رمان

رمان 

304 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

ماهی سیاه کوچولو یکی بود یکی نبود. یک ماهی سیاه کوچولو بود که با مادرش در جویباری زندگی می‌کرد. این جویبار از دیواره‌های سنگی کوه، بیرون می‌زد و ته درّه روان می‌شد. خانه‌ی ماهی کوچولو و مادرش پشت سنگ سیاهی بود؛ زیر سقفی از خزه. شب‌ها، دوتایی زیر خزه‌ها می‌خوابیدند. ماهی کوچولو حسرت به دلش مانده بود که یکدفعه هم که شده، مهتاب را توی خانه‌شان ببیند!

3,910 تومان 4,600 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

میزل و خشمبان قیمِ میزل، یک خشم‌بان است و میزل در طول داستان متوجه می‌شود به جز او، آدم‌های دیگری نیز اسیر شرارت‌ خشم‌بان‌ها هستند. او ناخواسته وارد ماجراهایی می‌شه که به ازادی انسان‌ها از دست خشم‌بان‌ها منجر می‌شود.

11,050 تومان 13,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

میزل و اژدها خان این رمان ادامه داستان میزل با خشم‌بان‌هاست. او بعد از یافتن پدر و مادرش که از جادوپیشگان خوب هستند، با آن‌ها زندگی می‌کند،‌ همچنان با شرارت خشم‌بان‌ها که قصد انتقام دارند، درگیر است.

16,150 تومان 19,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سنگ ها در آب روزی که روبرتو و دوستش ساموئل ،به دستور سربازان آلمانی سوار قطار شدند،روزی سرنوشت ساز بود. پسرها بخشی از نیروی جنگ بودند و باید در اردوگاه های مختلف برای آلمان ها کار میکردند و با این ماجرا،روزهای کودکی پسرها،روزهای معصومیتشان،پیش از آنکه بفهمند،به پایان میرسد.

11,050 تومان 13,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مدرسه ی جاسوسی بن ریپلی شاگرد مدرسه ی معمولی است،تنها ویژگی او هوش زیاد و دقت در محاسبه است.اما به زودی او سر از مدرسه ی عجیب در می آورد،رویای او برای شغل آینده اش محقق میشود،بن برای آموزش در مدرسه جاسوسی انتخاب شده است.

15,300 تومان 18,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پسر وحشی لندن ۱۸۴۱ تاریک و کثیف و خطرناک است. در گوشه‌ های مخفی این شهر شلوغ پسری که سرتا پایش را مو پوشانده است و خیلی‌ ها او را یک هیولا می‌دانند، زندگی سختی دارد. آن‌قدر سخت که حتی اسمی هم ندارد.

12,750 تومان 15,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تابستان دیوانه  احساس عجیب و شگفت انگیزی بود؛ کشف چشمانی که بر تو دوخته شده اند در زمانی که فکر می کردی هیچکس اصلا بهت توجهی نمی کند. ما داریم تلاش می کنیم تا یوغ ها رو بشکنیم؛ تو داری سعی می کنی یکی واسه خودت بسازی.

14,450 تومان 17,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سیر عشق این کتاب ماجرای ربیع خان (اهل بیروت – خاور میانه) و کرستن مک لیلاند (اهل اسکاتلند) است. کتاب به بررسی زندگی این دو نفر از ابتدای آشنایی آن ها با همدیگر می پردازد و در همه مسیر زندگی، هرآنچه اتفاق مهم که برای آن ها پیش بیاید را تحلیل و بررسی می کند.

25,500 تومان 30,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوستی مار و مارمولک مار از سوراخش در زیر صخره، جایی که تمام زمستان در آن خوابیده بود، بیرون آمد. به دلیل نیازی که به گرما داشت دنبال جایی می‌گشت که حمام آفتاب بگیرد. بیابان اطراف او سنگلاخ بود و پر از کاکتوس‌های تیغ دار. اما مار یک تکه زمین صاف و نرم لازم داشت که خورشید گرمش کرده باشد.

5,950 تومان 7,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حلزون های پسر داستان این رمان درباره عشق دو مرد به یک دختر است که به دلیل قرار گرفتن در چنین موقعیتی ناچار هستند مطابق سنت‌های قدیمی جنوب ایران، با یکدیگر مبارزه کنند. به این ترتیب دو مرد باید با روش ذکر دشنه با هم مبارزه کنند و کسی که اولین زخم را به صورت رقیب بزند، برنده خواهد شد و با دختر ازدواج خواهد کرد.

10,625 تومان 12,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دروغگو و جاسوس جورج ۱۲ ساله در آپارتمان جدید با همسایه شان امن تر دوست می شود. امن تر می خواهد راز آقای ایکس را که هر روز با یک چمدان می آید و می رود و یک کلمه هم با کسی حرف نمی زند، کشف کند.

12,750 تومان 15,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آبشار یخ شاید خائنی میان ما باشد… شاهزاده خانم سولویگ و خواهر و برادر کوچکش، با شروع جنگ به قلعه ای در میان کوه های سر به فلک کشیده پناه می برند. بچه ها هر روز چشم به راه رسیدن خبر پیروزی پدرشان هستند تا به خانه بازگردند. اما زمستان از راه می رسد و با یخ بستن آبدره، همه در قلعه گرفتار می شوند.

18,700 تومان 22,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آمبر براون احساس آبی داردنمی‌خواهم بین مامان و بابا، یکی را انتخاب کنم! چه تصمیم سختی! آمبر براون باید بین گذراندن تعطیلات با مامان و نامزد او و یا رفتن با پدر به نیویورک یکی را انتخاب کند.

7,225 تومان 8,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آمبر براون از عصبانیت قرمز می شودمجبورم به جای مو جویدن، ناخن بجوم! از وقتی مامان و مکس نامزد شده‌اند، فکرهای عجیب و غریبی به سر آمبر براون می‌زند. همه چیز دارد تغییر می‌کند.

6,375 تومان 7,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ایوان منحصربه فرد این رمان درباره‌ی گوریل آرامی است که به ندرت از چیزی ناراحت می‌شود. او در یک مرکز تفریحی بازی‌های ویدیوئی زندگی می‌کند. ایوان خاطره‌ای از گذشته‌اش ندارد و در حال زندگی می‌کند. او عاشق نقاشی کشیدن است و به چیزی جز هنر فکر نمی‌کند. زندگی ایوان به همین روال طی می‌شود تا این که روبی،‌ یک بچه فیل، وارد داستان می‌شود و ایوان می‌تواند زندگی را...

8,500 تومان 10,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

همیشه آمبر براونخدایا! کاری کن عکسم خوب بشود… عکس‌های آمبر براون در مدرسه همیشه کفر او را درمی‌آورند، چون شبیه او نیستند! از ان بدتر اینکه نمی‌داند عکسش را به کی بدهد… به مامان یا بابا؟ پدربزرگ یا مادربزرگ؟ نه، نه، به جاستین… اما خاله پام چی؟

6,375 تومان 7,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من آمبر براون کدام بخش آمبر مال مامان و کدام قسمتش مال باباست؟ یعنی او دیگر هیچ وقت مال خودش نیست؟ آمبر می‌خواهد گوش‌هایش را سوراخ کند، مامان اجازه نمی‌دهد و پدر هم چیزی از ماجرا نمی‌داند. اما گوش آمبر مال خودش است!

7,650 تومان 9,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آمبر براون از حسودی کبود می شود همه‌‌اش تقصیر پدر و مادر آمبر براون است. انگار هیچ کدارم حواس‌شان به آمبر نیست. مامان بدون آمبر برای دیدن خاله پام به کالیفرنیا می‌رود و باز بدون آمبر در دیسنی‌لند خوش می‌گذراند. پدر هم وقتی قرار است با او باشد، یادش می‌رود و با غریبه‌ها قرار می‌گذارد.

7,650 تومان 9,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آمبر براون امتیاز بیشتری می خواهد چه طور جرأت می كند به او بگوید: عزیزم؟! آمبر براون توی بد دردسری افتاده! اوضاع بدجوری به هم ریخته و همه چیز هی بد و بدتر می شود. بدتر از همه این كه مامانش قرار است با مكس ازدواج كند!

6,800 تومان 8,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آمبر براون یک مداد شمعی نیست اسمش آمبر براون است، اسمی که به خاطر آن مورد تمسخر بچه های مدرسه قرار می گیرد چون هم نام و هم نام خانوادگی اش در زبان انگلیسی دو رنگ نزدیک به هم است و به او می گویند مداد شمعی.جاستین دانیل، بهترین دوست آمبر براون روزی ناچار می شود به خاطر کار پدرش از آن شهر برود و از دوست قدیمی اش جدا شود…

5,950 تومان 7,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

عنکبوتی ها لیزا یک روز صبح می‌فهمد که برادر کوچک‌ترش پاتریک، دیگر آن برادر همیشگی نیست. او می‌داند که عنکبوتی‌ها شب به پاتریک حمله کرده‌اند و روحش را دزدیده‌اند اما لیز این را هم می‌داند که تنها او می‌تواند پاتریک را از دست عنکبوتی‌های شرور و خطرهایی بسیار مثل مار درختی، دیوهای کوتوله و موش‌های صحرایی نجات دهد.

8,500 تومان 10,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پشت و رو این کتاب داستانی است علمی و شاید کمی تخیلی و البته فانتزی درباره‌ چگونگی کارکرد احساسات در سیستم پیچیده و شگفت‌انگیز مغز ما. اینکه احساساتی همچون شادی و غم و خجالت و عصبانیت و هیجان و... چگونه می‌توانند در لحظاتی فرمان کنترل مغز انسان را در دست بگیرند و او را آماده برای واکنش در مقابل حوادث و ماجراهای محیط پیرامونش کنند.

11,050 تومان 13,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماجراهای هاکلبری فین “هاکلبری‌فین” یک پسر بچه معمولی بود، شاید از معمولی هم معمولی‌تر بود. حتی نزدیک بود در خانه “بیوه دوگلاس”، یک آدم حسابی شود. تا اینکه سر و کله پدرش پیدا شد و بعد از اینکه چند سری کتک مفصل خورد و داخل یک کلبه زندانی شد، فهمید که باید کاری بکند.

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ناطور دشت هولدن‌ کالفید، بیگانه‌ای‌ است‌ از بیگانگان‌ جهان‌، جوانی‌ جسور و جستجوگر که‌ حدیث‌ جستجو را به‌ تصویر می‌کشد.او که‌ به‌ تعبیر خالقش‌، از جهان‌ «عوضی‌»، جهانی‌ به‌ وسعت‌ زمین‌، گریزان‌ است‌ و به‌ جهان‌ «قشنگ‌»، جهانی‌ محدود با مردمانی‌ به‌ ناگزیر قربانی‌، تعلق‌ دارد، همراه‌ با همراهان‌ انگشت‌شمارش‌ در پی‌ مفهوم‌ زندگی‌، سرگردانی‌ را مکرر می‌کند و...

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جمیز و هلوی غول پیکر یک روز کرگدنی از باغ‌ وحش فرار می‌کند و توی خیابان‌، پدر و مادر جیمز را درسته قورت می‌دهد. جیمز بیچاره هم مجبور می‌شود از آن به بعد با عمه‌های بدجنس زندگی کند.

13,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وینی خرسه دوست داری بدونی داستان «پوه» از کجا اومده؟ توی جنگ جهانی اول، یه دامپزشک کانادایی که برای جنگ به انگلیس می‌رفت، توی ایستگاه قطار از یه شکارچی یه بچه‌ خرس خرید تا نجاتش بده. خرس با سربازها تمرین کرد و مثل یه عضو از ارتش شد، اما اون نباید به جنگ می‌رفت...

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماتیلدا ماتیلدا به خاطر قدرت جادویی اش خانم ترانچبال، مدیر مدرسه و خالهٔ خانم هانی را فراری می‌دهد. در آخر خانواده اش به اسپانیا فرار می‌کنند و او با خانم هانی زندگی می‌کند.

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

غول بزرگ مهربان این کتاب از روآل دال با ترجمه‌ی محبوبه نجف خانی که در 288 صفحه و توسط انتشارات افق در سال 1395 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های کودکان (انگلیسی) است. این کتاب مناسب گروه سنی 10 سال به بالاست.

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

زیبای سیاه این داستان از زبان یک اسب زیبا و مشکی نگارش شده است. در این داستان ، اسب قصه به بیان مشکلات اسب ها می پردازد . اسب مشکی می گوید که چه مشکلاتی در زمان گذشته برای اسب ها وجود داشته و چه رنج هایی را باید در مزرعه ها تحمل می کردند .

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رابینسون کروزوئه رمانی کلاسیک برای نوجوانان. نام من رابینسون کرزوئه است. در سال 1692 در یکی از شهرهای انگلستان به نام یورک به دنیا آمدم. من از سه فرزند خانواده، کوچک‌ترین آن‌ها بودم. بزرگ‌ترین برادرم سرباز بود و در جنگ با اسپانیا کشته شد...

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هابیت یا انجا و بازگشت دوباره بیلبو بگینز، هابیتی است که زندگی راحت و بی چالشی را سپری می کند و به ندرت از محل زندگی اش دور می شود. اما زمانی که جادوگری به نام گاندولف و کوتوله های همراه او به در خانه اش می آیند تا بیلبو را برای رفتن به سفری ماجراجویانه راضی کنند، زندگی راحت و بی دغدغه ی این هابیت به حاشیه رانده می شود.

23,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

باد در بیدزار گراهام در این داستان از شخصیت‌های حیوانات استفاده کرده تا به زندگی انسان‌ها بپردازد. همین فضای  فانتزی این رمان را جذاب کرده است. اهمیت دادن به دوستی، ازخودگذشتگی و احساس مسئولیت در برابر دیگران در این اثر اصیل و ماندنی با سبکی متفاوت مطرح می‌شود.

17,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جزیره ی گنج مردی جوان به نام جیم هاوکینز بر بستر یکی از بزرگان خانواده ی خود حاضر می شود اما نمی داند که آن مرد، روزی دزد دریایی بوده و در میان متعلقاتش، نقشه ای وجود دارد که دربردارنده ی مسیر رسیدن به جزیره ای به خصوص است؛ جزیره ای که در آن، گنجی متعلق به دزد دریایی مشهور و بدنام، کاپیتان فلینت، دفن شده است.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مزرعه حیوانات این رمان زبانی ساده، روان و طنزآمیز دارد. در جای‌جای این کتاب به‌کرات با کاراکترهایی آشنا می‌شویم که هریک سمبل طبقه یا قشر خاصی از جامعه هستند. اورول در این رمان برای به تصویر کشیدن هر یک از این طبقات و قشرها از حیوانات استفاده می‌کند.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چارلی و کارخانه ی شکلات سازی چارلی ، پسری کوچک و فقیر، با پدر و مادرش به همراه دو پدربزرگ و مادربزرگ پیر خود در کانون گرم خانوادگی زندگی می‌کند و فقر را احساس نمی‌کند. چارلی علاقه زیادی به شکلات دارد ولی به حدی فقیر است که هر سال فقط یک شکلات می‌خورد.

16,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بچه های راه آهن داستان بچه‌ هایی که در کنار پدر و مادرشان زندگی را با رفاهی نسبی سپری می‌کنند .پدر خانواده که از کارکنان عالی رتبه دولت است در پی ماجرایی دستگیر و روانه زندان می‌شود .در پی دستگیری او، مادر بچه‌ها را متقاعد می‌کند که پدرشان برای مدتی به سفر رفته، از این رو باید به تنهایی روزگار بگذرانند

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شیر کمد و جادوگر از رمان های 7 گانه نارنیا، این کتاب یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین رمان های تاریخ به حساب می آید . از رمان شیر، کمد و جادوگر به عنوان یکی شاهکاری در ادبیان فانتزی یاد میشود.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پادشاه کدو خیاری موضوع اصلی این کتاب داستان های کودکان (آلمانی) است. این کتاب اثر کریستینه نوستلینگر با ترجمه گیتا رسولی در 152 صفحه توسط انتشارات محراب قلم منتشر شده است.

12,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رهش رضا امیرخانی در این رمان موضوع توسعه شهر را دستمایه قرار داده و تاثیرات آن را بر عرصه‌های زندگی انسان معاصر در قالب داستان زوجی معمار در تهران امروز به تصویر می‌کشد.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

موش کوچولو موش کوچولو و دوستانش به سیاهچالی ترسناک در قلعه ای پُرزرق و برق سفر می کنند ، قلعه ای که  شاهزاده خانم در آن زندگی می کند و موش کوچولو عاشق شاهزاده خانم می شود! اما در این سفر چه بر سر آن ها می آید  و این عشق چه سرانجامی خواهد داشت؟ داستانی است که با مطالعه کتاب به چند و چون اثر اثر پی خواهید برد.     

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نوربرت خرگردن نوربرت خرگردن عقل و شعور درست و حسابی ندارد. درعوض تا دلتان بخواهد پرزور است و هیچ کس حریف هیکل قوی‌اش نمی‌شود. تازه بر خلاف بیشتر کرگدن‌ها دو تا شاخ دارد با کلی سپر و خلاصه آن قدر ترسناک است که حتی شیرها و فیل‌ها را هم فراری می‌دهد. اما پرنده‌ای کوچولو و شجاع پیدا می‌شود که می‌خواهد نوربرت را سرجایش بنشاند.

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و بوگندوترین کتانی های دنیا بوگندو، چندش‌‌آور، حال‌به‌هم‌زن! استینک در نمایشگاه حال‌ به‌ هم‌ زن موزه‌ی علوم، از ماشین استفراغ و دستگاه آروغ‌ سنج دیدن می‌کند. او در میان آن همه بوی گند، میفهمد که دماغش حرف ندارد و حس بویایی‌ اش معرکه است!

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و آبنبات گنده ی فک از کارانداز استینک یک آب‌نبات فک‌ از کارانداز می‌خرد، اما فکش از کار نمی‌افتد! او هم معطل نمی‌کند. نامه‌ ی شکایت‌ آمیزی می‌نویسد و بعد نعمت از آسمان می‌بارد!‌ پنج کیلو آب‌نبات فک‌ از کارانداز، یک جعبه‌ ی گنده پر از شکلات و چوب‌ شور و پاستیل، مجموعه‌ی کامل مدادهای میمونی و…

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک هی آب می رود استینک، برادر جودی دمدمی و قدکوتاه‌ترین بچه‌ی کلاس دوم است. جودی یک شب قد برادرش را اندازه می‌گیرد و می‌بیند استینک کوتاه‌تر شده! استینک حسابی نگران می‌شود. نخود و شیر می‌خورد، بلوز و شلوار راه‌راه می‌پوشد، به موهایش ژل می‌زند و…

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و نبرد نهایی کشتی انگشتی برو جلو! حمله کن! ضربه فنی کن! ای وااای! کارنامه‌ی استینک مودی، عقل کل خانواده، عالی نشده، اگر استینک می‌خواهد دست به مبارزه بزند و نمره‌ی بدش در درس ورزش را جبران کند، باید فن‌های زیرآبی، نصف کردن و منکنه را یاد بگیرد. حالا نوبت کشتی انگشتی است. پس عجله کن!

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک ابر قهرمان منظومه ی شمسی بالا،بالاتر،پيش به سوي فضا! پلوتون چون كوچولوست، از منظومه ی شمسی اخراج شده است. استينک تصميم مي گيرد براي سياره های كوچولو و همين طور آدم های كوچولو فكری كند. دوست داری استينک موفق شود و پلوتون را از اين سرنوشت شوم نجات دهد؟

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و راه پیمایی شبانه ی زامبی ها فقط یک هفته مانده تا جلد پنجم کابوس در خیابان زامبی منتشر شود. کتاب که چاپ شود، استینک اولین نفر توی صف است تا زودتر کتاب را بخرد و به راه پیمایی شبانه ی زامبی ها برود. استینک و دوست هایش لباس زامبی درست می کنند و می خواهند رکورد یک میلیون دقیقه مطالعه را به دست بیاورند. اما حرف هایی که استینک درباره ی زنده بودن زامبی...

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و قورباغه ی عجیب و غریب شايد استينک وروجک باشد ولي در كلاس شنا مثل يک بچه قورباغه ی بی دست و پاست. روزی از نزديک با يک قرباغه جهش يافته  عجيب و غريب رو به رو مي شود و يك دفعه حسي قورباغه ای در او گل می كند...

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

استینک و یک شب خوابیدن در کنار کوسه ها بابا و مامان استینک، برنده ی یک شب خوابیدن در آکواریوم شده اند و حالا معلوم نیست این شب معرکه ترین خاطره ی استینک می شود یا عذاب آورترین شکنجه اش...!!! استینک عاشق کوسه هاست ولی آیا می تواند در همان اتاقی بخوابد که کوسه ها در آن شنا می کنند؟ او دیوانه ی چیزهای ترسناک و هیولاست ولی شاید اصلاً لازم نباشد به یک ماهی...

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

فکرهای بکر کیتی کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره من تنها نویسنده‌ی این كتاب نیستم. می‌خواهم این كتاب را با همكاری تو بنویسم. می خواهم تو هم توی این كتاب از آرزوها، دوست‌ها، كتاب‌ها و غذاهای مورد علاقه‌ات و خیلی چیزهای دیگر بنویسی، چه‌طوری؟ صفحه‌ی 7 كتاب را بخوان.

8,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 304 مورد

بالا