طنز

طنز 

88 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

از مجموعه قصه های من و داداشم.قسمتی از داستان: آن روزها قرار بود مهمان برایمان بیاید. مامانم، داداش را به من سپرد.داداشم خراب‌کاری می‌کرد.هر وقت مهمان داشتیم،مامانم توی آشپزخانه کار داشت. به من گفت:«بچه را ببر توی اتاقش نگه دار. سعی کن خوابش کنی.»...دوباره گفت:«یادت هست آن دفعه موی عمو جان را کشید و بند کیفش را پاره کرد؟»

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قسمتی از داستان: زهر کاری که من می‌کنم، داداش کوچولویم هم می‌خواهد بکند.ولی من کارهایی بلدم،‌ که او نمی‌تواند انجام بدهد.مثلاً : من آشپزی بلدم؛ ولی او نمی‌تواند آشپزی کند.یک روز مامان و بابا نبودند، تصمیم گرفتم خودم آشپزی کنم...آن روز،‌ داداش کوچولویم گوشی تلفن را شکست.چند تا تخم‌مرغ هم کف آشپزخانه شکست.از مجموعه من و داداشم.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بیا جشن تولد بگیریم! قسمتی از داستان: داداش کوچولویم را خیلی دوست دارم؛مخصوصاً وقتی که خواب است!چون وقتی خواب است، همه چیز سر جایش است!روزی که جشن تولدم بود، آرزو می‌کردم که بیدار نشود؛و گرنه،‌ همه چیز را به هم می‌ریخت و پیش مهمان‌ها آب‌رو ریزی می‌کرد...از مجموعه من و داداشم.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

برنده جایزه با مزه ترین کتاب رولد دالد 2012 این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد. وقتي ادگار دم سياهي را مي‌بيند که زير بوته‌هاي ريواس مي‌خزد و ناپديد مي‌شود، خدمتکارهاي آشپزخانه يکي يکي ناپديد مي‌شوند و در قلعه سيل راه مي‌افتد.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد. وقتي کادويد شبح مي‌بيند، ادگار اقريبا فراموش مي‌کند که نگهبان قلعه آدرهند است. ارباب ولوين سعي مي‌کند با دستگاه گنج يابي که تازه اختراع کرده است، خانواده‌اش را از فقر نجات دهد

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماه کامل و دردسرهاي ميمون در قلعه‌ي آدرهند غيرعادي نيستند. اما با ورود معلم تازه وارد که ظاهري تزسناک و پشمالو دارد، ماجراهاي اسرار آميزي رخ مي‌دهد. این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد.

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شب هالووين است و خانواده ي آدرهند يك مهماني پر از خون آشام ترتيب داده اند... ناگهان برق قطع مي شود و همه جا در تاريكي فرو مي رود... و حالا چه اتفاق هايي براي ساكنان قلعه و مهمان ها مي افتد؟ به لطف ادگار، كلاغ متواضع قلعه، بارديگر خانواده ي آدرهند از دردسر نجات پيدا مي كنند.  این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد.

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد. بعد از آن كه خانواده ي آدرهند براي گردش به سيرك مي روند ، مينتي درگير وردهاي جادويي پيشگوي بدجنسي مي شود، قلعه ي آدرهند پر از خرگوش هاي سفيد پشمالو مي شود، ماكي داك و موشي به نام آقاي ويسكرز وارد قلعه مي شوند.

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قلعه‌ي آدرهند را براي فروش گذاشته اند. كار مينتي، ارباب ولوين، سلستيس، كادويد و حتي فلا، تمام است. بار ديگر بلا و مصيبت بر سر ساكنان قلعه نازل شده است و آن ها فقط چند ساعت فرصت دارند تا از شر هيولاي فضايي مرموز و جانورهاي عجيب ديگري كه در راهروهاي قلعه پرسه مي زنند، خلاص شوند و پول هنگفتي براي پس گرفتن قلعه تهيه كنند.  این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه"...

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مامان و بابا داشتند دوتایی قانون را دور می زدند. اگر سه تایی این کار را می کردیم اصلا عیب نداشت. در واقع اگر دسته جمعی بود اصلا اسمش را نمی شد دور زدن قانون خانه و خانواده گذاشت. باز حتی اگر من یک نفری این کار را می کردم بهتر از این بود که آنها دونفری این کار را بکنند.

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

داستان بلندي ازسرگشت پيرمردي در يك روستا واتفاقاتي كه بعداز مرگ وي اهالي روستابازگو مي كنند و....

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب برنده جایزه "لاک پشت پرنده"  شده است. لي لي تو خونه تنها نيست ، اما آرزوش اينه كه تنها باشه. واقعا مسئوليت سختيه. لي لي بايد يادش باشه بچه ها به موقع غذاشون رو بخورن، سر وقت بخوابن، به خصوص خواهر كوچيكه. نبايد بذاره به مدرسه برن، مبادا راز خونه رو فاش كنن. و مراقبشون باشه تا مامان برگرده...

10,400 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی درباره اینکه چگونه آنتوان دوسنت اگزوپری شازده کوچولو را خلق کرد؟

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. چه كسي بيش تر از هر كسي قدرت جلوگيري از زورگويي را دارد؟ معلم ها؟ پدران و مادران؟ نه، نه،به هيچ وجه! زماني كه نوبت تغيير رفتار قلدري و زورگويي باشد، هيچ كس به اندازه تماشاچيان قدرتمند نيستند،

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. تندخویی اصلا خوب نیست. تو قدرت مقابله با خشم خودت را داری. این کتاب به تو یاد می دهد چطور این کار را انجام بدهی.

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. تا به حال احساس كرده اي يك مار بوآي بزرگ روي سرت نشسته و دارت سرت را مي چلاند؟ آيا شب ها خواب مي بيني كه دارند تو را تعقيب مي كنند؟ آيا تا به حال فكر رفتن به مدرسه آنقدر تو را نگران كرده كه تقريبا بخواهي بالا بياوري؟ آيا فهرست كارهايي كه بايد انجام بدهي، به طول يك كيلومتر رسيده است؟

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. رفتار. رفتار به چه دردي مي خورد؟ خب، به درد تو مي خورد. رفتار خوب فقط براي جلب توجه يا چاپلوسي كردن نيست. براي غير قابل تحمل كردن زندگي هم نيست. فقط براي افراد از مدافتاده يا احمق هم نيست، لطفا انگشتت را از سوراخ بيني ات بيرون بياور.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. آيا هميشه ديگران دنبالت هستند تا مجبورت كنند كارت را انجام دهي؟ آيا اغلب دلشوره ي عجيبي داري كه زمان در حال گذشتن و وقتت رو به اتمام است؟ آيا تا به حال، به معلمت گفته اي كه همسرت تكليف هايت را جويده است، در حالي كه اصلا همسر نداري؟ بسيار خب، خوشحال باش،

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. آيا ميز تحريرت در مدرسه فاجعه است؟ اگر كسي قفسه ي مدرسه ات را باز كند، شوكه مي شود؟ آيا وقت زيادي صرف پيدا كردن وسايلي مي كني كه براي انجام دادن تكليف ها و كارهاي مدرسه ات به آن ها نياز داري؟ مرتب و منظم باش تا وسايلت را گم نكني.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. این کتاب نمی خواهد تو را به آدمی بی عیب و نقص یا یک روبات تبدیل کند. در این کتاب راه هایی به تو پیشنهاد می شود تا کم تر توی دردسر بیفتی احساس خوبی درباره خودت داشته باشی و با افراد خانواده و دوستانت بهتر کنار بیایی و البته بیشتر خوش بگذرانی... حتی یک بچه غارنشین هم از این کتاب خوشش می آید.

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شاهزاده جوان طلسم جادوگر بدجنس را شکسته و زیبای خفته را از خوابی صد ساله بیدار می کند. آنها با هم ازدواج می کنند. اما بعد از آن چه؟ کلید رهایی از این خواب سنگین و ورود به دنیای واقعی زندگی چیست  و در دست کیست؟

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اگر می خواهید انسان ها را در بهترین وضعیت شان ببینید این کتاب را نخوانید.. از من سوال شده است آیا تا بحال کتابی نوشته ای که پایان شادی داشته باشد؟ تا کنون نه و این کتاب هم پایان خوشی ندارد. کتاب پر از خبرهای بدی است

11,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

راوي داستان‌هاي اين مجموعه‌ي مهيج و طنز، كلاغي است كه آن‌قدر عمر كرده كه حتي خودش هم نمي‌داند چند سال دارد! همه‌ي اتفاقات هم در يك قلعه‌ي قديمي رخ مي‌دهد كه ضلع جنوبي آن كاملاً تخريب شده  این کتاب از مجموعه "اسرار کلاغ قلعه" می باشد. مجموعه‌ي 6 جلدي اسرار كلاغ‌قلعه، از پرمخاطب‌ترين كتاب‌هاي ماركوس سجويك است.

48,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "با خنده یاد بگیر" می باشد. مجموعه 7 جلدی شامل کتابهای با خنده یاد بگیر

48,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "لرد سیاه" می باشد. مجموعه 3 جلدی شامل کتابهای لرد سیاه

40,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گروهي نوجوان بزهكار سوار اتومبيلي لوكس مي شوند كه آن ها را به كام مرگي دردناك و خونين مي برد... پسري گرفتارمار كبرايي سمي مي شود... مردي كه روياي كشتن دارن شان را در سر داشت، اما در نهايت گرفتار شبح او شد...

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ترسناك هاي هوروويتس مجموعه اي طلسم شده از داستانهاي كوتاه آنتوني هوروويتس نويسنده و فيلم نامه نويس معروف. هرگز با اين كتاب به رختخواب نرويد. هر داستان، زهري شوكه كننده در دم خود دارد.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اتفاق عجيبي افتاده بود.... در کلاس جغرافيا.              ايزي نگاهي به پشت سرمان انداخت تا مطمئن شود کسي آن اطراف نيست. بعد صدايش را پايين آورد و گفت: فکر کنم داشتي نامرئي مي شدي.

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد. دفتر خاطرات خنگولم: ايزابلا و مادرش صبح روز بعد براي رفتن به مدرسه دنبالم آمدند. ظاهرا دو باشگاه خارج از برنامه وجود دارد كه صبح ها جلسه تشكيل مي دهد و ايزابلا امروز صبح مجبورم كرد عضو هر دو شويم.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد. وقتي بابا امروز صبح اين مسئله را پيش كشيد، به اين نكته اشاره كردم كه نمرات من در همه ي درسها غير از رياضي خوبه. بابا گفت: «بايد توي همه ي درس ها موفق باشي.» من گفتم:«اصلا اين روزا كي به رياضي احتياج داره؟»

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد. اکنون آنجلین مجبور است از چیزی آگاه شود. درست زمانی که فکر می کردم می توانیم اجازه دهیم کمیته آگاهی دانش آموزان با وقار و متانت و در آرامش بمیرد (مانند یک فیل پیر باشکوه) آنجلین مجبور است از چیزی باخبر شود. عالی شد.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من و ایزابلا یکی از آن روزهایی را تجربه کردیم که چهار ساعت وقت می گذاری تا درباره کاری که می خواهی انجام دهی تصمیم بگیری و بعد وقتی برای انجام آن نداری، به همین دلیل در حالت هایی که باعث می شود بی استخوان به نظر برسی، تلویزیون تماشا می کنی.  این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دفتر خاطرات خنگولم،در واقع اين من بودم كه بايد با مهرباني از خانم برانتفورد عذرخواهي مي كردم، ولي آنجلين كه چنين جنايتي را مرتكب نشده بود، اعتبار عذرخواهي كردن را از آن خود كرده بود. آنجلين يك ويژگي دارد كه واقعا لج آدم را درمي آورد.  این کتاب از مجموعه "خاطرات دیوونه بازی های من " می باشد.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خل بازی های چلی " می باشد. چلي مي دانست امروز يكي از آن روزهايي است كه از خواب بلند مي شود  و مي فهمد كه باز در كمد لباس پدرش، خرابكاري كرده است.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خل بازی های چلی " می باشد.  چلي مي دانست امروز يكي از آن روزهايي است كه صبح از خواب بيدار مي شود و خودش را با لباس شنا جلوي پيشخوان فروشگاه پيدا مي كند. خيلي خب! اين فقط يك خواب عجيب است.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خل بازی های چلی " می باشد. این کتاب برنده جایزه "لاک پشت پرنده"  شده است. چلي مي دانست امروز يكي از آن روزهايي است كه به محض بيدار شدن از خواب تمام كاسه و كوزه گرم شدن كره زمين سرش مي شكند.

9,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "خل بازی های چلی " می باشد. چلی می دانست امروز یکی از آن روزهایی است که صبح از خواب بیدار می شود و روی چیزی پا می گذارد که نباید بگذارد.

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بچه های کلاس جیک بالاخره صاحب بهترین معلم دنیا شده اند... آقای هاید! فقط یک مشکل کوچک و ناچیز و بسیار وجود دارد. آقای هاید هر وقت ناراحت یا هیجان زده می شود وبه یک جانور شیطان تبدیل می شود.  این کتاب از مجموعه "کلاس یا باغ وحش" می باشد.

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه "کلاس یا باغ وحش" می باشد. جیک و همکلاسی هاش به مراسم افتتاحیه شهر بازی ویلف خل و چل دعوت شده اند. شهربازی پر از وسایل هیجان انگیز است. ولی وقتی آقای هاید، معلم محبوب جیک به جانور تبدیل می شود، قیل و قالی به پا می کند که آن سرش ناپیدا. آیا قبل از اینکه سایرین از حقیقت ماجرا آگاه شوند جیک و دوستانش می توانند جانور را پیدا کرده و کاری...

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. ماجراجویی‌های خنده‌دار و شخصیت‌های بی‌نظیر این داستان هر چه بیش‌تر آن را به اثری بی‌همتا تبدیل کرده‌اند.  این کتاب از مجموعه داستانهای خانه درختی  می باشد. داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند و راحت و دلنشین.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند، راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. تصاویر کامل‌کننده‌ی داستان هستند و مخاطب را به کشف و دریافتن وادار می‌کنند.  این کتاب از مجموعه داستانهای خانه درختی  می باشد.

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند و راحت و دلنشین. ماجراجویی‌های خنده‌دار و شخصیت‌های بی‌نظیر این داستان هر چه بیش‌تر آن را به اثری بی‌همتا تبدیل کرده‌اند.  این کتاب از مجموعه داستانهای خانه درختی  می باشد.

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نکته‌ی قابل توجه ان کتاب تشویق کودک به خوردن سبزیجات است، بدون این که خبری از مستقیم‌گویی یا نصیحت که بچه‌ها از آن بیزارند، در داستان باشد. تصاویر هم لطف داستان را بیش‌تر می‌کنند. داستانی سرشار از نوآوری و خلاقیت.  این کتاب از مجموعه داستانهای خانه درختی  می باشد.

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

با خواندن دو داستان افتادن به خاطر … و راز لاله‌ی سیاه احتمالاً قاه‌قاه می‌خندید، به کارهای پسری که دنبال شهرت است، هم روی زمین و هم بین آسمان و زمین.  این کتاب از مجموعه ماجراهای ریکی پرنده  می باشد.

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

با خواندن دو داستان یک شعبده‌باز هیچ‌وقت داستانش را لو نمی‌دهد و فیل زیرخاکی احتمالاً قاه‌قاه می‌خندید، به کارهای پسری که دنبال شهرت است، هم روی زمین و هم بین زمین و آسمان.  این کتاب از مجموعه ماجراهای ریکی پرنده  می باشد.

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

با خواندن دو داستان کلاه‌گیس فرفری و یک گاز کوچولو احتمالاً قاه‌قاه می‌خندید. به کارهای پسری که دنبال شهرت است، هم روی زمین و هم وسط آسمان و زمین  این کتاب از مجموعه ماجراهای ریکی پرنده  می باشد.

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این کتاب از مجموعه ماجراهای ریکی پرنده  می باشد. با خواندن دو داستان مزرعه‌ی سرگرمی و قرمز چه شکلیه؟ احتمالاً قاه‌قاه می‌خندید. به کارهای پسری که دنبال شهرت است، هم روی زمین و هم بین زمین و آسمان.

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وقتی که از زندگی توی اتاق‌های قوطی‌کبریتی آپارتمان‌های دراز و بی‌قواره خسته شوی، می‌توانی به کارلسون فکر کنی. او از پنجره‌ی اتاقت می‌آید تو، تو را سوار پشتش می‌کند و با هم پرواز می‌کنید، روی شیروانی‌ها راه می‌روید و ماجراهای جذاب و خنده‌داری را با هم تجربه می‌کنید. فقط کافی‌ست پنجره‌ی اتاقت را برای کارلسون پشت‌بومی باز بگذاری!

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

یک کتاب سراسر خنده با فضایی متفاوت و جذاب. پنج داستان بامزه و شیرین که ریشه در فرهنگ‌های مختلف دارند. اما فرناندو سورنتینو با روایت جذاب و طنزگونه‌اش بار دیگری آن‌ها را خلق کرده، ماجراهای جدید آفریده و شخصیت‌های تازه به قصه‌ها کشانده است.

15,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 88 مورد

بالا