این شاخه کل محصولات موجود در سایت که مناسب 13 سال تا 18 سال می باشد را نمایش می دهد.

13سال به بالا 

604 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

دست نامه مادر و نوزاد این کتاب بر اساس پژوهش‌های گروهی از محققان انگلیسی‌تبار نوشته شده است. در قسمت هایی از این کتاب به مادران و پدران جوان راهنمایی شده که چگونه می‌توانند با انجام فعالیت‌های گوناگون از جمله کتاب‌خوانی به رشد شناختی و مهارت‌های زبانی نوزاد یاری رسانند.

29,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کوکی مکانیکی (میکسر) این بازی تشکیل شده از 4 قطعه ثابت، چهارچرخ پلاستیکی و دو عدد اهرم اتصال‌دهنده و چهار مهره و همچنین یک آچار و یک پیچ‌گوشتی. کودک می‌تواند با استفاده از آچار و پیچ‌گوشتی قطعات را از هم جدا، و دوباره متصل کند.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کوکی مکانیکی (قطار) این کوکی تشکیل شده از 6 قطعه ثابت، چهار چرخ پلاستیکی و 7 پیچ کوچک و دو عدد قطعه ریز.کودک با اتصال این قطعات به هم و قراردادن هر جز از قطار در جای مخصوص خودش یک قطارمی سازد.

13,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کوکی مکانیکی (موتور) این بازی از 26 قطعه تشکیل شده  است که کودک با اتصال این قطعات به هم و قراردادن هر جز از موتوردر جای مخصوص خودش یک موتورمی سازد. علاقه کودک به ساخت وسایلی مانند موتور برکسی پوشیده نیست. 

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کوکی مکانیکی (هواپیما) این بازی هوش مکانیکی کودک را تقویت می‌کند.کودک با در اختیار داشتن قطعات تشکیل شده، یک هواپیمای دستی کوچک درست می کند و شروع به اتصال قطعات مرتبط می‌کند. این گونه بازی‌ها حس کفایت و اعتماد به نفس را در کارهایی که نیاز به ساختن دارد، افزایش می‌دهد

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گلدان با آبپاش ابری ابعاد گلدان ۱۸ سانتی متر در ۷ سانتی متر قابل نصب شدن بر روی دیوار قابل استفاده به عنوان گلدان رومیزی دکوری جالب و زیبا دارای منافذ در قسمت ابری بالای گلدان

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری وینومینو این بازی فکری که در خانواده ی پازل ها قرار می گیرد، می توان آن را به صورت تک نفره و یا دو نفره انجام داد.این بازی به سه صورت سطح (آسان،متوسط،دشوار) انجام می شود.

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی یکی از بازی های مطرح در سطح جهان می باشد که به بالا بردن تمرکز و ضریب هوشی افراد بسیار کمک می کند. بازیکنان با کنار هم قرار دادن قطعات مشخص شده در هر مرحله ، فضای مشخصی از صفحه بازی را پر کند که این امر از ترکیب هایی با 3 قطعه شروع می شود وتا ترکیب هایی با 12قطعه ادامه می یابد.

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هدف از این بازی افزایش تمرکز و سرعت عمل بازیکنان است. به طوری که بازیکن باید با تیزبینی و سرعت عمل خود بین کارت های بازی، تصاویر مشترک را بیابد و زودتر از بقیه ی بازیکنان نام آن تصاویر را بیان کند تا امتیاز بیشتری جمع آوری کند.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شکل بسته بندی کیفی شطرنج فرهنگ 5000، استفاده و حمل و نقل آن را راحت نموده است. همان طور که می دانید شطرنج به عنوان یك بازی، محیطی را ارائه می كند كه با هر چیدمان در صفحه ، مسأله ای خاص شكل گرفته و مستلزم حل آن جهت پیش برد بازی است.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

  مدل بسته بندی و صفحه تاشوی شطرنج فرهنگ 3001، به گونه ای است که استفاده و حمل و نقل آن را راحت نموده است. وجود صفحه ی دو طرفه آن که در طرف دیگر بازی تخته نرد هم می توان انجام داد و یک سری کامل مهره های مربوط به بازی تخته نرد، این محصول را نسبت به محصولات مشابه متمایز نموده است

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شطرنج فرهنگ 2000 این محصول شامل چهار بازی شطرنج ، منچ ، دوز و رعد و برق که دریک جعبه تعبیه شده است. این بازیها جزو بازی های مشهور فکری محسوب می شود که جمع آن دریک محصول ترکیب خوبی ایجاد کرده است.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گروهی هد بند سفری پس از بستن هد بند و قرار دادن یک کارت روی آن ،شخصی که هد بند را به سر دارد با پرسیدن تعداد مشخصی سوال که از طرف گروه تعیین می شود (مثلا 10 سوال) از سایر بازیکنان به جواب مورد نظربرسد. باهرجواب درست یک سکه جایزه گرفته می شود.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تن پوش سایز 5 بزرگسال این تن پوش پولیشی و پارچه ای عروسکی، جنس بسیار نرمی دارد که کودک شما با پوشیدن آن حس خوشایندی را تجربه می کند.

60,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تن پوش سایز 4 برای کودکان 8 تا 14 سال این تن پوش پولیشی و پارچه ای عروسکی، جنس بسیار نرمی دارد که کودک شما با پوشیدن آن حس خوشایندی را تجربه می کند.

54,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی یک بازی گروهی است که با استفاده از 54 قطعه چوبی هم شکل و هم اندازه می توان یک برج 18 طبقه  ساخت به نحوی که هر طبقه زیرین خود باشد.

50,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ایرو پولی کیفی (مونوپولی) این محصول به همراه DVD است. بازی با مونو پولی تقویت مهارت های اجتماعی را در کودکان موجب می شود.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کشتیران ها،ناخداها،ملوان ها و همه ی آن هایی که کنار دریا زندگی می کنند، در شب های طوفانی دو اسب آبی رنگ را دیده اند که در میان موج های بلند به طرف ساحل می آیند و در حالی که باد یال های بلندشان را آشفته می کند...

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رمانی دیگر از احمد اکبرپور با عنوان نامه هایی به هیچ کس مرد عموه‌مهوان، این همه سال، چرا نیامده بود. زمین زیر پایم در می‌رفت و سوغاتی‌ها کوهی بودند روی دستم. روی آب، انگار راه می‌رفتم و پاهایم هیچ‌گاه به زمین نمی‌رسید...دنیا که آرام آرام می‌آمد سرجای اولش، مهوان و مردش را دیدم، مال همان سال‌ها...

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش دورا و دوستان در شهر 6 دورا و دوستانش در جستجوی راهی هستند تا انگشتر قدیمی را به صاحبش که شاهزاده ی قبیله ی مایاها بوده برسانند. بنابراین در دل تاریخ به دنبال او می گردند...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش دورا و دوستان در شهر 5 دورا دختر جهانگرد آمریکایی است و دوست دارد با دوستانش تجربه های جدیدی را بدست آورد. مدیریت دوبلاژ این مجموعه توسط اشکان صادقی است.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش دورا و دوستان در شهر 4 دورا به مزرعه آناماریا رفته و می خواهد به او کمک کند تا بچه ها بتوانند اسب سواری کنند اما دزد اسب ها،اسب ها را دزدیده است...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش دورا و دوستان در شهر 3 در نمایشی که دورا و دوستاش اجرا می کنن خودشون هم وارد داستان میشن...بعد از این که آقا گرگ ناقلا خانه ی حصیری خوک کوچولو را خراب می کند، سراغ خانه ی چوبی برادر دوم می رود و آن را هم خراب می کند...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش دورا و دوستان در شهر 2 در این قسمت دورا و دوستاش تصمیم گرفتن نمایش عروسکی برای بچه ها اجرا کنند. اونا می خوان به آقا گرگه کمک کنن تا نتونه خانه خوک کوچولوها رو خراب کنه...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش دورا و دوستان در شهر موسیقی از دهکده ی دورا رفته است و دورا و دوستانش برای بازگشت موسیقی به شهرشان تلاش می کنند. اما الهه ی موسیقی با مردمان این شهر قهر کرده است.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

موسسه پژوهشی کودکان دنیا یکی از کارهایی را که در سال 1377 در برنامه های خود قرار داده است ، توانمند سازی جامعه محلی در محله 13 آبان شهر ری بوده. این طرح تنها طرح توسعه محلی است که از سویی یک سازمان غیر دولتی در طی 17 سال مشغول به کار است. کتاب فوق تجربه های کار در این محله را بازگو میکند. به همه گروه ها و یا جریان هایی که در حوزه توسعه فعالیت می کنند،...

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

عید نوروز نزدیکه و بهونه ی خوبیه برای هدیه دادن ما هر سال به عزیزانمون در سال جدید هدیه می دیم.ما کار رو برای شما راحتتر کردیم و بسته ی دوست داشتنی نوروز نوجوانان رو برای شما آماده کردیم.

41,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رمانی برای نوجوانان:شگفتی این رمان درباره ی درباره بچه‌ای است به نام آگوست که با قیافه‌ای بد به دنیا آمده است. در واقع قیافه او به خیلی زشت است و مشکلش این‌جاست که پسری عادی با قیافه‌ای غیرعادی است. او تا 13 سالگی به مدرسه نرفته و حالا خانواده‌اش تصمیم گرفته‌اند او را به مدرسه بفرستند...

23,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر برای نوجونان با نام شاهزاده ای سوار بر ماشین مشتی ممدلی که به قلم شهربانو بهجت نوشته شده است. این کتاب درباره ی دغدغه‌های دختری به نام شهربانو را بازگو می‌كند. فكر دیدن مراد برقی از سرم بیرون نمی‌رفت. از وقتی تلویزیون آمده بود توی آباده، مراد برقی و فیلیپر بیشتر از بقیه سریال‌ها گُل كرده بود. فیلیپر را عصرها نشان می‌داد .

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پرورش و آموزشِ نسلِ نو دغدغه‌ی بسیاری از انسان ها است، گاهی در نقش مادر یا پدر و گاهی در نقش آموزگار؛ آموزگار در کودکستان، مدرسه یا دانشگاه. این کتاب سئوال های نسل امروز را از بانویی که بخش عمده‌ی زندگی خود را با تمام عشق خود، برای آموزش و پرورش نسلی گذرانده که امروز دوران میان‌سالی خود را سپری می‌کند و برای نسلی که همین امروز در حال پروبال گرفتن است را...

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان رد پای نویسنده ی عقده ای: همیشه که مامان‌بزرگ در را به رویم باز می‌کند، چند حالت دارد یا دو دستش را باز کرده و من ناچار باید بپرم توی بغلش حتی اگر سرحال یا به قول خودش سرکیف نباشم. مهم این است که توی چنین موقعیتی او شنگول و سرحال است. حالت دوم در را باز می‌کند و گوشه‌ای می‌ایستد.

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان دختری ساکت با پرنده های شلوغ: اين كتاب درباره ی دختر بچه لالی است كه  ارتباط صمیمانه‌‏ای با پرنده‌‏ها دارد. پزشكان محلی درمان این دختر را در خوردن تخم ‌گنجشك می‌‏دانند. او از این كار بدش می آید زمانی كه بچه‌‏های روستا با تخم گنجشك از راه می‌رسند، پرندگان با حالتی خاص هجوم می‌آوردند و فضایی خاص خلق می‌شود و...

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان اگر من خلبان بودم: راوی داستان به همراه دوستانش، عماد، رشیدو كهزاد به كوه می‌روند تا برای معلمشان گل بچینند. در آن‌جا، ناگهان چهار هواپیما را می‌بینند كه دوتادوتا كنار یك‌دیگر پرواز می‌كردند. راوی تصور می‌كند كه اگر او خلبان بود می توانست به همه‌ جای دنیا سفر کند.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان امپراتور کلمات: داستان این کتاب حول محور یک پسر نوجوان کتابخوان می چرخد که وقتی کتاب تازه‌ای می‌خرد، دلش نمی‌خواهد کسی بیخودی وقتش را بگیرد. طبق نظر پسرک هر کتاب، مثل یک دوست تازه است. دوست‌های تازه گاهی خوب و گاهی هم حوصله سربرند.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان قطار آن شب: این کتاب درباره ی آشنا شدن خانم معلم با دختر بچه‌ای به نام بنفشه است که به همراه مادربزرگش مسافر قطار هستند .دخترک مادرش را از دست داده و به همین دلیل با پدر و مادربزرگش زندگی می‌کند .خانم معلم با بنفشه بسیار محبت‌آمیز و مادرانه سخن می گوید و برای او قصه می‌خواند .

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان شب بخیر فرمانده: قسمت هایی از داستان :من دلم نمی‌خواهد پایم را در بیاورم و کنار تخت بگذارم. آخر اگر سربازهای دشمن مرا ببینند، دیگر از من نمی‌ترسند و مسخره‌ام می‌کنند. اما پدر وقتی در خانه است، اصرار می‌کند که این‌طور بهتر است.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان رویاهای جنوبی: داستان زندگی یك زن جوان جنوبی كه همسرش مدت‌هاست او را به دلیل كار در بندر رها كرده است. زن چشم‌ به راه اوست و هربار كه كسی راهی بندر می‌شود. او به پسرک همسایه می گوید که برایش نامه بنویسد تا برای همسرش بفرستد.

1,300 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان سه سوت جادویی: کافی است سه تا سوت جادویی بزنم چون کار پدر و مادرم حسابی قاتی پاتی شده. پدر می‌خواهد زن بگیرد و مادر می‌خواهد زن یک گامبوی کچل شود! کار پدر و مادرم حسابی قاتی پاتی شده. اما من که همیشه به قول مادربزرک، اشکم دم مشکم بوده، حالا بعد از آشنایی با تات جلبکی عین خیالم نیست...

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان لحظه های سکسکه: این رمان راجع به دو نوجوان به نام‌های امین و سعید است که در درس و فعالیت‌های دیگر با هم رقابت دارند و سال دوم دبیرستان از طرف بسیج به جبهه‌های نبرد اعزام می شوند و در یک عملیات از گردان خود جدا می شوند و به با مشتی جلال که پیرمرد بود راه بازگشت خود را گُم می‌کنند. آنها در نهایت به اسارت نیروهای...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان هفت خوان و خرده ای:  پسرکی روستایی که نام او داوود  است که دلش میخواهد مثل دوستش کهزاد شجاع باشد. روزی با هم برای شکار به کوه می روند و شب چشم هایی را می بینند که در تاریکی برق می زنند...

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور، قسمت هایی از کتاب: گوزن زخمی شده است و می‌داند که باید زودتر از چنگ شکارچی‌های پادشاه فرار کند،  اما آن طرف‌تر پادشاه از اسب افتاده و افسار اسبش به درخت گیر کرده است. پادشاه هم مثل گوزن زخمی است.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

درسا مانند یک شهروند قانون مدار متوجه دزدی پسر می شود و به پلیس خبر می دهد و در جای دیگری از داستان به عنوان یک شهروند صلح طلب پس از دستگیری دزد دلش برای او می سوزد و حتی به فرار او کمک می کند.!!!آن ها پس از فرار به خانه بچه غوله می رسند. خیالتان راحت! بچه غوله کسی را نمی خورد و دلیلش هم همان دوچرخه است! می خواهید بدانید چگونه؟

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

داستان از این قرار است که سربازی غول‌ها  مثل انسان ها در پادگان است. در این پادگان همه هستند از پسر رئیس کل غول‌های جادوگر گرفته تا  دختر یکی‌یکدانه فرمانده که نامش غولماز است. همه نگهبانی می‌دهند، نوبتی دستشویی‌ها را می‌شویند و آموزش‌های مختلف می‌بینند. دوره آموزشی غول‌ها سیزده روز است. روز سیزدهم هر غول باید بتواند یک بچه آدمیزاد را قورت بدهد و یک دبه...

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در روستایی  از جیب پدری خسیس و سختگیر مقداری پول در چاه مستراح می افتد. کسی حاضر نمی شود درون چاه برود. پدر تصمیم میگیرد یکی از بچه هایش را با زور هم که شده توی چاه بفرستد. بچه ها مقاومت می کند و کشمکش بالا می گیرد... طبق گفته نویسنده این کتاب:در این شرایط کتاب نخوانی و لااقل کم کتاب خوانی، درود بر مخاطب ها و درود بر افقی ها که این کتاب را به چاپ دهم...

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش ماجراهای چرا، این قسمت: چرا و کلاغ دوست تازه ی چرای شیطون کی می تونه باشه؟ کلاغ.فکرش رو بکنید اگه اینا با هم همراه بشن چه ماجراهایی دارن!! بیاین و این ماجراها رو ببینید...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش ماجراهای چرا، این قسمت: چرا و قصه های قدیمی آی قصه قصه قصه! پشت درهای بسته آقا چرا نشسته! قصه میگه براتون، اون هم نه یکی، نه دوتا، چندتا... قصه طوقی، قصه بزبزقندی، قصه جک و ساقه لوبیا!

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش ماجراهای چرا، این قسمت: دوستان شگفت انگیز همان طور که می دانید در قسمت گذشته چرا و هم هم خوشمزه خانه ای برای بچه ها راه انداختند که پر از شگفتی است، مثل سیب هایی که از صف بستن بیزارند یا خانم و آقای قاشق که خوراک خوشمزه خود را می بخشند و جورابهایی که عاشق بازی کردند.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش ماجراهای چرا، این قسمت: خوشمزه خانه چرا و هم هم این بار چرا به همراه هم هم تصمیم می گیرند که یک فروشگاه پر از خوراکی های خوشمزه برای بچه ها پیدا کنند. فکر می کنید اسم فروشگاه را چی می گذارند؟ بله درسته خوشمزه خانه علاوه بر اتفاقات جالبی که در خوشمزه خانه می افتد، چرا ترانه های زیبایی هم برای بچه ها می خواند و...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش ماجراهای چرا، این قسمت: یک روز در طبیعت باز هم چرای لپ کشانی به همراه خاله سارا؟ این بار هر دو به همراه دوستان چرا در طبیعت به گردش می روند و به همراه کلی آهنگ های شاد و موسیقی، یاد می گیرند که چطور طبیعت را آلوده نکنند و ...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

انیمیش ماجراهای چرا، این قسمت: چرا و خاله سارا در کتاب قصه این بار چرای لپ کشانی به همراه خاله سارا ماجراهای جدیدش، با یک عالمه آهنگ های شاد و موسیقی در طی یک سفر جادویی به داخل یک کتاب قصه می روند و با ماجراهای جالبی رو به رو می شوند و ...

5,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 604 مورد

بالا