این شاخه کل محصولات موجود در سایت که مناسب 13 سال تا 18 سال می باشد را نمایش می دهد.

13سال به بالا 

419 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

آیا شب ها خواب می بینی که دنبالت کرده اند؟ آیا تا به حال سرت طوری درد گرفته که انگار دارد می ترکد؟ آیا نگران امتحان و درس و مدرسه هستی؟ در این کتاب با انواع نگرانی و نشانه های آن آشنا می شوی و می آموزی چطور خودت را از شر آن خلاص کنی!

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آیا به تو هم زور می گویند؟ آیا بعضی از بچه ها سربه سرت می گذارند؟ آیا تو را اذیت می کنند؟ آیا پولت را به زور از تو می گیرند؟ در برخورد با زورگوها چه کار کنیم؟ چه کارهایی نکنیم؟ با خواندن این کتاب می آموزی که خیلی از بچه ها با این مشکل روبرو هستند و دیگر کسی نمی تواند به تو زور بگوید!

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ضرب اعداد تا 12 را تمرین کنید. پایه های ریاضیات و مهارت ضرب کردن را تقویت کنید. چند نوع بازی برای سطح های مختلف مهارت.

11,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این کتاب،والدین با چگونگی همکاری با روان‌درمانگرها و ارزیابی قواعد آموزشی، درمان‌ها وشیوه روان‌درمانی جدید آشنا می‌شوند. به این صورت، والدین می‌توانند به کودک خود کمک کنند تا توانایی‌های بالقوه خود را پرورش دهد و از آن‌ها استفاده کند. اوتيسم يك اختلال تكاملي است بر روي رفتار، ارتباطات و مهارت‌هاي اجتماعي كودك تاثير مي‌گذارد.

21,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در اين كتاب خطرهايي كه در راه اعتماد به نفس كودك و نوجوان وجود دارد، براي والدين و مربيان بازگو شده است. اگر مي خواهيد فرزنداني داشته باشيد كه در ناهمواريهاي زندگي اعتماد به نفس خود را از دست ندهند، بايد پايه هاي عزت نفس را از كودكي در آنان محكم كنيد.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شما در این کتاب با رفتارهایی که معمولا از جانب والدین مورد غفلت قرار می گیرد آشنا خواهید شد و نحوه برقراری ارتباطی نزدیک و مؤثر با فرزندتان را خواهید آموخت. در ویرایش دوم، فصلهایی درباره استفاده نوجوانان از کامپیوتر و اینترنت افزوده شده است. این کتاب شامل توصیه هایی در مورد نحوه برخورد با رفتارهای ویژه نوجوانان و مشکلات آنهاست.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

همه والدين، آموزگاران يا هر كسي كه مي‌خواهد پسرها را بزرگ كند و پرورش دهد، اين كتاب را مطالعه كند.  اين كتاب ما را با روحيه ماهيتاً پر رمز و راز پسرها، كه همچون سرزميني اسرارآميز است، آشنا مي‌سازد.

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

راهكارهاي اين كتاب هم براي بزرگسالان و هم كودكان و نوجوانان توصيه مي‌شود. اين كتاب با ارئه اطلاعاتي قبل فهم و كاربردي، دوره آموزشي دوازده جلسه‌اي تخليه هيجاني، داستان‌هاي تخليه هيجاني و سفرهاي خيالي، به رفع مشكلات والدين و مربيان كمك مي‌كند.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب با روشهاي درست تربيتي شما را در ايجاد يك زندگي شاد و موفق براي دخترتان ياري مي‌كند و با چگونگي پرورش جسمي و عاطفي دختران، تفاوتهاي انها با پسران، نقش پدر در زندگي دختران و ... آشنا مي‌سازد.

12,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اين كتاب شما را در زمينه درك رشد جنسي فرزندتان به لحاظ جسمي و عاطفي از اولين سالهاي زندگي تا سن بلوغ كمك مي كند. همچنين آنچه كه بچه ها بايد در زمينه جنسيت در تمامي مراحل رشدشان بدانند، همراه با پاسخ ها و توصيه هايي در مورد سوالات مهم مربوط به جنسيت ارائه شده است.

13,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ساده فکر کن راحت بساز راحت به هم وصل میشن                         راحت تو هم میچرخن

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این مجموعه تشکیل شده است از 5 قطعه رنگی ( مربع، بیضی، ستاره، گل و پاپیون) و 5 قطعه ی دایره ای شکل که هر وجه آن از نظر رنگ و شکل مشابه یکی از قطعات رنگی می باشد. کودکان قطعات را با توجه به رنگ و شکل آن ها به طور مرتب روی هم قرار می دهند تا تشکیل برج دهد و شکل یک دلقک کامل شود. والدین می توانند در این کار به بچه ها کمک کنند.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی تعادل ایپکا، یک بازی هیجان انگیز برای تمامی گروه های سنی می باشد.

48,600 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آموزش کلمات جدید و معانی آنها    آموزش اصول الفبای زبان انگلیسی و قوانین نوشتاری و املایی    همراه با زیرنویس انگلیسی

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آموزش بیش از 80 واژه به هر زبان آموزش واژگان و جملات ساده در گروه های رنگ ها، اسباب بازی ها، اشیاء، لباس، اعداد و ...همراه با زیرنویس همة زبان ها

22,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

موضوعات مورد بحث پیرامون مسایل کاربردی و جذاب است. شامل 42 درس که بصورت صوتی ارایه شده و مناسب برای سطح مبتدی تا متوسط به بالا  می باشد. دراین مجموعه برای تلفظ کلمات از لهجه صحیح انگلیسی استفاده می شود. همراه با متن کامل مکالمات، پرسش و پاسخ بصورت فایل PDF.  

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مارکوبه خوبی به دانش آموزان کمک می کند تا متن ها را به قصد درک معانی آنها و کسب آمادگی برای انجام تست های مربوطه بخوانند. راهنمایی های فوق العاده موثر او و شوخی های متفاوت او دانش آموزان را درگیر روند آموزش نگه می دارد.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آموزش واژه های کاربردی در گروه های غذا ، نوشیدنی، میوه، بیان حالات روحی و ظاهری، اعضای بدن،لباس،زمین بازی، ، روزهای هفته،آموزش رنگ ها و اعداد  به زبان فرانسویهمراه موسیقی و شعر  به انگلیسی و فرانسوی

22,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

قوانین بازی دالون ساده و آسان و به راحتی قابل یادگیری است و با استفاده از شکل های ارائه شده در راهننمای بازی ، دستور بازی بسیار راحتی دارد.بازی دالون در عین حال می تواند بسیار چالش بر انگیز باشد و بازیکنان برای برد باید از تفکر استراتژیک ، برنامه ریزی و مهارت های حل مسئله به خوبی استفاده کنند.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مجموعه توانمند برای ساخت هر آنچه که می بینیم یا به آن فکر می کنیم

33,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شما با این 32 قطعه می توانید با کمک بروشور داخل محصول یک ماشین بسازید و با چرخاندن قطعات داخل هم ماشین را به روبات تبدیل کنید .

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ویژگی منحصر به فرد آنها طراحی به شکل متقارن است که می توان آنها را به شکلهای  عمودی و افقی  روی هم قرارداد و دیگر نیازی به نقطه اتصال ندارد. طراحی نوع قطعات استفاده از این مجموعه را جذاب و راحت نموده است.

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ویژگی منحصر به فرد آنها طراحی به شکل متقارن است که می توان آنها را به شکلهای عمودی و افقی روی هم قرارداد و دیگر نیازی به نقطه اتصال ندارد. طراحی نوع قطعات استفاده از این مجموعه را جذاب و راحت نموده است.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خلاصه ای از عناوین و محتوای این مجموعه: مشکل در یادگیری مطالب، مشکل در سختن گفتن و گفتگو کردن افراد دو قطبی، علائم شیدایی و سرخوشی در بزرگسالان عدم توجه به ظاهر و آرایش خود، نگرانی نسبت به آینده

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اطلس 3 بعدی جهان دارای سه نیم کره‌ی برجسته، صدها نکته‌ی مفید و جالب درباره‌ی آدم‌ها، کشورها، زبان‌ها، فرهنگ‌ها، صنعت، تاریخ.. برگزیده‌ی دوره‌ی نخست جشنواره‌ی "کتاب مناسب" انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان برای کتاب سازی منتخب دفتر انتشارات کمک آموزشی وزارت آموزش و پرورش به عنوان کتاب مناسب و مرتبط با محتوای برنامه درسی دوره آموزش راهنمایی

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی از جمله بازیهایی است که هوش مکانیکی کودک را تقویت می کند. کودک با در اختیار داشتن قطعات تشکیل شده یک هواپیمای دستی کوچک شروع به اتصال قطعات مرتبط می کند. اینگونه بازیها حس کفایت و اعتمادبه نفس را در کارهایی که نیاز به ساختن دارد افزایش می دهد.

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تاکتیک یک بازی ساده جهت هماهنگ کردن و تطبیق رنگها و شکل ها بایکدیگر می باشد. بازیکن باید از قدرت دسته بندی و انطباق خوبی برخورددار باشد که بتواند این بازی را به خوبی انجام دهد.

35,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی از یک سری کارت ، که درهر کارت تصاویری با نماد پنج رنگ با حالات مختلف وجود دارد. علاوه برکارتها 5 عدد لیوان رنگی و یک عدد زنگ هم وجود دارد. فرد با نگاه کردن به تصویر می بایستی به صورت سمبلیک 5لیوان خود را دقیقا در همان وضعیتی که در کارت آمده است بچیند و این نیاز به قدرت تشخیص قوی و دریافت اطلاعات دیداری سریع دارد. هرچه سرعت عمل شما دراین کار بیشتر...

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی از یک سری کارت ، که درهر کارت تصاویری با نماد پنج رنگ با حالات مختلف وجود دارد. علاوه برکارتها 5 عدد لیوان رنگی و یک عدد زنگ هم وجود دارد.فرد با نگاه کردن به تصویر می بایستی به صورت سمبلیک 5لیوان خود را دقیقا در همان وضعیتی که در کارت آمده است بچیند.و این نیاز به قدرت تشخیص قوی و دریافت اطلاعات دیداری سریع دارد. هرچه سرعت عمل شما دراین کار بیشتر...

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بلز یا گلوکن اشپیلز به معنای زنگ ها یا زنگوله ها اطلاق می شود. در واقع تیغه های فلزی کوچک با طولهای متفاوت تولید کننده اصوات مختلف خواهند بود که بچه ها با یادگیری بلز وارد دنیای موسیقی می شوند.تحقیقات نشان داده است كه گوش دادن و فراگیری  موسیقی، اثرات مثبت كوتاه‌مدت و بلند‌مدت بر قدرت استدلال انتزاعی دارد.

42,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوز ایستاده ازیک صفحه پایه ای شکل و یک صفحه عمودی حفره دار و 22جفت مهره زرد و قرمز تشکیل شده است. دراین بازی هر بازیکنی که بتواند 4 مهره خود را به صورت مورب و یا افقی و یا عمودی مرتب کند برنده شده است.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

راهرو یک بازی استراتژیک و سرگرم کننده و درعین حال با قوانین ساده است.از ویژگی های این بازی جذابیت و رقابت فکری است که دوطرف باهم دارند.درابتدای بازی بازیکنان آدمک خودرا در خانه وسط ردیف اول سمت خود قرارمی دهند.هدف هر بازیکن رساندن مهره خود به ردیف آخر است.هر بازیکن می تواند در نوبت خود یکی ازاین دو انتخاب را انجام دهد

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روبین یک شکل جدید ازبازی شبیه دوز به شکل استراتژیک می باشد.برنده بازی کسی است که اولین ردیف عمودی ، افقی و مورب را که دریک ویژگی مشترک باشند را کامل کند.مثلا از لحاظ اندازه ، شکل سطح مقطع ویا توخالی بودن ویا تو پربودن اشکال روبین.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این محصول می تواند اولین ماشینی باشد که شما بادست خود ساخته اید که حرکت کند.موتورو از قطعاتی که داخل هم چفت می شود ویک چرخ دنده ای که با باطری کار می کندتشکیل شده است.کودکان با بازیهایی که کارکرد جدیدی برایشان داشته باشد موارد جدیدی را می آموزند.

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

از اهداف این بازی به مورد مهم حدس و گمان می توان اشاره کرد. پس از بستن هد بند و قرار دادن یک کارت روی آن ،شخصی که هد بند را به سر دارد با پرسیدن تعداد مشخصی سوال که از طرف گروه تعیین می شود (مثلا 10 سوال) از سایر بازیکنان به جواب مورد نظربرسد. باهرجواب درست یک سکه جایزه گرفته میشود.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

علاقه مندان میتوانند یاد می گیرند چگونه یک پنکه کوچک بسازند و در فصل تابستان خود را خنک کنند، در این بسته آموزشی و سرگرمی، با شیوه ای جدید و با استفاده از وسایل اطراف اقدام به آموزش گام به گام انواع پروژه های جذاب شده است.

40,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

با توجه بر افزایش فضای آپارتمانی و زندگی شهر نشینی این محصول مناسب با این فضاها طراحی شده است.توپ سبک و قطعات با اندازه بزرگ و رنگارنگ، قابلیت استفاده برای پروه سنی پایین را برای این محصول فراهم آورده است

6,700 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اهداف بازی توپک شامل مهارتهای تفکر منطقی و برنامه ریزی استراتژیک و هم ادراک فضای سه بعدی و بصری دراین بازی می باشد.در بازی توپک روش به این صورت طراحی شده است که آیا می توان ترکیب رنگ مشابه با آنچه در چالش نشان داده شده را ایجاد کنید؟ جایی که نیاز است تکه ها را می توانید خم کنید و راه حل درست را بیابیم.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کودک باید با امتحان کردن، سپس مقایسه شکل هر دو قطعه شروع به جایگزاری قطعات بصورت کامل شده درون صفحه بازی کند. در صفحه بـازی این مجموعه از پنجره هایی به شکل وسایل مختلف منزل تشکیل شده است.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کودک با اتصال این قطعات در جای مناسب خود یک ربات را می سازد که توانایی حرکت و عکس العمل در مقابل موانع را دارد. به این صورت که با برخورد به مانع و از طریق حرکت برگشتی به راه خود ادامه می دهد. کیت آموزشی توپ روبوبال از چندیدن چرخ دنده و دو پوشش نیم کرده ای و یک موتور و چند اتصال دهنده تشکیل شده است .

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 در این محصول مبانی علم روباتیک به صورت عملی بیان شده است محصولی است حاصل تلاش طراحان و سازندگانی که در جهت خلاقیت و رشد فکری به کمک سرگرمی های علمی فعالیت می کنند.

38,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گلف خانواده بازی است که هم می تواند در خانه و هم در فضای باز انجام شود.دراین بازی یک صفحه به جای چاله گلف وجود دارد که هر یک از نقاطش برای جذابیت بیشتر امتیاز بندی شده است.و بازیکن با دقت کافی می بایستی توپ گلف را باضربه زدن به وسیله چوب گلف در جای مورد نظر بیندازد

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تمام تکه های پازل را روی صفحه بازی جای دهید . اما مراقب باشید . 36 تکه پازل وجود دارد در حالیکه فقط 24 جای خالی بر روی صفحه بازی داریم . حلقه ها و توپ های قطعات متفاوت پازل می توانند جای مشابهی را اشغال کنند

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 درهر کارت 8 تصویر با ابعاد مختلف در هرکارت وجود دارد.بین هر دو کارت یک تصویر مشترک وجود دارد که هر فرد بتواند زودتر تشخیص دهد که چه وجه مشترکی وجود داردامتیاز بیشتری میگیرد. تیز بین یک بازی کارتی است .

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

درهر کارت 8 تصویر با ابعاد مختلف در هرکارت وجود دارد.بین هر دو کارت یک تصویر مشترک وجود دارد که هر فرد بتواند زودتر تشخیص دهد که چه وجه مشترکی وجود داردامتیاز بیشتری میگیرد. در این بازی چند هدف دنبال می شود.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

درهر کارت 8 تصویر با ابعاد مختلف وجود دارد.بین هر دو کارت یک تصویر مشترک وجود دارد که هر فرد بتواند زودتر تشخیص دهد امتیاز بیشتری میگیرد.

10,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تکه های سه بعدی پازل را روی تخته بازی ، طوری قرار دهید که یک تصویر مسطح دو بعدی، بدون وجود حفره های خالی درست کند.یک بازی فوق سرگرم کننده با 120 مسابقه مختلف که نیاز به تفکر و استدلال عمیق برای حل کردن دارد.با توجه به چیدمان لونپوس سه بعدی علاوه بر طرحی که قرار است ایجاد شود به بالا رفتن هوش فضایی کمک خواهد کرد

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هرم هوش یک بازی دو نفره است که شرکت کننده ها در این بازی به نوبت در ساخت هرم شرکت می کنند.کودکان در این بازی به رشد تفکر استراتژیک دست پیدا می کنند از دیگر ویژگی های ممتاز این بازی عدم محدودیت جنسی کودکان در استفاده از آن می باشد.هریک از دو بازیکن به نوبت در ساخت یک هرم شرکت می کنند. برنده بازیکنی است که حد اقل در دو وجه صاحب بیشترین مربع ها باشد.

15,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 419 مورد

بالا