدها پرواز كنند و مثل خفاش ها بپرند و مثل گربه ها يواشكي راه بروند. بايد زمزمه كنند و جيغ بكشند و برقصند و آواز بخوانند.

22,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مامان و بابا داشتند دوتایی قانون را دور می زدند. اگر سه تایی این کار را می کردیم اصلا عیب نداشت. در واقع اگر دسته جمعی بود اصلا اسمش را نمی شد دور زدن قانون خانه و خانواده گذاشت. باز حتی اگر من یک نفری این کار را می کردم بهتر از این بود که آنها دونفری این کار را بکنند.

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

داستان بلندي ازسرگشت پيرمردي در يك روستا واتفاقاتي كه بعداز مرگ وي اهالي روستابازگو مي كنند و....

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب برنده جایزه "لاک پشت پرنده"  شده است. لي لي تو خونه تنها نيست ، اما آرزوش اينه كه تنها باشه. واقعا مسئوليت سختيه. لي لي بايد يادش باشه بچه ها به موقع غذاشون رو بخورن، سر وقت بخوابن، به خصوص خواهر كوچيكه. نبايد بذاره به مدرسه برن، مبادا راز خونه رو فاش كنن. و مراقبشون باشه تا مامان برگرده...

10,400 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی درباره اینکه چگونه آنتوان دوسنت اگزوپری شازده کوچولو را خلق کرد؟

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. چه كسي بيش تر از هر كسي قدرت جلوگيري از زورگويي را دارد؟ معلم ها؟ پدران و مادران؟ نه، نه،به هيچ وجه! زماني كه نوبت تغيير رفتار قلدري و زورگويي باشد، هيچ كس به اندازه تماشاچيان قدرتمند نيستند،

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. تندخویی اصلا خوب نیست. تو قدرت مقابله با خشم خودت را داری. این کتاب به تو یاد می دهد چطور این کار را انجام بدهی.

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. تا به حال احساس كرده اي يك مار بوآي بزرگ روي سرت نشسته و دارت سرت را مي چلاند؟ آيا شب ها خواب مي بيني كه دارند تو را تعقيب مي كنند؟ آيا تا به حال فكر رفتن به مدرسه آنقدر تو را نگران كرده كه تقريبا بخواهي بالا بياوري؟ آيا فهرست كارهايي كه بايد انجام بدهي، به طول يك كيلومتر رسيده است؟

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. رفتار. رفتار به چه دردي مي خورد؟ خب، به درد تو مي خورد. رفتار خوب فقط براي جلب توجه يا چاپلوسي كردن نيست. براي غير قابل تحمل كردن زندگي هم نيست. فقط براي افراد از مدافتاده يا احمق هم نيست، لطفا انگشتت را از سوراخ بيني ات بيرون بياور.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. آيا هميشه ديگران دنبالت هستند تا مجبورت كنند كارت را انجام دهي؟ آيا اغلب دلشوره ي عجيبي داري كه زمان در حال گذشتن و وقتت رو به اتمام است؟ آيا تا به حال، به معلمت گفته اي كه همسرت تكليف هايت را جويده است، در حالي كه اصلا همسر نداري؟ بسيار خب، خوشحال باش،

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. آيا ميز تحريرت در مدرسه فاجعه است؟ اگر كسي قفسه ي مدرسه ات را باز كند، شوكه مي شود؟ آيا وقت زيادي صرف پيدا كردن وسايلي مي كني كه براي انجام دادن تكليف ها و كارهاي مدرسه ات به آن ها نياز داري؟ مرتب و منظم باش تا وسايلت را گم نكني.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. این کتاب نمی خواهد تو را به آدمی بی عیب و نقص یا یک روبات تبدیل کند. در این کتاب راه هایی به تو پیشنهاد می شود تا کم تر توی دردسر بیفتی احساس خوبی درباره خودت داشته باشی و با افراد خانواده و دوستانت بهتر کنار بیایی و البته بیشتر خوش بگذرانی... حتی یک بچه غارنشین هم از این کتاب خوشش می آید.

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شاهزاده جوان طلسم جادوگر بدجنس را شکسته و زیبای خفته را از خوابی صد ساله بیدار می کند. آنها با هم ازدواج می کنند. اما بعد از آن چه؟ کلید رهایی از این خواب سنگین و ورود به دنیای واقعی زندگی چیست  و در دست کیست؟

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اگر می خواهید انسان ها را در بهترین وضعیت شان ببینید این کتاب را نخوانید.. از من سوال شده است آیا تا بحال کتابی نوشته ای که پایان شادی داشته باشد؟ تا کنون نه و این کتاب هم پایان خوشی ندارد. کتاب پر از خبرهای بدی است

11,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

راوي داستان‌هاي اين مجموعه‌ي مهيج و طنز، كلاغي است كه آن‌قدر عمر كرده كه حتي خودش هم نمي‌داند چند سال دارد! همه‌ي اتفاقات هم در يك قلعه‌ي قديمي رخ مي‌دهد كه ضلع جنوبي آن كاملاً تخريب شده  این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد. مجموعه‌ي 6 جلدي اسرار كلاغ‌قلعه، از پرمخاطب‌ترين كتاب‌هاي ماركوس سجويك است.

48,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه 9 جلدی شامل کتابهای خاطرات یک بی عرضه

110,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه 6 جلدی شامل کتابهای خاطرات دیوونه بازی های من

49,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه 6 جلدی شامل کتابهای هدیه پنی به تو.

36,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه 9 جلدی شامل کتابهای راهنمای دختر امروزی

66,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. مجموعه 7 جلدی شامل کتابهای با خنده یاد بگیر

48,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "لرد سیاه" می باشد. مجموعه 3 جلدی شامل کتابهای لرد سیاه

40,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه 4 جلدی شامل کتاب های از نگاه نوابغ

61,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه 3 جلدی شامل کتاب های قدرت های سیاه

64,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه دو جلدی شامل خواب شصت ساله رز و تصمیم نابخشودنی

46,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ديويد گفت: «اما تا حالا كي شنيده يه اتاق خواب پنجره نداشته باشه؟  بايد دست كم يكي پنجره داشته باشه.» «چرا؟ براي اينكه اون تخم مرغ اندازها بتونن منو توي خونه ببينن؟» «خب، عوضش تو مي توني بيرونو ببيني.» «بيرون چيزي براي ديدن وجود نداره. رنگ كن!

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گروهي نوجوان بزهكار سوار اتومبيلي لوكس مي شوند كه آن ها را به كام مرگي دردناك و خونين مي برد... پسري گرفتارمار كبرايي سمي مي شود... مردي كه روياي كشتن دارن شان را در سر داشت، اما در نهايت گرفتار شبح او شد...

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ترسناك هاي هوروويتس مجموعه اي طلسم شده از داستانهاي كوتاه آنتوني هوروويتس نويسنده و فيلم نامه نويس معروف. هرگز با اين كتاب به رختخواب نرويد. هر داستان، زهري شوكه كننده در دم خود دارد.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

زن های بدجنسی که در پاتیل هایشان شربت های چسبناک درست می کنند و روی جاروهایشان در آسمان به پرواز درمی آیند.... تصویری که ما از جادوگرها در ذهن داریم این شکلی است. اما این تصورات همه بیهوده اند. اگر می خواهید حقیقت را بدانید شاید باید زیر لوله های ظرفشویی آشپزخانه دنبالش بگردید.  این کتاب از مجموعه "جادوگران شهر ریتزی" می باشد.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جنگ جادوگرها تمام شده است و تیگا ویکابیم در حال تبدیل شدن به یک جادوگر تمام عیار است. اما وقتی دوستش پگی که جادوگر برتر ناپدید می شود و دو جادوگر وحشتناک فلیسیتی خفاشه و اگی سم داره کنترل شهر را به دست می گیرند اوضاع خراب می شود. آیا تیگا می تواند معمای ناپدید شدن جادوگران را حل کند؟ شما چطور؟  این کتاب از مجموعه "جادوگران شهر ریتزی" می باشد.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بهترین دوست رز در حال مرگ است و زندگیش در دستان اوست. او خود می داند که بین رابطه دوستانه اش و امپراتوری،قلبش کدام را انتخاب می کند. اما هنگامی که  دوستی  تجارت و عشق،در هم تنیده می شوند او مجبور می شود تصمیمی نابخشودنی بگیرد.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اتفاق عجيبي افتاده بود.... در کلاس جغرافيا.              ايزي نگاهي به پشت سرمان انداخت تا مطمئن شود کسي آن اطراف نيست. بعد صدايش را پايين آورد و گفت: فکر کنم داشتي نامرئي مي شدي.

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد. دفتر خاطرات خنگولم: ايزابلا و مادرش صبح روز بعد براي رفتن به مدرسه دنبالم آمدند. ظاهرا دو باشگاه خارج از برنامه وجود دارد كه صبح ها جلسه تشكيل مي دهد و ايزابلا امروز صبح مجبورم كرد عضو هر دو شويم.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد. وقتي بابا امروز صبح اين مسئله را پيش كشيد، به اين نكته اشاره كردم كه نمرات من در همه ي درسها غير از رياضي خوبه. بابا گفت: «بايد توي همه ي درس ها موفق باشي.» من گفتم:«اصلا اين روزا كي به رياضي احتياج داره؟»

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد. اکنون آنجلین مجبور است از چیزی آگاه شود. درست زمانی که فکر می کردم می توانیم اجازه دهیم کمیته آگاهی دانش آموزان با وقار و متانت و در آرامش بمیرد (مانند یک فیل پیر باشکوه) آنجلین مجبور است از چیزی باخبر شود. عالی شد.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من و ایزابلا یکی از آن روزهایی را تجربه کردیم که چهار ساعت وقت می گذاری تا درباره کاری که می خواهی انجام دهی تصمیم بگیری و بعد وقتی برای انجام آن نداری، به همین دلیل در حالت هایی که باعث می شود بی استخوان به نظر برسی، تلویزیون تماشا می کنی.  این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دفتر خاطرات خنگولم،در واقع اين من بودم كه بايد با مهرباني از خانم برانتفورد عذرخواهي مي كردم، ولي آنجلين كه چنين جنايتي را مرتكب نشده بود، اعتبار عذرخواهي كردن را از آن خود كرده بود. آنجلين يك ويژگي دارد كه واقعا لج آدم را درمي آورد.  این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه‌اي جذاب، خنده دار، سرگرم كننده و صاحب سبك. مجموعه‌اي كه هر خواننده‌اي را با هر سليقه‌اي جذب مي كنه... بچه بودن واقعا بد است. هيچكس بهتر از گرگ هفلي ريزه ميزه اين را نمي‌داند. او در مدرسه راهنمايي با بچه‌هايي همكلاس است كه بلندتر و زيرک‌تر از او هستند و ...  این کتاب از مجموعه "خاطرات یک بی عرضه" می باشد. يكي از موفق‌ترين مجموعه‌هاي طنز كودكان.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماجراهاي گرگ در چله تابستان! اين كتاب ماجراهاي گرگ هفلي و داداش بزرگه است! بخوانيد و قاه قاه بخنديد!  این کتاب از مجموعه "خاطرات یک بی عرضه" می باشد.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گرگ هفلي هميشه عجله دارد كه زودتربزرگ شودامابزرگ شدن هم دردسرهاي مخصوص به خودش را دارد. اوناگهان بافشارهاي زيادي روبرو و درگيراتفاق هاي عجيبي مي شود.  این کتاب از مجموعه "خاطرات یک بی عرضه" می باشد.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گرگ هفلي به دردسر بزرگي مي افتد. به مدرسه خسارت مي زنند و گرگ، مظنون اصلي است، اما او بي گناه است، يا دست كم تا حدودي بي گناه است .  این کتاب از مجموعه "خاطرات یک بی عرضه" می باشد.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 فضايي شاددر مدرسه حكفرماست. اما اين چه مفهومي براي گرگ هفلي دارد؟ روز جشن در مدرسه ي راهنمايي گرگ هفلي، زندگي او را وارونه كرده است. وقتي گرگ تلاش مي كند همراهي براي رفتن به جشن پيدا كند، دائم نگران اين است كه در سرماي آن شب بزرگ، تنها بماند.  این کتاب از مجموعه "خاطرات یک بی عرضه" می باشد.

11,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 194 مورد

بالا