تقویت هوش و حافظه

هدف از بازی های این بخش تقویت حافظه و هوش کودکان و نوجوانان است

تقویت هوش و حافظه 

154 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

کیت ربات فوتبالیست اولین بسته آموزشی رباتیک پارسیس، تلفیقی از سازه های ساده مکانیکی و برد آماده الکترونیکی است که در قالب یک ماشین ساخته می شود. این ربات با توجه به امکان حرکت سریع و چابک و داشتن مکانیزم مناسب براي ضربه زدن به توپ، با نام ربات فوتبالیست ارائه شده است.

101,250 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساکسیفون playgo این محصول مناسب برای کودکان بالای 3 سال است و دارای 7 نت موسیقی می باشد. ساکسیفون یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کودکان زیر 8 سال بوده و از زمانی که کودک ‌بتواند حرکت انگشتانش را در اختیار داشته باشد می‌تواند این ساز راحت را بنوازد. این محصول شامل ارسال رایگان نمی باشد.

77,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

فلوت playgo این فلوت رنگارنگ و زیبای پلاستیکی 33 سانتی‌متر طول داشته و مناسب برای کودکان بالای 3 سال است. فلوت یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کودکان زیر 8 سال بوده و از زمانی که کودک ‌بتواند حرکت انگشتانش را در اختیار داشته باشد می‌تواند این ساز راحت را بنوازد.

31,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

لاک پشت آموزی وی تک این لاک‌پشت دوزبانه است که روی لاک آن، اعداد از یک تا بیست قرار دارند. فرم این کلیدها شبیه شکل‌های پنج‌ضلعی روی لاک است. دارای 5 حالت بازی، 20 آهنگ و ملودی، 2 رول چرخان می باشد. قابل تغییر به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی است. این محصول شامل ارسال رایگان نمی باشد.

135,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چین واچین بشکه ای با ساعت آموزشیاین بازی فکری 46 قطعه ای که یکی دیگر از محصولات فکرآذین است باعث تقویت قوه ی تخیل و هوش و خلاقیت کودک می شود و می توان با این اسباب بازی به کودک ساعت آموزش داد.

50,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساز و باز چهار مدلی حیوانات ساز و بازها اسباب بازی‌هایی هستند که قطعات آنها با پيچ‌هاي پلاستيکي به هم متصل می‌شوند. این اسباب بازی‌ها قابليت حرکت دارند. همچنین گاو، خروس، شير، کرگدن، زرافه و فيل نیز از دیگر ساز و بازها می‌باشند و...

31,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساز و باز موتور و هواپیما ساز و بازها اسباب بازی‌هایی هستند که قطعات آنها با پيچ‌هاي پلاستيکي به هم متصل می‌شوند. این اسباب بازی‌ها قابليت حرکت دارند. همچنین گاو، خروس، شير، کرگدن، زرافه و فيل نیز از دیگر ساز و بازها می‌باشند و...

23,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساز و باز ماشین و هواپیما ساز و بازها اسباب بازی‌هایی هستند که قطعات آنها با پيچ‌هاي پلاستيکي به هم متصل می‌شوند. این اسباب بازی‌ها قابليت حرکت دارند. همچنین گاو، خروس، شير، کرگدن، زرافه و فيل نیز از دیگر ساز و بازها می‌باشند و...

23,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساز و باز خروس و گاو ساز و بازها اسباب بازی‌هایی هستند که قطعات آنها با پيچ‌هاي پلاستيکي به هم متصل می‌شوند. این اسباب بازی‌ها قابليت حرکت دارند. همچنین گاو، خروس، شير، کرگدن، زرافه و فيل نیز از دیگر ساز و بازها می‌باشند و...

17,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساز و باز شیر و فیل ساز و بازها اسباب بازی‌هایی هستند که قطعات آنها با پيچ‌هاي پلاستيکي به هم متصل می‌شوند. این اسباب بازی‌ها قابليت حرکت دارند. همچنین گاو، خروس، شير، کرگدن، زرافه و فيل نیز از دیگر ساز و بازها می‌باشند و...

17,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساز و باز زرافه و کرگدن ساز و بازها اسباب بازی‌هایی هستند که قطعات آنها با پيچ‌هاي پلاستيکي به هم متصل می‌شوند. این اسباب بازی‌ها قابليت حرکت دارند. همچنین گاو، خروس، شير، کرگدن، زرافه و فيل نیز از دیگر ساز و بازها می‌باشند و...

17,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گنج آپادانا صفحه بازی را که نمایی از کاخ آپادانا است مقابل خود قرار دهید این صفحه به 9 مربع تقسیم شده و هر مربع محل قرار گرفتن چهار ستون می‌باشد. 9 عدد گنج را در این 9 مربع قرار دهید به طوری که هر گنج به دلخواه در یکی از چهار قسمت یک مربع قرار گیرد.

24,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

باغ اسرار امیز بازی فکری باغ اسرار آمیز جالبترین بازی جهت پرورش ذهن و حافظه است. همه چیزهایی که در این باغ هست با کمک درست حدس زدن مال شما می شود. 

11,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

توپ و سرسره 8 طبقه کشف و امتحان کردن قوانینی که در دنیای پیرامونی کودکان وجود دارد، مهمترین فعالیتی است که کودکان در سال اول زندگی خود انجام می‌دهند. در بازی با توپ و سرسره ۸ طبقه این هدف به خوبی محقق می‌شود. کودک مسیر توپ‌های صدادار را مرحله به مرحله از بین صحفات رنگی دنبال میکند و با انجام و مشاهده این فرایند به تجربه‌ی عملی و کشف قوانین جهان دست می‌یابد.

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هدف از این بازی افزایش تمرکز و سرعت عمل بازیکنان است. به طوری که بازیکن باید با تیزبینی و سرعت عمل خود بین کارت های بازی، تصاویر مشترک را بیابد و زودتر از بقیه ی بازیکنان نام آن تصاویر را بیان کند تا امتیاز بیشتری جمع آوری کند.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شکل بسته بندی کیفی شطرنج فرهنگ 5000، استفاده و حمل و نقل آن را راحت نموده است. همان طور که می دانید شطرنج به عنوان یك بازی، محیطی را ارائه می كند كه با هر چیدمان در صفحه ، مسأله ای خاص شكل گرفته و مستلزم حل آن جهت پیش برد بازی است.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

  مدل بسته بندی و صفحه تاشوی شطرنج فرهنگ 3001، به گونه ای است که استفاده و حمل و نقل آن را راحت نموده است. وجود صفحه ی دو طرفه آن که در طرف دیگر بازی تخته نرد هم می توان انجام داد و یک سری کامل مهره های مربوط به بازی تخته نرد، این محصول را نسبت به محصولات مشابه متمایز نموده است

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شطرنج فرهنگ 2000 این محصول شامل چهار بازی شطرنج ، منچ ، دوز و رعد و برق که دریک جعبه تعبیه شده است. این بازیها جزو بازی های مشهور فکری محسوب می شود که جمع آن دریک محصول ترکیب خوبی ایجاد کرده است.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب‌های جغجغه‌ای دارای جنس سخت، تصاویر واقعی و شیوه‌ی اتصال ورق‌ها که برای کودکان ۲ سال به بالا بسیار مناسب هستند. درون توپ‌های جغجغه‌ای که به این کتاب‌ها متصل است مواد خوراکی ریخته شده تا هیچگونه آسیبی متوجه کودکان نباشد.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گروهی هد بند سفری پس از بستن هد بند و قرار دادن یک کارت روی آن ،شخصی که هد بند را به سر دارد با پرسیدن تعداد مشخصی سوال که از طرف گروه تعیین می شود (مثلا 10 سوال) از سایر بازیکنان به جواب مورد نظربرسد. باهرجواب درست یک سکه جایزه گرفته می شود.

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری و گروهی کیف پول: باید سعی کنید در این بازی بازیکنی باشید که در پایان بازی بیشترین پول را داشته باشد. آهنربای جذب پول باشید.

32,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری و گروهی شطرنج تهران: این بازی که محصولی از شرکت فکرآوران می باشد لقب سلطان بازی های فکری را هم گرفته است.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی جذاب سکروچین که توسط شرکت هنر و معماری سکرو تهیه شده است. یکی از مجموعه نقوش و طرح های برگرفته از هندسه های ایرانی،گره هشت ایرانی است.این نقوش را می توان در هنر معماری کهن ایرانی به وضوح دید. مانند:مساجد،بازارها،عمارت ها،کاروانسراها این یازی شامل:200 قطعه در 9 رنگ،یک کیسه ی پارچه ای و راهنمای بازی می باشد

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری رابطه مناسب کودک و نوجوان در بازی رابطه مفاهیمی مانند مخترین و هر آنچه را که آنان به ثبت رسانده اند و یا قهرمانان هر رشته ورزشی استانها و مراکز این استانها و همچنین کشورها و پرچمهای مربوط به آنها به صورت جالبی آموزش داده می شود.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی چارمینو روبی این بازی شامل 24 کارت است که می توانید 3 بازی بسیار هیجان انگیز انجام دهید. این بازی کمک درسی است و علاوه بر تقویت هوش ریاضی و سرعت تفکر مهارت در انجام 4 عمل اصلی در ریاضیات را افزایش می دهد.

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی دونفره دوز زنبوری روبی: که این بازی شامل ۶ آدمک پلاستیکی در دو رنگ و ۹ پولک فومی شماره‌گذاری شده از عدد ۱ تا ۹ است. پولک ها را باید از 1 تا 9 بچینیم البته در یک ردیف و بازیکنان باید به نوبت خود آدمک های رنگ خود را روی اعداد انتخابی خود بگذارند.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی جذاب و سرگرم کننده جورچین 3 یعدی که باعث تقویت هوش فضایی و فعال سازی نیمکره های مغز و افزایش اعتماد به نفس و خودباوری و افزایش توجه و تمرکز و دقت و تقویت عضلات دست می شود.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گروهی نه مرسیانجام این بازی بسیار ساده است چون قوانین راحتی دارد،اما می تواند شما را به راحتی درگیر کند. این بازی شامل 55 ژتون و ۳۳ کارت بازی است که از ۳ تا ۳۵ شماره‌گذاری شده‌اند.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گروهی: راز اقیانوس یک بازی گروهی ۲ تا 4 نفره است که با آن ضمن گذراندن اوقاتی پر از نشاط و هیجان می‌توان توالی و جمع اعداد یک رقمی و دو رقمی را فرا گرفت. این بازی شامل:یک صفحه و 4 مهره و یک گردونه ی شانس است.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی شامل یک صفحه به شکل لاک‌پشت یا ماهی، ۲۴ تشتک حروف الفبای فارسی و 96 تشتک تصویری است که نام تصویر هر ۴ تشتک با یکی از آن حروف شروع می‌شود.

26,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این مجموعه هوش چین شامل یک صفحه به شکل ماهی یا لاک پشت و 60 تشک پلاستیکی است.روی 12 تشک تصویر 12 رنگ مختلف و روی بقیه تشک ها تصاویری با همان رنگ ها وجود دارد.روی صفحه 5 جای خالی است.

21,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

زیستاس یک بازی آموزشی گروهی 2 تا 10 نفره است که در عین فراهم کردن زمینه‌ای برای یادگیری مطالب متنوع در مورد حیوانات، ساعات خوش و مفرحی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گنج کارابال یک بازی گروهی جذاب و مفرح است که می‌توان آن را دو نفره، چهار نفره یا هشت نفره انجام داد. این بازی شامل راهنمای بازی، صفحه‌ی بازی، ۸ مهره‌ی پایه‌دار (۴ وایکینگ و ۴ دزد دریایی)، یک تاس و یک سکه برای مشخص کردن شروع کننده‌ی بازی است.

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

باغ وحش هوش یک بازی فکری یک نفره برای کودکان 5 سال به بالاست که ذهن آنان را به چالش میی کشد و قدرت استدلال آنان را افزایش می دهد.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دبل لونپوس یک بازی معمای جذاب و رنگی است که ذهن شما را به چالشی می کشد. این بازی ۶۰ معما دارد که به ۵ مرحله‌ی مبتدی، تازه‌کار، ماهر، استاد و نابغه تقسیم می‌شود.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی آی کیو پازل به سادگی با چهار شبکه مغناطیسی و به منظور ایجاد محدوده بازی آغاز می‌شود. هدف از این بازی کنار هم قرار دادن دوازده قطعه رنگی بر روی صفحات بگونه‌ای که تنظیم کرده‌اید. گاهی مواقع برای هر چینش راه حل‌های متفاوتی وجود دارد.

28,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

یک بازی گروهی پر از شادی و هیجان است که باعث افزایش دقت و تمرکز و سرعت عمل می شود.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی کلاغ پرشامل 21عدد کارت ، سه عدد تشتک به رنگهای مختلف و یک عدد ساعت شنی می باشد.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی سرانگشتی شامل دوعدد جعبه پازل توپی است که هر کدام شامل 16 عدد توپ رنگی کوچک درچهار رنگ می باشد.هریک از جعبه ها شامل 25 حفره می باشد. این بازی شامل 15 عدد کارت مسابقه نیز می باشدکه در هر کدام وضعیت قرارگرفتن توپ های رنگی را نشان می دهد

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی شامل 132 پولک مقوایی است که بازیکنان این کارت ها را به طوری که پشت آنها (تصویر آبزیان مختلف با زمینه ی آبی کمرنگ) دیده شود، در وسط می چینند.

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پازل چوبی مشاغل از 4 بخش تشکیل شده است که هر بخش بر روی یک صفحه چوبی قرارگرفته است. در هر صفحه نیز 4 شغل وجود دارد. این محصول به کودک می آموزد که هر شغل دقیقا قرار است که ارایه خدماتی به دیگر بدهد و افراد وقتی دراین نقش قرار میگیرند چه کارهایی را باید انجام دهند.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پازل چوبی مشاغل از 4 بخش تشکیل شده است که هر بخش بر روی یک صفحه چوبی قرارگرفته است. در هر صفحه نیز 4 شغل وجود دارد. این محصول به کودک می آموزد که هر شغل دقیقا قرار است که ارایه خدماتی به دیگر بدهد و افراد وقتی دراین نقش قرار میگیرند چه کارهایی را باید انجام دهند.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هدف دایره‌ی جادویی بازی با برش‌هایی از دایره برای شناخت قطعات دایره و افزایش خلاقیت در شکل‌سازی است. کودک در ابتدای بازی شکل‌های نمونه را با برش‌های مغناطیسی می‌سازد و در مرحله‌ی بعد با این برش‌ها شکل‌های جدید خلق می‌کند. مغناطیسی بودن برش‌ها باعث می شود کار با آن‌ها ساده‌تر و جذاب‌تر باشد.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازش شامل یک صحفه اهنربایی  دوطرفه ، همچنین قطعات مختلف اهنربایی تشکیل شده است .صفحه اهنربایی  طرحی از پرده سیرک دارد.به وسیله قطعات اهنربایی موجود می توان شکل های مختلفی از شخصیت دلقک و وسایل سیرک را به صورت پازل ساخت.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازى بسیار مورد توجه و علاقه کودکان مى باشد این بازی  به تفکر، ابتکار و خلاقیت کودك کمک می کند و کودک یاد می گیرد که چگونه با روى هم گذاشتن لوله ها، بست ها، کفى و سقف ها و ... پارك شادى و فضاى بازى بسازد. او از طریق سر هم کردن قطعات و اجزاى مختلف اسباب بازى هایش می تواند قدرت شناخت خود را بالا ببرد. 

29,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی سِت یک بازی فکری و برنده بیش از 35 جایزه ی معتبر بین المللی است. این بازی شامل 81 کارت است و هر کارت 4 ویژگی دارد: رنگ، عدد، شکل و سطح. هر بازیکن باید سریعتر از بقیه، از بین 12 کارت، 3 کارت پیدا کند که در این 4 ویژگی یا کاملاً با هم برابر باشند یا کاملاً متفاوت. یعنی در هر ویژگی مثل هم باشند یا هر سه با هم فرق داشته باشند

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی مونوبورس یک بازی فکری است. این بازی در میان کودکان و نوجوانان بسیار معروف و پرطرفدار است. نسخه ی ایرانی بازی مونوبورس بر اساس سلیقه و فرهنگ خانواده های ایرانی تهیه شده است. خاصیت این بازی  این است که هم به صورت تک نفره و هم با یک گروه ده نفره قابل انجام است.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازیی باعث ایجاد تمرکز ، افزایش سرعت عمل در قدرت تطبیق و افزایش حافظه آنی در کودکان می شود.

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خانه چوبی از دسته بازی‌های ساختنی از جنس چوب است. این محصول شامل 9 قطعه هندسی متفاوت است. شکل‌های هندسی مانند مکعب، استوانه، نیم استوانه که در در چهار رنگ طراحی شده است. کودک با در اختیار داشتن این ابزار می‌تواند قدرت مانور خوبی برای خلق یک سازه چوبی داشته باشد

55,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی ساده  1تا 4  نفره می باشد. در این بازی برای هر یک از بازیکن ها شکل های رنگی جدا می شود و به هر کدام یک کارت بازی داده می شود. بازیکن ها باید بتواند هر هفت شکل روی کارت را با کارت های مناسب پر کند.

16,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 154 مورد

بالا