کتاب  

134 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

برای بچه های 4 سال به بالا

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب همه چيز درباره اولين سال زندگي نوزاد، پيشنهادها و نصايحي در تمام موارد رشد فيزيكي، احساسي و اجتماعي او در اختيار والدين قرار مي دهد. در اين راهنماي كامل، شما پاسخ هاي سريعي به تمام پرسش هاي دشوارتان خواهيد يافت. کتابهای این مجموعه ،با وجود ارتباط موضوعی ،هر کدام از نظر مطلب مستقل هستند. آمادگی برای زایمان، روشهای مناسب و صحیح شیر دادن،تولد...

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماساژ کودک، باعث ارامش والدین و کودک می شود. این کتاب مجموعه روش هایی را  اموزش می دهد که راحت تر بتوان  با کودک تعامل برقرارکرد. در این کتاب والدین با بهترین روش های ماساژ دادن کودک اشنا می شوند. روشهای کلیدی ماساژ کودکان ارتباط غیر کلامی در حین ماساژ دادن،جرقه ارتباط تعاملی دو طرفه را روشن می کند و باعث افزایش ارتباط زود هنگام کودک با والدین...

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در اين كتاب يك متخصص مراقبت از كودكان به شرح چگونگي رشد و تغييراتي كه كودك يك ساله تان پيدا مي كند، مي پردازد. همچنين درباره رفتارهاي قابل پيش بيني- و گاهي دشوار و پر مسئوليت- در اين مرحله از رشد كودكان مطالبي خواهيد آموخت. منظور از کودک یکساله کودکی است که یکسال از عمرش می گذرد. از لحظه ای که کودک متولد می شود،بیرای مراقبت از خود به شما وابسته است.بدون...

3,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

منظور از کودک 2 ساله کودکی است که 2 سال از عمرش طی شده است. نويسنده شما را در رابطه با اين دوره سخت و دشوار راهنمايي مي كند. دو سالگي هم براي شما و هم براي فرزندتان دوراني هيجان انگيز است. علاوه بر اين، پيشنهادهايي راهگشا و نكاتي مفيد را بيان مي كند تا بتوانيد از پس مشكلات رفتاري فرزندتان برآييد.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 اين كتاب در مورد روابط با اطرافيان، انضباط و نيز برنامه هاي پيش از دبستان پيشنهادهايي مطرح مي شود و شما مي آموزيد چگونه كودكي خلاق تر و با اعتماد به نفس بيشتری پرورش دهيد.

5,700 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

توصيه هاي مهمي در زمينه ترس، نظم، خواب و روش مثبت گفت و گو با كودك چهار ساله را مطرح مي كند. موضوعاتي نظير زبان،قدرت تفكر، احساسات،  رشد حركتي، رفتارها و روابط كودك چهار ساله با ديگران مي پردازد.  اين كتاب راهنماییهای ارزشمندی به منظور کشف دنیای مهیج کودکان 4 ساله ارایه می دهد.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 با ورود كودك پنج ساله تان به پيش دبستاني و فراگيري مهارتهاي جديد چه انتظاراتي از او داشته باشيد رهنمودهاي اين كتاب شما را ياري مي كند كودك خود را در زمينه هاي مختلف از جمله رشد شناختي، زباني، حركتي، اجتماعي-عاطفي و خصوصيات فردي شخصيتي درك كنيد..

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این کتاب،والدین با چگونگی همکاری با روان‌درمانگرها و ارزیابی قواعد آموزشی، درمان‌ها وشیوه روان‌درمانی جدید آشنا می‌شوند. به این صورت، والدین می‌توانند به کودک خود کمک کنند تا توانایی‌های بالقوه خود را پرورش دهد و از آن‌ها استفاده کند. اوتيسم يك اختلال تكاملي است بر روي رفتار، ارتباطات و مهارت‌هاي اجتماعي كودك تاثير مي‌گذارد.

21,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در اين كتاب خطرهايي كه در راه اعتماد به نفس كودك و نوجوان وجود دارد، براي والدين و مربيان بازگو شده است. اگر مي خواهيد فرزنداني داشته باشيد كه در ناهمواريهاي زندگي اعتماد به نفس خود را از دست ندهند، بايد پايه هاي عزت نفس را از كودكي در آنان محكم كنيد.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شما در این کتاب با رفتارهایی که معمولا از جانب والدین مورد غفلت قرار می گیرد آشنا خواهید شد و نحوه برقراری ارتباطی نزدیک و مؤثر با فرزندتان را خواهید آموخت. در ویرایش دوم، فصلهایی درباره استفاده نوجوانان از کامپیوتر و اینترنت افزوده شده است. این کتاب شامل توصیه هایی در مورد نحوه برخورد با رفتارهای ویژه نوجوانان و مشکلات آنهاست.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

كتاب" روشي متفاوت در تربيت فرزند" با استفاده از روان‌شناسي كودك، نشان خواهد داد بسياري ازحدسیاتی  كه در مورد كودكان بديهي مي‌پنداريم ديگر چندان قابل اعتماد نيستند.

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

همه والدين، آموزگاران يا هر كسي كه مي‌خواهد پسرها را بزرگ كند و پرورش دهد، اين كتاب را مطالعه كند.  اين كتاب ما را با روحيه ماهيتاً پر رمز و راز پسرها، كه همچون سرزميني اسرارآميز است، آشنا مي‌سازد.

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

راهكارهاي اين كتاب هم براي بزرگسالان و هم كودكان و نوجوانان توصيه مي‌شود. اين كتاب با ارئه اطلاعاتي قبل فهم و كاربردي، دوره آموزشي دوازده جلسه‌اي تخليه هيجاني، داستان‌هاي تخليه هيجاني و سفرهاي خيالي، به رفع مشكلات والدين و مربيان كمك مي‌كند.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب سرشار از ايده‌هاي  هدفمند و كاربردي براي خانواده‌هاست. با ابزارها و مهارت‌هاي ارائه شده در اين كتاب مي‌توانيد به هدف خود كه پرورش كودكي با اعتماد به نفس بالا، شاد و منظم است، دست يابيد.

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب به والدین نشان می‌دهد که چگونه مهارتهای ضروری دوست‌یابی، حفظ دوستان و همین‌طور مهارتهای را که فرزندانشان برای حفظ خود در مقابل فشارهای اجتماعی همسالان نیاز دارند به انها آموزش دهند.

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند تا در مسیر رشد فرزندان خود و پرورش حس مسئولیت‌پذیری در آنان در قبال رفتارهاٰ نگرشها و عواطفشان گام بردارید. نویسندگان این کتاب شما را با چگونگی و بایدها و نبایدهای شکل‌گیری ویژگیهای شخصی فرزندتان آشنا خواهند کردٰ ان چیزهایی که او را به سوی تعادلٰ موثر بودن و تحقق اهداف خویش در زندگی بزرگسالی هدایت خواهد کرد.

14,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب شامل ايده‌هاي بسيار جالب براي غذا دادن به كودكان از نه‌ماهگي به بعد است.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در جلد اول به مسائل و نيازهاي كودكان تا پنج سالگي پرداخته شده است. والدين مي توانند پاسخ بسياري از سؤالات خود را در اين كتاب پيدا كنند. اين پاسخ ها به روشي متفكرانه و متعادل به والدين اجازه مي دهند راه حلي را كه براي آنها و خانواده شان تاثيرگذارتر است انتخاب كنند.

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب با روشهاي درست تربيتي شما را در ايجاد يك زندگي شاد و موفق براي دخترتان ياري مي‌كند و با چگونگي پرورش جسمي و عاطفي دختران، تفاوتهاي انها با پسران، نقش پدر در زندگي دختران و ... آشنا مي‌سازد.

12,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب برای تمام والدین نوشته شده است تا به بچه‌ها‌یشان کمک کنندبا استفاده از حداکثر قابلیت خود زندگی کنند و آنچه را که بالقوه در کودکان وجود دارد فعال کنند. اما این به معنای آن نیست که می‌خواهیم از بچه‌هایمان افرادی تیزهوش یا نابغه بسازیم. مراقب قابلیتهای خاص کودکان باشید و در آن زمینه ها آنها را تشویق و ترغیب کنید.

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

والدين مي توانند پاسخ بسياري از سوالات خود را در اين كتاب پيدا كنند. اين پاسخ ها به روشي متفكرانه و متعادل به والدين اجازه مي دهند راه حلي را كه براي آنها و خانواده شان تاثير گذارتر است، انتخاب كنند. در جلد دوم به مسائل و نيازهاي كودكان شش تا نه سال پرداخته شده است. سنین 6تا 9سال ،دوران سختی است. کودکان  به طور فزاینده ای درگیری یادگیری آموزشی و تعقیب...

9,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در اين كتاب بيش از 80 نوع بيماري دوران كودكي براساس دستگاههاي بدن، در فصلهاي جداگانه جاي داده شده‌اند. والدين به گونه‌اي منطقي، روشن و قدم به قدم به سوي مسيرهاي عملي احتمالي سوق داده مي‌شوند. در مواقعي كه تماس با پزشك يا درخواست آمبولانس اهميت دارد، بر سرعت عمل تاكيد شده است.

6,900 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

والدين مي توانند پاسخ بسياري از سوالات خود را در اين كتاب پيدا كنند. اين پاسخ ها به روشي متفكرانه و متعادل به والدين اجازه مي دهند راه حلي را كه براي آنها و خانواده شان تاثيرگذارتر است انتخاب كنند. در جلد سوم به مسائل و نيازهاي كودك ده تا سيزده سال پرداخته شده است.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شما هرگز نمي‌توانيد بدون اينكه باكودك نوپايتان ارتباطي عميق و موثر برقرار كنيد،او را به بهترين نحو ممكن پرورش دهيد و زمينه خرسندي‌اش را فراهم كنيد. شیوه پرورش کودک بر مبنای " ارتباط نزدیک والدین با فرزند "در دوران نوپایی نقش کمرنگ تری دارد،ولی به هر جهت مبانی مهم آن به قوت خود باقی است.

6,900 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

با پياده كردن اصول اين كتاب در زندگي خود، روابط شما و فرزندتان چنان مي شود كه همواره در آرزوي آن به سر مي برديد. اين روابط قرين شادي، همكاري، توازن و از همه مهمتر احترام متقابل خواهد بود. در واقع آرامش آن قدر هم كه فكر مي كنيد از خانواده شما دور نيست.

12,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هدف راهنماي كامل تربيت كودك، كمك به شما در جهت يافتن پاسخ هاي مناسب براي بسياري از مسائل رفتاري كودكتان است كه به صورت روزمره با آن مواجه مي شويد. در اين كتاب مرجع، گزينه ها و روش هاي متعددي وجود دارد كه به شما كمك مي كند در پرورش فرزندانتان نگرشي منطقي داشته باشيد.

19,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب با آموزش مهارت حل مشكل، پويايي فكر و انديشه را در خانواده شما به ارمغان مي آورد. بی‌تردید افراد در هر سنی مشکلاتی دارند که به دلیل نیازها و خواسته‌های برآورده نشده آنهاست. شاید خواسته شما این باشد که همسایه‌تان شب‌ها کمتر سروصدا کند. نوجوانی بخواهد دوستی شخصی را به دست آورد که غیرممکن به نظر می‌رسد و یا کودک چهار ساله‌ای به خاطر اسباب‌بازی‌ای که...

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب «نظریه ویگوتسکی در عمل، سال‌هایِ نخستِ کودکی» بر پایه مفاهیم لِو ویگوتسکی، یکی از نظریه پردازان تاثیرگذار سده بیستم، در زمینه آموزشِ سال‌های نخست، تدوین شده است.

22,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اگر مي‌خواهيم فرزنداني با اعتماد به نفس و متين داشته باشيم، بايد قوانين و آداب معاشرت را به آنها بياموزيم. آموختن رفتار صحيح نويددهنده آمادگي آنها براي شروع زندگي است.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خدا كيست؟  بيشتر والدين اين سؤال را از فرزندانشان شنيده اند. شما با سؤالهايي كه فرزندانتان درباره خدا و مسائل مذهبي دارند چگونه برخورد مي‌كنيد؟ اين كتاب حاوي رهنمودهايي درباره برخورد با پرسش‌هاي كودكان درباره اعتقادات مذهبي است. نويسنده كتاب كه داراي دكتراي آموزش است پيشنهادهايي براي رشد معنوي كودكان در عصر حاضر ارائه مي‌دهد.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب شما را در زمينه درك رشد جنسي فرزندتان به لحاظ جسمي و عاطفي از اولين سالهاي زندگي تا سن بلوغ كمك مي كند. همچنين آنچه كه بچه ها بايد در زمينه جنسيت در تمامي مراحل رشدشان بدانند، همراه با پاسخ ها و توصيه هايي در مورد سوالات مهم مربوط به جنسيت ارائه شده است.

13,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب شرايط خاص نوجوانان را توصیف می کند. والدين، مربيان و ديگر افرادي كه با نوجوانان ارتباط دارند با استفاده از این کتاب  می توانند خود را ظوری آماده کنند كه نوجوانان را در مواجهه با ترس و اضطراب بهتر درك كنند و به آنها ياري برسانند.

3,300 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب شما را در تشخيص اختلال كمبود توجه و بيش فعالي در كودكتان راهنمايي مي كند. با استفاده از اين كتاب شما مي توانيد روش درمان را بياموزيد و در ايجاد تمركز او را ياري كنيد.

14,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در اين كتاب نويسنده تربيت همراه با محبت و جديت و نيز راهنمائيهاي مورد نياز پسران را مطرح مي كند. چگونه به پسرها بياموزيم كه شاد، با اعتماد به نفس و مهربان باشند؟ مغز پسرها با دخترها چه تفاوتهايي دارد؟ مادران چگونه زندگي و عشق را به پسرانشان بياموزند؟ پنج كار مهمي كه پدران مي توانند انجام دهند و ...

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب شامل راهنماييهاي كاربردي، مطمئن و ضروري براي پرورش دختران نوجوان است و حاوي توصيه هاي هوشمندانه در مورد موفقيت مادران و دختران ( چه به صورت فردي و چه در كنار يكديگر) طي سالهاي نوجواني است. در اين كتاب علاوه بر پرورش دختراني سالم و موفق به اين نكته نيز اشاره شده است كه چطور مادران در كنار فرزندانشان رشد مي كنند و روابط بهتري با آنها بر قرار مي كنند.

9,200 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در اين كتاب نامهاي رايج در جامعه در حد توان جمع‌آوري شده و با استفاده از روش آوانگاري و نيز اشاره به منشا و معناي نامها در اختيار والدين قرار گرفته است. والدين بايد نامهاي نيكو و شايسته بر فرزندانشان بگذارند، به گونه‌‌اي كه فرزند به سبب آن نام احساس سرافرازي كند و در جهت نيالودنش خردمندانه گام بردارد.

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دو سالگي هم براي شما و هم براي فرزندتان دوراني هيجان انگيز است. نويسنده شما را در رابطه با اين دوره سخت و دشوار راهنمايي مي كند. علاوه بر اين، پيشنهادهايي راهگشا و نكاتي مفيد را بيان مي كند تا بتوانيد از پس مشكلات رفتاري فرزندتان برآييد.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب به طرح رايج ترين مسائل مربوط به تربيت فرزند پرداخته است. اين مطالب كه غالبا به صورت پرسش و پاسخ هستند، در قالب نكاتي كاملا كاربردي و با نگاهي بومي و با توجه به سنت خانواده ايراني مطرح شده اند و براساس تجربيات ارزشمند سالها مشاوره، تحقيق، تدريس و مادري كردن مؤلف به دست آمده اند.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب به برنامه هاي غذايي خوب، جدولهاي تغذيه، راهنماي غذاهاي آماده و نيازهاي غذايي مخصوص كودكان و نوجوانان مي پردازد.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

عادات خوب تغذيه را خيلي زود و از همان دوران كوكي بايد مورد توجه قرار داد. معمولا منشا اكثر چاقي ها، كمبودها و بي اشتهايي ناشي از تغذيه نا متعادل دوران كودكي است. غذاهايي كه در اين كتاب ملاحظه مي كنيد غذاهاي متعادلي هستند كه در رابطه با سن كودك انتخاب شده اند.

8,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

توصيه هايي درباره شناخت فرزند تيزهوش، برنامه ريزي براي تحصيلات او از دوره پيش از دبستان تا دانشگاه و نيز موضوعاتي نظير: تصميم گيري درباره تحصيل جهشي، برخورد با موفقيت ها و عدم موفقيت ها، اهميت تامين هماهنگي روحي فرزندتان در مدرسه و در ميان دوستان، خانواده و ...

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 پيوند عميقي بين والد و فرزند ايجاد مي كند و در پرورش نسلي سالم، با عاطفه و موفق سهم بسزايي خواهد داشت. اين كتاب كه براي والدين نوشته شده است.

13,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نويسنده به هفت فضيلت اساسي اشاره مي كند كه پايه هاي اخلاق و انسانيت هستند و عبارتند از خويشتن داري، احترام به ديگران، همدلي، وجدان، مهرباني، بردباري و انصاف. او نقش خانواده را در پرورش فرزندان براساس اين فضائل بسيار مهم مي داند.

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

فرزند شما چه قرباني خشونت باشد و چه خود عامل خشونت، براي شما در هر صورت خوشايند نيست.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب راهنمايي هايي را در تمام جنبه هاي وظايف پدري، از همكاري در زايمان تا همكاري با مادر در مراقبت و تربيت كودك ارائه مي دهد. مهم تر اينكه كتاب، چشم اندازهايي براي لذت بردن از پدر بودن را نمايان مي سازد.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اميد اساس موفقيت در زندگي است. اميد به هدف و اراده و تلاش نياز دارد. اميد و ياس گاهي تا چند نسل در يك خانواده به فرزندان منتقل مي شود. اين كتاب مي كوشد به والدين نشان دهد كه چگونه تفكر پراميد را در فرزندان خود تقويت كنند.

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آموختن " نه يعني نه " به فرزندتان، اولين قدم حياتي براي نظم بخشيدن به رفتار او و در واقع اساسي ترين كليد موفقيت در پرورش فرزند است.

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اعتماد به نفس، انگيزه، تلاش، مسئوليت پذيري، خلاقيت، پشتكار، توجه به ديگران، كار گروهي، عقل سليم، حل مشكلات و تمركز مهارتهاي اساسي و مهمي هستند كه در موفقيت كودكان و نوجوانان نقش بسزايي دارند و در اين كتاب به آنها پرداخته شده است. 

11,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب يك راهنماي كاربردي است كه به والدين كمك مي كند اضطراب را در كودك خود تشخيص دهند و نيز راهكارهاي مناسب در زمينه چگونگي كمك به كودك در ميان خانواده و در محيط مدرسه ارائه مي دهد.

12,500 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 134 مورد

بالا