فهرست لاک پشت پرنده

در این دسته کتابهایی که در فهرست جایزه لاک پشت پرنده قرار دارند را مشاهده می کنید.

فهرست لاک پشت پرنده 

536 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

ماهی سیاه کوچولو یکی بود یکی نبود. یک ماهی سیاه کوچولو بود که با مادرش در جویباری زندگی می‌کرد. این جویبار از دیواره‌های سنگی کوه، بیرون می‌زد و ته درّه روان می‌شد. خانه‌ی ماهی کوچولو و مادرش پشت سنگ سیاهی بود؛ زیر سقفی از خزه. شب‌ها، دوتایی زیر خزه‌ها می‌خوابیدند. ماهی کوچولو حسرت به دلش مانده بود که یکدفعه هم که شده، مهتاب را توی خانه‌شان ببیند!

3,910 تومان 4,600 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ماجراهای سال دهم 30 روز با پیامبر(ص)،پنجره های کوچکی است که رو به دنیای بزرگ و پر ماجرای زندگی پیامبر اسلام باز می شود. این کتاب تاریخ زندگی پیامبر اسلام و زندگی نامه ی دقیق،صحیح و کامل این حضرت را که به زبان ساده و کودکانه برای گروه سنی 9 تا 12 سال به چاپ رسیده است.

8,075 تومان 9,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازگشت به خانه 30 روز با پیامبر(ص)،پنجره های کوچکی است که رو به دنیای بزرگ و پر ماجرای زندگی پیامبر اسلام باز می شود. این کتاب تاریخ زندگی پیامبر اسلام و زندگی نامه ی دقیق،صحیح و کامل این حضرت را که به زبان ساده و کودکانه برای گروه سنی 9 تا 12 سال به چاپ رسیده است.

8,075 تومان 9,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوستان سال های سخت 30 روز با پیامبر(ص)،پنجره های کوچکی است که رو به دنیای بزرگ و پر ماجرای زندگی پیامبر اسلام باز می شود. این کتاب تاریخ زندگی پیامبر اسلام و زندگی نامه ی دقیق،صحیح و کامل این حضرت را که به زبان ساده و کودکانه برای گروه سنی 9 تا 12 سال به چاپ رسیده است.

8,075 تومان 9,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سواران کوه احد 30 روز با پیامبر(ص)،پنجره های کوچکی است که رو به دنیای بزرگ و پر ماجرای زندگی پیامبر اسلام باز می شود. این کتاب تاریخ زندگی پیامبر اسلام و زندگی نامه ی دقیق،صحیح و کامل این حضرت را که به زبان ساده و کودکانه برای گروه سنی 9 تا 12 سال به چاپ رسیده است.

8,075 تومان 9,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دعوت پنهانی 30 روز با پیامبر(ص)،پنجره های کوچکی است که رو به دنیای بزرگ و پر ماجرای زندگی پیامبر اسلام باز می شود. این کتاب تاریخ زندگی پیامبر اسلام و زندگی نامه ی دقیق،صحیح و کامل این حضرت را که به زبان ساده و کودکانه برای گروه سنی 9 تا 12 سال به چاپ رسیده است.

8,075 تومان 9,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

میزل و خشمبان قیمِ میزل، یک خشم‌بان است و میزل در طول داستان متوجه می‌شود به جز او، آدم‌های دیگری نیز اسیر شرارت‌ خشم‌بان‌ها هستند. او ناخواسته وارد ماجراهایی می‌شه که به ازادی انسان‌ها از دست خشم‌بان‌ها منجر می‌شود.

11,050 تومان 13,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

میزل و اژدها خان این رمان ادامه داستان میزل با خشم‌بان‌هاست. او بعد از یافتن پدر و مادرش که از جادوپیشگان خوب هستند، با آن‌ها زندگی می‌کند،‌ همچنان با شرارت خشم‌بان‌ها که قصد انتقام دارند، درگیر است.

16,150 تومان 19,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سنگ ها در آب روزی که روبرتو و دوستش ساموئل ،به دستور سربازان آلمانی سوار قطار شدند،روزی سرنوشت ساز بود. پسرها بخشی از نیروی جنگ بودند و باید در اردوگاه های مختلف برای آلمان ها کار میکردند و با این ماجرا،روزهای کودکی پسرها،روزهای معصومیتشان،پیش از آنکه بفهمند،به پایان میرسد.

11,050 تومان 13,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مدرسه ی جاسوسی بن ریپلی شاگرد مدرسه ی معمولی است،تنها ویژگی او هوش زیاد و دقت در محاسبه است.اما به زودی او سر از مدرسه ی عجیب در می آورد،رویای او برای شغل آینده اش محقق میشود،بن برای آموزش در مدرسه جاسوسی انتخاب شده است.

15,300 تومان 18,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پسر وحشی لندن ۱۸۴۱ تاریک و کثیف و خطرناک است. در گوشه‌ های مخفی این شهر شلوغ پسری که سرتا پایش را مو پوشانده است و خیلی‌ ها او را یک هیولا می‌دانند، زندگی سختی دارد. آن‌قدر سخت که حتی اسمی هم ندارد.

12,750 تومان 15,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تابستان دیوانه  احساس عجیب و شگفت انگیزی بود؛ کشف چشمانی که بر تو دوخته شده اند در زمانی که فکر می کردی هیچکس اصلا بهت توجهی نمی کند. ما داریم تلاش می کنیم تا یوغ ها رو بشکنیم؛ تو داری سعی می کنی یکی واسه خودت بسازی.

14,450 تومان 17,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سیر عشق این کتاب ماجرای ربیع خان (اهل بیروت – خاور میانه) و کرستن مک لیلاند (اهل اسکاتلند) است. کتاب به بررسی زندگی این دو نفر از ابتدای آشنایی آن ها با همدیگر می پردازد و در همه مسیر زندگی، هرآنچه اتفاق مهم که برای آن ها پیش بیاید را تحلیل و بررسی می کند.

25,500 تومان 30,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوستی مار و مارمولک مار از سوراخش در زیر صخره، جایی که تمام زمستان در آن خوابیده بود، بیرون آمد. به دلیل نیازی که به گرما داشت دنبال جایی می‌گشت که حمام آفتاب بگیرد. بیابان اطراف او سنگلاخ بود و پر از کاکتوس‌های تیغ دار. اما مار یک تکه زمین صاف و نرم لازم داشت که خورشید گرمش کرده باشد.

5,950 تومان 7,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کلام و سکوت خالی کردن ذهن کار ساده ای نیست، ایجاد سکوت در درون خود هم کار ساده ای نیست. با این وجود، ما به آن احتیاج داریم. ما به این سکوت و به این خلا احتیاج داریم تا همه چیز را مرتب کنیم. دقیقا مثل مواقعی که نیاز داریم که دیگران سکوت کنند. تا ما بتوانیم فکر کنیم و تمرکز کنیم. در مورد داشتن حق بیان بسیار صحبت می کنیم… ولی ما باید درخواست حق سکوت هم داشت...

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حلزون های پسر داستان این رمان درباره عشق دو مرد به یک دختر است که به دلیل قرار گرفتن در چنین موقعیتی ناچار هستند مطابق سنت‌های قدیمی جنوب ایران، با یکدیگر مبارزه کنند. به این ترتیب دو مرد باید با روش ذکر دشنه با هم مبارزه کنند و کسی که اولین زخم را به صورت رقیب بزند، برنده خواهد شد و با دختر ازدواج خواهد کرد.

10,625 تومان 12,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دروغگو و جاسوس جورج ۱۲ ساله در آپارتمان جدید با همسایه شان امن تر دوست می شود. امن تر می خواهد راز آقای ایکس را که هر روز با یک چمدان می آید و می رود و یک کلمه هم با کسی حرف نمی زند، کشف کند.

12,750 تومان 15,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آبشار یخ شاید خائنی میان ما باشد… شاهزاده خانم سولویگ و خواهر و برادر کوچکش، با شروع جنگ به قلعه ای در میان کوه های سر به فلک کشیده پناه می برند. بچه ها هر روز چشم به راه رسیدن خبر پیروزی پدرشان هستند تا به خانه بازگردند. اما زمستان از راه می رسد و با یخ بستن آبدره، همه در قلعه گرفتار می شوند.

18,700 تومان 22,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آمبر براون احساس آبی داردنمی‌خواهم بین مامان و بابا، یکی را انتخاب کنم! چه تصمیم سختی! آمبر براون باید بین گذراندن تعطیلات با مامان و نامزد او و یا رفتن با پدر به نیویورک یکی را انتخاب کند.

7,225 تومان 8,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آمبر براون از عصبانیت قرمز می شودمجبورم به جای مو جویدن، ناخن بجوم! از وقتی مامان و مکس نامزد شده‌اند، فکرهای عجیب و غریبی به سر آمبر براون می‌زند. همه چیز دارد تغییر می‌کند.

6,375 تومان 7,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ایوان منحصربه فرد این رمان درباره‌ی گوریل آرامی است که به ندرت از چیزی ناراحت می‌شود. او در یک مرکز تفریحی بازی‌های ویدیوئی زندگی می‌کند. ایوان خاطره‌ای از گذشته‌اش ندارد و در حال زندگی می‌کند. او عاشق نقاشی کشیدن است و به چیزی جز هنر فکر نمی‌کند. زندگی ایوان به همین روال طی می‌شود تا این که روبی،‌ یک بچه فیل، وارد داستان می‌شود و ایوان می‌تواند زندگی را...

8,500 تومان 10,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

همیشه آمبر براونخدایا! کاری کن عکسم خوب بشود… عکس‌های آمبر براون در مدرسه همیشه کفر او را درمی‌آورند، چون شبیه او نیستند! از ان بدتر اینکه نمی‌داند عکسش را به کی بدهد… به مامان یا بابا؟ پدربزرگ یا مادربزرگ؟ نه، نه، به جاستین… اما خاله پام چی؟

6,375 تومان 7,500 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من آمبر براون کدام بخش آمبر مال مامان و کدام قسمتش مال باباست؟ یعنی او دیگر هیچ وقت مال خودش نیست؟ آمبر می‌خواهد گوش‌هایش را سوراخ کند، مامان اجازه نمی‌دهد و پدر هم چیزی از ماجرا نمی‌داند. اما گوش آمبر مال خودش است!

7,650 تومان 9,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آمبر براون از حسودی کبود می شود همه‌‌اش تقصیر پدر و مادر آمبر براون است. انگار هیچ کدارم حواس‌شان به آمبر نیست. مامان بدون آمبر برای دیدن خاله پام به کالیفرنیا می‌رود و باز بدون آمبر در دیسنی‌لند خوش می‌گذراند. پدر هم وقتی قرار است با او باشد، یادش می‌رود و با غریبه‌ها قرار می‌گذارد.

7,650 تومان 9,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آمبر براون امتیاز بیشتری می خواهد چه طور جرأت می كند به او بگوید: عزیزم؟! آمبر براون توی بد دردسری افتاده! اوضاع بدجوری به هم ریخته و همه چیز هی بد و بدتر می شود. بدتر از همه این كه مامانش قرار است با مكس ازدواج كند!

6,800 تومان 8,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آمبر براون یک مداد شمعی نیست اسمش آمبر براون است، اسمی که به خاطر آن مورد تمسخر بچه های مدرسه قرار می گیرد چون هم نام و هم نام خانوادگی اش در زبان انگلیسی دو رنگ نزدیک به هم است و به او می گویند مداد شمعی.جاستین دانیل، بهترین دوست آمبر براون روزی ناچار می شود به خاطر کار پدرش از آن شهر برود و از دوست قدیمی اش جدا شود…

5,950 تومان 7,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

عنکبوتی ها لیزا یک روز صبح می‌فهمد که برادر کوچک‌ترش پاتریک، دیگر آن برادر همیشگی نیست. او می‌داند که عنکبوتی‌ها شب به پاتریک حمله کرده‌اند و روحش را دزدیده‌اند اما لیز این را هم می‌داند که تنها او می‌تواند پاتریک را از دست عنکبوتی‌های شرور و خطرهایی بسیار مثل مار درختی، دیوهای کوتوله و موش‌های صحرایی نجات دهد.

8,500 تومان 10,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پشت و رو این کتاب داستانی است علمی و شاید کمی تخیلی و البته فانتزی درباره‌ چگونگی کارکرد احساسات در سیستم پیچیده و شگفت‌انگیز مغز ما. اینکه احساساتی همچون شادی و غم و خجالت و عصبانیت و هیجان و... چگونه می‌توانند در لحظاتی فرمان کنترل مغز انسان را در دست بگیرند و او را آماده برای واکنش در مقابل حوادث و ماجراهای محیط پیرامونش کنند.

11,050 تومان 13,000 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور با عنوان من مترسکم ولی می ترسم  آیا از مترسکی که خیلی شجاع نیست خوشتان می‌آید؟ اگر اصلا شجاع نباشد چی؟ اگر مترسکی که کمی ترسو است بخواهد با شما دوست شود، چه تصمیمی می‌گیرید؟ 

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آیا مادر همیشه کودکش را ، در هر شرایطی دوست خواهد داشت ؟ البته ! ولی شما چی فکر می کنید؟ این داستان وسوسه انگیز در مورد دوست داشتن بدون قید و شرط به همه ی کودکان در هر جای دنیا دلگرمی و آرامش می دهد .

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از سری کتاب های مهارت های زندگی این بار با عنوان اندازه ی همه ی گیلاس ها دوستت دارم که با زبانی شیوا و ساده و تصویرهای جذاب در 24 صفحه توسط انتشارات چکه به چاپ رسیده است.

5,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از سری کتاب های مهارت های زندگی این بار با عنوان اندازه ی چین چین های دامنت دوستت دارم که با زبانی شیوا و ساده و تصویرهای جذاب در 24 صفحه توسط انتشارات چکه به چاپ رسیده است.

5,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روزی روزگاری آسیابان ساده دلی بود که دختری به نام ایزابل داشت. ایزابل دختری بامزه و مهربان بود.همه او را دوست داشتند و از او تعریف می کردند. آسیابان هم دخترش را بسیار دوست داشت تا اینکه...

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بالای کوه ها، سه بز بازیگوش، زبرو زرنگ زندگی می کردند. اسم آن ها بود:بزک که از همه کوچک تر بود. بزبزی که بز وسطی بود. بز بزرگه که از همه بزرگ تر بود. در فصل زمستان بزهای بازیگوش در کوهستان می چرخیدند و بوته ها و خارهای خشک تمشک را می خوردند.

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روزی روزگاری دختری بود که دوست داشت همیشه لباس های قرمز بپوشد. او بلوز قرمز، دامن قرمزف کفش قرمز و حتی شنل قرمز هم داشت. به همین دلیل به او می گفتند:شنل قرمزی. روزی مادر سبدی آماده کرد و به شنل قرمزی گفت: مادر بزرگ حال ندارد!!!

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روزی، روزگاری در مزرعه ای جوجه ای به نام جوجه طلا زندگی می کرد. او خیلی شاد و شنگول بود اما خیلی هم زبرو زرنگ و حواس جمع نبود. وای کلاه من کجاست؟ چرا پیدایش نمی کنم؟

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روزی روزگاری سه خرس بودند که در کلبه ی گرم و نرم زندگی می کردند. هر روز صبح حلیم خوش مزه ای می خوردند که بهترین غذای آن ها بود. یک روز صبح خرس کوچولو گفت: وای این حلیم خیلی داغ است.

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

موسسه پژوهشی کودکان دنیا یکی از کارهایی را که در سال 1377 در برنامه های خود قرار داده است ، توانمند سازی جامعه محلی در محله 13 آبان شهر ری بوده. این طرح تنها طرح توسعه محلی است که از سویی یک سازمان غیر دولتی در طی 17 سال مشغول به کار است. کتاب فوق تجربه های کار در این محله را بازگو میکند. به همه گروه ها و یا جریان هایی که در حوزه توسعه فعالیت می کنند،...

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

عید نوروز نزدیکه و بهونه ی خوبیه برای هدیه دادن ما هر سال به عزیزانمون در سال جدید هدیه می دیم.ما کار رو برای شما راحتتر کردیم و بسته ی دوست داشتنی نوروز نوجوانان رو برای شما آماده کردیم.

41,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

عید نوروز نزدیکه و بهونه ی خوبیه برای هدیه دادن ما هر سال به عزیزانمون در سال جدید هدیه می دیم.ما کار رو برای شما راحتتر کردیم و بسته ی دوست داشتنی نوروز کودکان رو برای شما آماده کردیم.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رمانی برای نوجوانان:شگفتی این رمان درباره ی درباره بچه‌ای است به نام آگوست که با قیافه‌ای بد به دنیا آمده است. در واقع قیافه او به خیلی زشت است و مشکلش این‌جاست که پسری عادی با قیافه‌ای غیرعادی است. او تا 13 سالگی به مدرسه نرفته و حالا خانواده‌اش تصمیم گرفته‌اند او را به مدرسه بفرستند...

23,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر برای نوجونان با نام شاهزاده ای سوار بر ماشین مشتی ممدلی که به قلم شهربانو بهجت نوشته شده است. این کتاب درباره ی دغدغه‌های دختری به نام شهربانو را بازگو می‌كند. فكر دیدن مراد برقی از سرم بیرون نمی‌رفت. از وقتی تلویزیون آمده بود توی آباده، مراد برقی و فیلیپر بیشتر از بقیه سریال‌ها گُل كرده بود. فیلیپر را عصرها نشان می‌داد .

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب در باره ی دايره‌اي است كه در ميان ديگر اشكال هندسي مانند مربع و مثلث گير افتاده است. این دایره تنها كه در پي يافتن زندگي بهتر، هر روز از اين سو به آن سو مي‌رود، هیچ وقت آرامش لازم را به دست نمي‌آورد...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پرورش و آموزشِ نسلِ نو دغدغه‌ی بسیاری از انسان ها است، گاهی در نقش مادر یا پدر و گاهی در نقش آموزگار؛ آموزگار در کودکستان، مدرسه یا دانشگاه. این کتاب سئوال های نسل امروز را از بانویی که بخش عمده‌ی زندگی خود را با تمام عشق خود، برای آموزش و پرورش نسلی گذرانده که امروز دوران میان‌سالی خود را سپری می‌کند و برای نسلی که همین امروز در حال پروبال گرفتن است را...

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان مادر بزرگ جادویی: این کتاب درباره ی یک مادربزرگ و نوه‌هایش است که بین نوه‌ها سر این که مادربزرگ کدام را بیشتر دوست دارد، اختلاف پیش می‌آید. در ادامه فرشته‌های خپل و تپل آسمان سوار ابرهایشان مامور می‌شوند تا دعوای بچه‌ها را فیصله بدهند.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان دست ها بالا گاو مسلح است: از سری کتاب های مجموعه ی سه جلدی اگرهای جادویی. این کتاب درباره ی گاوی است که وقتی اسم و شماره حسابش را روی یک پارچه بزرگ می‌بیند، یک ماغ بنفش می‌کشد و مثل پولدارها قیافه می‌گیرد و بقیه را کنار می‌زند(البته بهتر بود نویسنده می‌گفت: مثل بعضی از پولدارها).

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان کنسرت های فیل بی جنبه: از سری کتاب های مجموعه ی سه جلدی اگرهای جادویی. این کتاب درباره ی فیلی است که در یک مسابقه آوازخوانی شرکت می‌کند ولی همه او را مسخره می‌کنند و فیل برخلاف پیش‌بینی‌ها، رتبه اول مسابقات را به دست می‌آورد. بعد از مدتی معروف می‌شود و همه با او مصاحبه می‌کنند و دوستش دارند او هم مردم را دوست...

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان بفرمائید عینک مادام سوسکه: از سری کتاب های مجموعه ی سه جلدی اگرهای جادویی. این کتاب درباره ی سوسک پرافاده‌ای است که هر روز خودش را توی آینه نگاه می‌کند و از خودش خوشش می‌آید. اگر کسی خاله سوسکه، صدایش بزند ناراحت می‌شود و خاله را با تُف از تو شناسنامه‌‌اش پاک می‌کند و به جای آن مادام می‌نویسد.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان روباه و کلاغ: روباه بدجنس لباس‌های باغبان را می‌پوشد و با اره به سراغ درختی که خانم کلاغه و سه جوجة کوچولوی او روی آن زندگی می‌کنند می رود

4,200 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان رد پای نویسنده ی عقده ای: همیشه که مامان‌بزرگ در را به رویم باز می‌کند، چند حالت دارد یا دو دستش را باز کرده و من ناچار باید بپرم توی بغلش حتی اگر سرحال یا به قول خودش سرکیف نباشم. مهم این است که توی چنین موقعیتی او شنگول و سرحال است. حالت دوم در را باز می‌کند و گوشه‌ای می‌ایستد.

3,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 536 مورد

بالا