ابزار آموزش مونته سوری 

7 محصول وجود دارد.
0 دیدگاه

این وسیله که شامل یک پایه و 25 استوانه ی چوبی در پنج رنگ و با اندازه های متفاوت است، یکی از مشهورترین وسایل آموزشی در روش مونته سوری محسوب می شود. کودک از طریق بازی کردن با این استوانه ها طیف گسترده ای از مفاهیم که پایه ی ریاضیات هستند، نظیر اندازه، کوتاهی و بلندی، رنگ، ترتیب، کوچک و بزرگ، عدد و ... را یاد می گیرد و مهارت های گوناگونی را کسب می کند؛

38,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کشف چگونگی کارکرد چیزهای متحرک همواره از لذت‌های یک بازی به شمار می‌آید. صرف دیدن اشکال رنگی که پشت سر هم از سرسره اشکال به پایین می‌غلطند، برای کودکان خردسال سرشار از لذت و شادیست. در عین حال تلاش برای گرفتن، و در سال های بالاتر غلطاندن اشکال، به کودکان کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم را برای سنین بالاتر کسب کنند

65,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

شطرنج به عنوان یک بازی، محیطی را ارائه می كند كه با هر چیدمان در صفحه، مسأله ای خاص شكل گرفته و مستلزم حل آن جهت پیشبرد بازی است.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

25 مکعب که روی یک صفحه حبس شده اند.بازیکنان به نوبت مکعب هایشان را با هل دادن دیگر مکعب ها حرکت می دهند.برنده اولین بازیکنی است که یک خط از 5 مکعب با علامت یکسان ایجاد کند.مشکل این است که اگر همزمان با انجام این کار خطی 5 تایی از علامت حریفتشکیل شودشما بازنده اید.این بازی بصورت تیمی نیز قابل انجام است.

55,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

  وسیله ای برای حفظ تعادل وراه رفتن کودکان شما و کالسکه اسباب بازی برای کودکان که تازه راه افتاده اند از این لحاظ مفید است که  از دسته نی نی رو به عنوان تکیه گاهی برای حرکت خود استفاده می کنند.

95,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این بازی از 3 میله و تعدادی دیسک در رنگ ها و اندازه های متفاوتی تشکیل شده است.کودک بایستی دیسک ها را به ترتیب از بزرگ به کوچک روی میله سمت چپ چیده و انها را به همان ترتیب به میله سمت راست انتقال دهد.میله وسط میله کمکی است.کودک می تواند از این میله به عنوان میله کمکی استفاده کند.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این محصول از پنج حلقه و یک نشانه که به صورت عمود بر هم روی هم سوار می شود تشکیل شده است. بازیکن می بایستی در فاصله مشخصی از این اهداف باستد و با توجه به دقت و تمرکزی که دارد سعی کند حلقه ها را داخل اهداف قرار دهد. هر کدام از این نشانه ها امتیازی دارد که روی آن مشخص شده است.

17,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

بالا