فهرست لاک پشت پرنده

در این دسته کتابهایی که در فهرست جایزه لاک پشت پرنده قرار دارند را مشاهده می کنید.

فهرست لاک پشت پرنده 

509 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور با عنوان من مترسکم ولی می ترسم  آیا از مترسکی که خیلی شجاع نیست خوشتان می‌آید؟ اگر اصلا شجاع نباشد چی؟ اگر مترسکی که کمی ترسو است بخواهد با شما دوست شود، چه تصمیمی می‌گیرید؟ 

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آیا مادر همیشه کودکش را ، در هر شرایطی دوست خواهد داشت ؟ البته ! ولی شما چی فکر می کنید؟ این داستان وسوسه انگیز در مورد دوست داشتن بدون قید و شرط به همه ی کودکان در هر جای دنیا دلگرمی و آرامش می دهد .

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از سری کتاب های مهارت های زندگی این بار با عنوان اندازه ی همه ی گیلاس ها دوستت دارم که با زبانی شیوا و ساده و تصویرهای جذاب در 24 صفحه توسط انتشارات چکه به چاپ رسیده است.

5,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از سری کتاب های مهارت های زندگی این بار با عنوان اندازه ی چین چین های دامنت دوستت دارم که با زبانی شیوا و ساده و تصویرهای جذاب در 24 صفحه توسط انتشارات چکه به چاپ رسیده است.

5,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روزی روزگاری آسیابان ساده دلی بود که دختری به نام ایزابل داشت. ایزابل دختری بامزه و مهربان بود.همه او را دوست داشتند و از او تعریف می کردند. آسیابان هم دخترش را بسیار دوست داشت تا اینکه...

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بالای کوه ها، سه بز بازیگوش، زبرو زرنگ زندگی می کردند. اسم آن ها بود:بزک که از همه کوچک تر بود. بزبزی که بز وسطی بود. بز بزرگه که از همه بزرگ تر بود. در فصل زمستان بزهای بازیگوش در کوهستان می چرخیدند و بوته ها و خارهای خشک تمشک را می خوردند.

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روزی روزگاری دختری بود که دوست داشت همیشه لباس های قرمز بپوشد. او بلوز قرمز، دامن قرمزف کفش قرمز و حتی شنل قرمز هم داشت. به همین دلیل به او می گفتند:شنل قرمزی. روزی مادر سبدی آماده کرد و به شنل قرمزی گفت: مادر بزرگ حال ندارد!!!

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روزی، روزگاری در مزرعه ای جوجه ای به نام جوجه طلا زندگی می کرد. او خیلی شاد و شنگول بود اما خیلی هم زبرو زرنگ و حواس جمع نبود. وای کلاه من کجاست؟ چرا پیدایش نمی کنم؟

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روزی روزگاری سه خرس بودند که در کلبه ی گرم و نرم زندگی می کردند. هر روز صبح حلیم خوش مزه ای می خوردند که بهترین غذای آن ها بود. یک روز صبح خرس کوچولو گفت: وای این حلیم خیلی داغ است.

10,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

موسسه پژوهشی کودکان دنیا یکی از کارهایی را که در سال 1377 در برنامه های خود قرار داده است ، توانمند سازی جامعه محلی در محله 13 آبان شهر ری بوده. این طرح تنها طرح توسعه محلی است که از سویی یک سازمان غیر دولتی در طی 17 سال مشغول به کار است. کتاب فوق تجربه های کار در این محله را بازگو میکند. به همه گروه ها و یا جریان هایی که در حوزه توسعه فعالیت می کنند،...

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

عید نوروز نزدیکه و بهونه ی خوبیه برای هدیه دادن ما هر سال به عزیزانمون در سال جدید هدیه می دیم.ما کار رو برای شما راحتتر کردیم و بسته ی دوست داشتنی نوروز نوجوانان رو برای شما آماده کردیم.

41,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

عید نوروز نزدیکه و بهونه ی خوبیه برای هدیه دادن ما هر سال به عزیزانمون در سال جدید هدیه می دیم.ما کار رو برای شما راحتتر کردیم و بسته ی دوست داشتنی نوروز کودکان رو برای شما آماده کردیم.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رمانی برای نوجوانان:شگفتی این رمان درباره ی درباره بچه‌ای است به نام آگوست که با قیافه‌ای بد به دنیا آمده است. در واقع قیافه او به خیلی زشت است و مشکلش این‌جاست که پسری عادی با قیافه‌ای غیرعادی است. او تا 13 سالگی به مدرسه نرفته و حالا خانواده‌اش تصمیم گرفته‌اند او را به مدرسه بفرستند...

23,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر برای نوجونان با نام شاهزاده ای سوار بر ماشین مشتی ممدلی که به قلم شهربانو بهجت نوشته شده است. این کتاب درباره ی دغدغه‌های دختری به نام شهربانو را بازگو می‌كند. فكر دیدن مراد برقی از سرم بیرون نمی‌رفت. از وقتی تلویزیون آمده بود توی آباده، مراد برقی و فیلیپر بیشتر از بقیه سریال‌ها گُل كرده بود. فیلیپر را عصرها نشان می‌داد .

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب در باره ی دايره‌اي است كه در ميان ديگر اشكال هندسي مانند مربع و مثلث گير افتاده است. این دایره تنها كه در پي يافتن زندگي بهتر، هر روز از اين سو به آن سو مي‌رود، هیچ وقت آرامش لازم را به دست نمي‌آورد...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پرورش و آموزشِ نسلِ نو دغدغه‌ی بسیاری از انسان ها است، گاهی در نقش مادر یا پدر و گاهی در نقش آموزگار؛ آموزگار در کودکستان، مدرسه یا دانشگاه. این کتاب سئوال های نسل امروز را از بانویی که بخش عمده‌ی زندگی خود را با تمام عشق خود، برای آموزش و پرورش نسلی گذرانده که امروز دوران میان‌سالی خود را سپری می‌کند و برای نسلی که همین امروز در حال پروبال گرفتن است را...

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان مادر بزرگ جادویی: این کتاب درباره ی یک مادربزرگ و نوه‌هایش است که بین نوه‌ها سر این که مادربزرگ کدام را بیشتر دوست دارد، اختلاف پیش می‌آید. در ادامه فرشته‌های خپل و تپل آسمان سوار ابرهایشان مامور می‌شوند تا دعوای بچه‌ها را فیصله بدهند.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان دست ها بالا گاو مسلح است: از سری کتاب های مجموعه ی سه جلدی اگرهای جادویی. این کتاب درباره ی گاوی است که وقتی اسم و شماره حسابش را روی یک پارچه بزرگ می‌بیند، یک ماغ بنفش می‌کشد و مثل پولدارها قیافه می‌گیرد و بقیه را کنار می‌زند(البته بهتر بود نویسنده می‌گفت: مثل بعضی از پولدارها).

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان کنسرت های فیل بی جنبه: از سری کتاب های مجموعه ی سه جلدی اگرهای جادویی. این کتاب درباره ی فیلی است که در یک مسابقه آوازخوانی شرکت می‌کند ولی همه او را مسخره می‌کنند و فیل برخلاف پیش‌بینی‌ها، رتبه اول مسابقات را به دست می‌آورد. بعد از مدتی معروف می‌شود و همه با او مصاحبه می‌کنند و دوستش دارند او هم مردم را دوست...

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان بفرمائید عینک مادام سوسکه: از سری کتاب های مجموعه ی سه جلدی اگرهای جادویی. این کتاب درباره ی سوسک پرافاده‌ای است که هر روز خودش را توی آینه نگاه می‌کند و از خودش خوشش می‌آید. اگر کسی خاله سوسکه، صدایش بزند ناراحت می‌شود و خاله را با تُف از تو شناسنامه‌‌اش پاک می‌کند و به جای آن مادام می‌نویسد.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان روباه و کلاغ: روباه بدجنس لباس‌های باغبان را می‌پوشد و با اره به سراغ درختی که خانم کلاغه و سه جوجة کوچولوی او روی آن زندگی می‌کنند می رود

4,200 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان رد پای نویسنده ی عقده ای: همیشه که مامان‌بزرگ در را به رویم باز می‌کند، چند حالت دارد یا دو دستش را باز کرده و من ناچار باید بپرم توی بغلش حتی اگر سرحال یا به قول خودش سرکیف نباشم. مهم این است که توی چنین موقعیتی او شنگول و سرحال است. حالت دوم در را باز می‌کند و گوشه‌ای می‌ایستد.

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان دختری ساکت با پرنده های شلوغ: اين كتاب درباره ی دختر بچه لالی است كه  ارتباط صمیمانه‌‏ای با پرنده‌‏ها دارد. پزشكان محلی درمان این دختر را در خوردن تخم ‌گنجشك می‌‏دانند. او از این كار بدش می آید زمانی كه بچه‌‏های روستا با تخم گنجشك از راه می‌رسند، پرندگان با حالتی خاص هجوم می‌آوردند و فضایی خاص خلق می‌شود و...

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان اگر من خلبان بودم: راوی داستان به همراه دوستانش، عماد، رشیدو كهزاد به كوه می‌روند تا برای معلمشان گل بچینند. در آن‌جا، ناگهان چهار هواپیما را می‌بینند كه دوتادوتا كنار یك‌دیگر پرواز می‌كردند. راوی تصور می‌كند كه اگر او خلبان بود می توانست به همه‌ جای دنیا سفر کند.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان امپراتور کلمات: داستان این کتاب حول محور یک پسر نوجوان کتابخوان می چرخد که وقتی کتاب تازه‌ای می‌خرد، دلش نمی‌خواهد کسی بیخودی وقتش را بگیرد. طبق نظر پسرک هر کتاب، مثل یک دوست تازه است. دوست‌های تازه گاهی خوب و گاهی هم حوصله سربرند.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان قطار آن شب: این کتاب درباره ی آشنا شدن خانم معلم با دختر بچه‌ای به نام بنفشه است که به همراه مادربزرگش مسافر قطار هستند .دخترک مادرش را از دست داده و به همین دلیل با پدر و مادربزرگش زندگی می‌کند .خانم معلم با بنفشه بسیار محبت‌آمیز و مادرانه سخن می گوید و برای او قصه می‌خواند .

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان شب بخیر فرمانده: قسمت هایی از داستان :من دلم نمی‌خواهد پایم را در بیاورم و کنار تخت بگذارم. آخر اگر سربازهای دشمن مرا ببینند، دیگر از من نمی‌ترسند و مسخره‌ام می‌کنند. اما پدر وقتی در خانه است، اصرار می‌کند که این‌طور بهتر است.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان رویاهای جنوبی: داستان زندگی یك زن جوان جنوبی كه همسرش مدت‌هاست او را به دلیل كار در بندر رها كرده است. زن چشم‌ به راه اوست و هربار كه كسی راهی بندر می‌شود. او به پسرک همسایه می گوید که برایش نامه بنویسد تا برای همسرش بفرستد.

1,300 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان سه سوت جادویی: کافی است سه تا سوت جادویی بزنم چون کار پدر و مادرم حسابی قاتی پاتی شده. پدر می‌خواهد زن بگیرد و مادر می‌خواهد زن یک گامبوی کچل شود! کار پدر و مادرم حسابی قاتی پاتی شده. اما من که همیشه به قول مادربزرک، اشکم دم مشکم بوده، حالا بعد از آشنایی با تات جلبکی عین خیالم نیست...

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان لحظه های سکسکه: این رمان راجع به دو نوجوان به نام‌های امین و سعید است که در درس و فعالیت‌های دیگر با هم رقابت دارند و سال دوم دبیرستان از طرف بسیج به جبهه‌های نبرد اعزام می شوند و در یک عملیات از گردان خود جدا می شوند و به با مشتی جلال که پیرمرد بود راه بازگشت خود را گُم می‌کنند. آنها در نهایت به اسارت نیروهای...

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور،این بار با عنوان هفت خوان و خرده ای:  پسرکی روستایی که نام او داوود  است که دلش میخواهد مثل دوستش کهزاد شجاع باشد. روزی با هم برای شکار به کوه می روند و شب چشم هایی را می بینند که در تاریکی برق می زنند...

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتابی دیگر از احمد اکبرپور، قسمت هایی از کتاب: گوزن زخمی شده است و می‌داند که باید زودتر از چنگ شکارچی‌های پادشاه فرار کند،  اما آن طرف‌تر پادشاه از اسب افتاده و افسار اسبش به درخت گیر کرده است. پادشاه هم مثل گوزن زخمی است.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

درسا مانند یک شهروند قانون مدار متوجه دزدی پسر می شود و به پلیس خبر می دهد و در جای دیگری از داستان به عنوان یک شهروند صلح طلب پس از دستگیری دزد دلش برای او می سوزد و حتی به فرار او کمک می کند.!!!آن ها پس از فرار به خانه بچه غوله می رسند. خیالتان راحت! بچه غوله کسی را نمی خورد و دلیلش هم همان دوچرخه است! می خواهید بدانید چگونه؟

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

داستان از این قرار است که سربازی غول‌ها  مثل انسان ها در پادگان است. در این پادگان همه هستند از پسر رئیس کل غول‌های جادوگر گرفته تا  دختر یکی‌یکدانه فرمانده که نامش غولماز است. همه نگهبانی می‌دهند، نوبتی دستشویی‌ها را می‌شویند و آموزش‌های مختلف می‌بینند. دوره آموزشی غول‌ها سیزده روز است. روز سیزدهم هر غول باید بتواند یک بچه آدمیزاد را قورت بدهد و یک دبه...

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در روستایی  از جیب پدری خسیس و سختگیر مقداری پول در چاه مستراح می افتد. کسی حاضر نمی شود درون چاه برود. پدر تصمیم میگیرد یکی از بچه هایش را با زور هم که شده توی چاه بفرستد. بچه ها مقاومت می کند و کشمکش بالا می گیرد... طبق گفته نویسنده این کتاب:در این شرایط کتاب نخوانی و لااقل کم کتاب خوانی، درود بر مخاطب ها و درود بر افقی ها که این کتاب را به چاپ دهم...

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

می دانیم که در درون  هر کودکی عشق به دنیا و دوست داشتن وجود دارد. دوست داشتن کودکان موضوع اصلی این کتاب است. این کتاب به فهرست لاک پشت پرنده نیز راه یافته است و برای گروه سنی الف و ب مناسب می باشد.

5,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

عشق و علاقه ی مادرانه موضوع اصلی این کتاب است. این کتاب به فهرست لاک پشت پرنده نیز راه یافته است و برای گروه سنی الف و ب مناسب می باشد.

5,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دیگر در دنیای امروز پذیرفته ایم که دوست داشتن هم مهارت است. حتی اگر باور داریم که در درون هر کودکی عشق به دنیا و دوست داشتن وجود دارد، ضروری است که مهارت دوست داشتن دنیای اطراف را فارغ از هر گونه نژاد و تعصب یاد بگیریم.

5,800 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب دارای راهکارهایی برای خوب خوابیدن کودکان (گروه سنی 2 تا 5 سال)  است. و همچنین در این كتاب مصور و رنگی، كودكان با چگونگی خوابیدن حیواناتی مانند سوسمار، اسب آبی، فیل، حلزون، مار، و ماهی در قالب شعر آشنا می‌شوند.

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب‌ های تصویری دنیای دوست ‌داشتنی مندر ابتدا بچه‌ ها را به خواندن تشویق می‌ کند و احترام به فرهنگ‌ های مختلف را به آن‌ ها آموزش می ‌دهد. از ویژگی این مجموعه، تنوع سنی مخاطبانش است و با عنوان‌های جذابی که دارد هم برای کودکان و هم برای خردسالان مناسب است. نویسنده در این کتاب‌ باور داشتن، قبول تفاوت‌ها و توانمندی را به سادگی به مخاطبان انتقال می‌ دهد.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من از زمین مراقبت می‌کنم، چون می‌دانم که می‌توانم هر روز کارهای کوچکی انجام بدهم تا تغییرهای بزرگی ایجاد کنم. این ها جملاتی است که این کتاب با آن ها آغاز می شود.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

موضوعات متنوع و فراگیر انسانی این مجموعه کتاب 8 جلدی محدودیتی برای هیچ گروه سنی نگذاشته است.بنابراین همگان می توانند از این مجموعه کتاب بهره ببرند. اگر موضوعات کتاب برای بچه ها جنبه ی آموزشی دارد برای بزرگتر ها یادآوری و تلنگر خوبی است.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پدر و مادر ها حق این را دارند که صادقانه هر احساسی را که نسبت به کارهای مختلف یک کودک را دارند بیان کنند مانند ناراحتی، عصبانیت، مخالفت. اما این مسئله نباید مانع از دوست داشتن کودک شود. کتاب مادر جان مرا دوست داری از انتشارات سروش به چاپ رسیده است.

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب کتابچه ی بدن از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب فسیل های اسرارآمیز از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب حقایق هولناک درباره ی زمان از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب زشت های زیبا از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب عمو نوروز از کتاب های متناسب با عید نوروز است که در 24 صفحه توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودک و نوجوان به چاپ رسیده است.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آلبوم موسیقی سبزه ریزه میزه اثر حمید جبلی و همکاری  با ملیحه سعیدی و تنظیم سامان احتشامی توسط انتشارات سروش تولید شده است.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کتاب علوم ترسناک خودتان از سری کتاب های علوم ترسناک است که برای نوجوانان، توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است.

19,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 509 مورد

بالا