9تا12سال

اسباب بازی های این شاخه مناسب کودکان و نوجوانان 9ساله تا12 ساله می باشد.

9تا12سال 

190 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

ضرب اعداد تا 12 را تمرین کنید. پایه های ریاضیات و مهارت ضرب کردن را تقویت کنید. چند نوع بازی برای سطح های مختلف مهارت.

11,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گروهی ریاضی برای 3 تا 36 نفر، تقویت مهارت جمع کردن. 6 سال به بالا یادگیری هیجان انگیز و جذاب برای همه جمع همه ی اعداد با نتیجه ی 20 را تمرین کنید. پایه های ریاضیات و مهارت جمع کردن را تقویت کنید. چند نوع بازی برای سطح های مختلف مهارت.

9,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بینگو (تفریق)مهارت ارتباط اجتماعی ،بازی، ریاضی، یادگیری هیجان انگیز و جذاب برای همه چند نوع بازی برای سطح‌های مختلف مهارت تقویت مهارت در تفریق‌های با نتیجه‌ی 20 وسیله‌ای بسیار مناسب برای یادگیری جذاب در کلاس درس تقویت ارتباط‌های اجتماعی برای سنین 6 سال به بالا

9,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بزار حرکتی ـ تعادلی پا به پا وسیله ای مناسب برای افزایش مهارتهای حرکتی و بهبود تعادل حرکتی در کودکان می باشد. این وسیله قدرت تحمل وزنی به اندازه 150 کیلوگرم را دارد.

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تمرکز ،دقت ، خلاقیت همراه با سی دی و کتاب

16,200 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساده فکر کن راحت بساز راحت به هم وصل میشن                         راحت تو هم میچرخن

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این مجموعه تشکیل شده است از 5 قطعه رنگی ( مربع، بیضی، ستاره، گل و پاپیون) و 5 قطعه ی دایره ای شکل که هر وجه آن از نظر رنگ و شکل مشابه یکی از قطعات رنگی می باشد. کودکان قطعات را با توجه به رنگ و شکل آن ها به طور مرتب روی هم قرار می دهند تا تشکیل برج دهد و شکل یک دلقک کامل شود. والدین می توانند در این کار به بچه ها کمک کنند.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی تعادل ایپکا، یک بازی هیجان انگیز برای تمامی گروه های سنی می باشد.

48,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بچین و بریز یک بازی ساده و در عین حال سرگرم کننده است. این بازی به صورت فردی و گروهی برای کودکان بالای 3 سال طراحی گردیده است. از اهداف مهم این بازی آشنایی با حیوانات، تقویت قدرت تمرکز و تسلط بر دستان، ایجاد هماهنگی بین چشم ها و دست ها، دقت و همچنین حافظه می باشد. قطعات بچین و بریز قابلیت های بازی در حالت های مختلف بسیاری را دارد که 4 مورد از جالب ترین...

19,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قوانین بازی دالون ساده و آسان و به راحتی قابل یادگیری است و با استفاده از شکل های ارائه شده در راهننمای بازی ، دستور بازی بسیار راحتی دارد.بازی دالون در عین حال می تواند بسیار چالش بر انگیز باشد و بازیکنان برای برد باید از تفکر استراتژیک ، برنامه ریزی و مهارت های حل مسئله به خوبی استفاده کنند.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

یکی از جذاب ترین و مشهورترین بازی های فکری تنگرام است که این مجموعه شامل تنگرام های بیضی و مربع می باشد.

52,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این مجموعه حاوی اعداد انگلیسی و علائم ریاضی، حروف بزرگ و کوچک  است. قطعات چوبی موجود در بسته با رنگ های پایه آب رنگ آمیزی شده اند که ضرری برای سلامت کودک ندارد قطعات قرمز رنگ حروف صدادار را نشان می دهند. بازی آموزشی هماهنگ با متد مونته سوری

52,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بی صدا و نرم ،  نخ کردن، جورچین، مُهر، شابلونآموزش نخ کردن، طبقه‌بندی شکل‌ها و رنگ‌ها همراه با جورچین. برای سنین 3 سال به بالا

8,550 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه توانمند برای ساخت هر آنچه که می بینیم یا به آن فکر می کنیم

33,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شما با این 32 قطعه می توانید با کمک بروشور داخل محصول یک ماشین بسازید و با چرخاندن قطعات داخل هم ماشین را به روبات تبدیل کنید .

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساختن و خلق کردن شکلها با استفاده از ابزار های گوناگون موجب افزایش قدرت خلاقیت و مهارتهای ذهنی کودکان می شود.

7,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ویژگی منحصر به فرد آنها طراحی به شکل متقارن است که می توان آنها را به شکلهای  عمودی و افقی  روی هم قرارداد و دیگر نیازی به نقطه اتصال ندارد. طراحی نوع قطعات استفاده از این مجموعه را جذاب و راحت نموده است.

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ویژگی منحصر به فرد آنها طراحی به شکل متقارن است که می توان آنها را به شکلهای عمودی و افقی روی هم قرارداد و دیگر نیازی به نقطه اتصال ندارد. طراحی نوع قطعات استفاده از این مجموعه را جذاب و راحت نموده است.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کودک با استفاده از این جورچین با شکل اعداد فارسی و انگلیسی آشنا می شود. از این جورچین می توان برای آموزش چهار عمل اصلی و مفهوم کوچکتر و بزرگتر استفاده کرد.

6,900 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

نحوه ی انجام این بازی به گونه ای است که باید کارتی بخصوص را جست و جو کنیم... جستجو یک بازی کارتی و هیجانی است . این بازی شامل 49 کارت بازی که در پشت هر کارت دو زمینه رنگ قرمز و سبز وجود دارد که روی هر یک از این پس زمینه ها یک یا دو شکل وجود دارد،  سبز یعنی این باشه ! قرمز یعنی این نباشه! در روی این کارتها 10 تصویر با موضوعات مختلف وجود دارد.

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری مهیج و هدفمند با قوانین ساده و بدون پیچیدگی و کیفیت مطلوب با قابلیت بازی  2 تا 6 نفره.

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کودک با توجه به خلاقیت و ذوق و سلیقه خود 11چرخ دنده را روی 11 پایه مرتبط قرار داده و می تواند علایم و نشانه هایی از قبیل آنجه در جنگل وجود دارد  را برروی این چرخ دنده ها قراربدهد. چرخ دنده های جنگل مجموعه ای است برای توسعه دست ورزی ظریف تر کودکان و همچنین ارتباط برقرارکردن بین چرخ دنده ها و پایه های آنها توسط پین هایی است که در آن وجود دارد.

22,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی از جمله بازیهایی است که هوش مکانیکی کودک را تقویت می کند. کودک با در اختیار داشتن قطعات تشکیل شده یک هواپیمای دستی کوچک شروع به اتصال قطعات مرتبط می کند. اینگونه بازیها حس کفایت و اعتمادبه نفس را در کارهایی که نیاز به ساختن دارد افزایش می دهد.

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تاکتیک یک بازی ساده جهت هماهنگ کردن و تطبیق رنگها و شکل ها بایکدیگر می باشد. بازیکن باید از قدرت دسته بندی و انطباق خوبی برخورددار باشد که بتواند این بازی را به خوبی انجام دهد.

35,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی از یک سری کارت ، که درهر کارت تصاویری با نماد پنج رنگ با حالات مختلف وجود دارد. علاوه برکارتها 5 عدد لیوان رنگی و یک عدد زنگ هم وجود دارد. فرد با نگاه کردن به تصویر می بایستی به صورت سمبلیک 5لیوان خود را دقیقا در همان وضعیتی که در کارت آمده است بچیند و این نیاز به قدرت تشخیص قوی و دریافت اطلاعات دیداری سریع دارد. هرچه سرعت عمل شما دراین کار بیشتر...

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی از یک سری کارت ، که درهر کارت تصاویری با نماد پنج رنگ با حالات مختلف وجود دارد. علاوه برکارتها 5 عدد لیوان رنگی و یک عدد زنگ هم وجود دارد.فرد با نگاه کردن به تصویر می بایستی به صورت سمبلیک 5لیوان خود را دقیقا در همان وضعیتی که در کارت آمده است بچیند.و این نیاز به قدرت تشخیص قوی و دریافت اطلاعات دیداری سریع دارد. هرچه سرعت عمل شما دراین کار بیشتر...

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بلز یا گلوکن اشپیلز به معنای زنگ ها یا زنگوله ها اطلاق می شود. در واقع تیغه های فلزی کوچک با طولهای متفاوت تولید کننده اصوات مختلف خواهند بود که بچه ها با یادگیری بلز وارد دنیای موسیقی می شوند.تحقیقات نشان داده است كه گوش دادن و فراگیری  موسیقی، اثرات مثبت كوتاه‌مدت و بلند‌مدت بر قدرت استدلال انتزاعی دارد.

42,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوز ایستاده ازیک صفحه پایه ای شکل و یک صفحه عمودی حفره دار و 22جفت مهره زرد و قرمز تشکیل شده است. دراین بازی هر بازیکنی که بتواند 4 مهره خود را به صورت مورب و یا افقی و یا عمودی مرتب کند برنده شده است.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

راهرو یک بازی استراتژیک و سرگرم کننده و درعین حال با قوانین ساده است.از ویژگی های این بازی جذابیت و رقابت فکری است که دوطرف باهم دارند.درابتدای بازی بازیکنان آدمک خودرا در خانه وسط ردیف اول سمت خود قرارمی دهند.هدف هر بازیکن رساندن مهره خود به ردیف آخر است.هر بازیکن می تواند در نوبت خود یکی ازاین دو انتخاب را انجام دهد

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روبین یک شکل جدید ازبازی شبیه دوز به شکل استراتژیک می باشد.برنده بازی کسی است که اولین ردیف عمودی ، افقی و مورب را که دریک ویژگی مشترک باشند را کامل کند.مثلا از لحاظ اندازه ، شکل سطح مقطع ویا توخالی بودن ویا تو پربودن اشکال روبین.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این محصول می تواند اولین ماشینی باشد که شما بادست خود ساخته اید که حرکت کند.موتورو از قطعاتی که داخل هم چفت می شود ویک چرخ دنده ای که با باطری کار می کندتشکیل شده است.کودکان با بازیهایی که کارکرد جدیدی برایشان داشته باشد موارد جدیدی را می آموزند.

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

از اهداف این بازی به مورد مهم حدس و گمان می توان اشاره کرد. پس از بستن هد بند و قرار دادن یک کارت روی آن ،شخصی که هد بند را به سر دارد با پرسیدن تعداد مشخصی سوال که از طرف گروه تعیین می شود (مثلا 10 سوال) از سایر بازیکنان به جواب مورد نظربرسد. باهرجواب درست یک سکه جایزه گرفته میشود.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

علاقه مندان میتوانند یاد می گیرند چگونه یک پنکه کوچک بسازند و در فصل تابستان خود را خنک کنند، در این بسته آموزشی و سرگرمی، با شیوه ای جدید و با استفاده از وسایل اطراف اقدام به آموزش گام به گام انواع پروژه های جذاب شده است.

40,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

با توجه بر افزایش فضای آپارتمانی و زندگی شهر نشینی این محصول مناسب با این فضاها طراحی شده است.توپ سبک و قطعات با اندازه بزرگ و رنگارنگ، قابلیت استفاده برای پروه سنی پایین را برای این محصول فراهم آورده است

6,700 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اهداف بازی توپک شامل مهارتهای تفکر منطقی و برنامه ریزی استراتژیک و هم ادراک فضای سه بعدی و بصری دراین بازی می باشد.در بازی توپک روش به این صورت طراحی شده است که آیا می توان ترکیب رنگ مشابه با آنچه در چالش نشان داده شده را ایجاد کنید؟ جایی که نیاز است تکه ها را می توانید خم کنید و راه حل درست را بیابیم.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کودک باید با امتحان کردن، سپس مقایسه شکل هر دو قطعه شروع به جایگزاری قطعات بصورت کامل شده درون صفحه بازی کند. در صفحه بـازی این مجموعه از پنجره هایی به شکل وسایل مختلف منزل تشکیل شده است.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کودک با اتصال این قطعات در جای مناسب خود یک ربات را می سازد که توانایی حرکت و عکس العمل در مقابل موانع را دارد. به این صورت که با برخورد به مانع و از طریق حرکت برگشتی به راه خود ادامه می دهد. کیت آموزشی توپ روبوبال از چندیدن چرخ دنده و دو پوشش نیم کرده ای و یک موتور و چند اتصال دهنده تشکیل شده است .

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 در این محصول مبانی علم روباتیک به صورت عملی بیان شده است محصولی است حاصل تلاش طراحان و سازندگانی که در جهت خلاقیت و رشد فکری به کمک سرگرمی های علمی فعالیت می کنند.

38,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بلز یا گلوکن اشپیلز به معنای زنگ ها یا زنگوله ها اطلاق می شود. در واقع تیغه های فلزی کوچک با طولهای متفاوت تولید کننده اصوات مختلف خواهند بود که بچه ها با یادگیری بلز وارد دنیای موسیقی می شوند.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گلف خانواده بازی است که هم می تواند در خانه و هم در فضای باز انجام شود.دراین بازی یک صفحه به جای چاله گلف وجود دارد که هر یک از نقاطش برای جذابیت بیشتر امتیاز بندی شده است.و بازیکن با دقت کافی می بایستی توپ گلف را باضربه زدن به وسیله چوب گلف در جای مورد نظر بیندازد

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تمام تکه های پازل را روی صفحه بازی جای دهید . اما مراقب باشید . 36 تکه پازل وجود دارد در حالیکه فقط 24 جای خالی بر روی صفحه بازی داریم . حلقه ها و توپ های قطعات متفاوت پازل می توانند جای مشابهی را اشغال کنند

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خانه جنگلی 58 تکه وسیله ای است کاملا مطلوب برای آموزش ساختن اجزای یک ساختمان به کودکان . کودک با در اختیار داشتن ابزار لازم جهت ساکت ماکت می تواند اولین تمرین جدی خود را با ابزاری که دراختیار دارد به نمایش بگذارد.

23,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 درهر کارت 8 تصویر با ابعاد مختلف در هرکارت وجود دارد.بین هر دو کارت یک تصویر مشترک وجود دارد که هر فرد بتواند زودتر تشخیص دهد که چه وجه مشترکی وجود داردامتیاز بیشتری میگیرد. تیز بین یک بازی کارتی است .

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

درهر کارت 8 تصویر با ابعاد مختلف در هرکارت وجود دارد.بین هر دو کارت یک تصویر مشترک وجود دارد که هر فرد بتواند زودتر تشخیص دهد که چه وجه مشترکی وجود داردامتیاز بیشتری میگیرد. در این بازی چند هدف دنبال می شود.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

درهر کارت 8 تصویر با ابعاد مختلف وجود دارد.بین هر دو کارت یک تصویر مشترک وجود دارد که هر فرد بتواند زودتر تشخیص دهد امتیاز بیشتری میگیرد.

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این محصول شامل ابزار مختلف در رنگهای زیبا می باشد. کودکان حین استفاده از این مجموعه با فرو رفتن در نقشهای مختلف، مشاغل مختلف را تجربه می کنند و این کار قدرت خلاقه آنها در نقش آفرینی را افزایش می دهد.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تکه های سه بعدی پازل را روی تخته بازی ، طوری قرار دهید که یک تصویر مسطح دو بعدی، بدون وجود حفره های خالی درست کند.یک بازی فوق سرگرم کننده با 120 مسابقه مختلف که نیاز به تفکر و استدلال عمیق برای حل کردن دارد.با توجه به چیدمان لونپوس سه بعدی علاوه بر طرحی که قرار است ایجاد شود به بالا رفتن هوش فضایی کمک خواهد کرد

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هدف بازی دراین محصول این است که شما باید اولین بازیکنی باشید که رنگ چهار تاس خود را با رنگ صفحه بازی خودتان هماهنگ می کنید.و چهار تاس خود را به بخش خانه صفحه ای هدایت نمایید. در هر پرتاب هرکدام از تاس های رنگی که رنگ آن با رنگ صفحه شما هماهنگ باشد در بخش خانه صفحه قرار میگیرد.

14,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 190 مورد

بالا