3تا 5 سال

3تا 5 سال 

846 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

ماهی سیاه کوچولو یکی بود یکی نبود. یک ماهی سیاه کوچولو بود که با مادرش در جویباری زندگی می‌کرد. این جویبار از دیواره‌های سنگی کوه، بیرون می‌زد و ته درّه روان می‌شد. خانه‌ی ماهی کوچولو و مادرش پشت سنگ سیاهی بود؛ زیر سقفی از خزه. شب‌ها، دوتایی زیر خزه‌ها می‌خوابیدند. ماهی کوچولو حسرت به دلش مانده بود که یکدفعه هم که شده، مهتاب را توی خانه‌شان ببیند!

3,910 تومان 4,600 تومان -15%
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پیتر خرگوشه پیتر‌خرگوشه داستان خانواده‌ ی خانم‌ خرگوش پیر و چهار فرزندش، فلاپسی و ماپسی و کاتِن‌ تِیل و پیتر، است که در خانه‌ ی خرگوشی‌شان، در زیر یک درخت صنوبر بزرگ، زندگی می‌کنند. روزی از روزها پیتر، که خرگوش بازیگوش و شیطانی است، بی‌ توجه به هشدار مادرش به باغ آقای مک‌ گرگور می‌رود. آقای مک‌ گرگور پیتر را می‌بیند و به دنبال او می‌دود.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

وینی خرسه دوست داری بدونی داستان «پوه» از کجا اومده؟ توی جنگ جهانی اول، یه دامپزشک کانادایی که برای جنگ به انگلیس می‌رفت، توی ایستگاه قطار از یه شکارچی یه بچه‌ خرس خرید تا نجاتش بده. خرس با سربازها تمرین کرد و مثل یه عضو از ارتش شد، اما اون نباید به جنگ می‌رفت...

16,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آلیس در سرزمین عجایب دخترکي به نام آليس در خوابي عجيب به سرزميني جادويی مي‌رود و با موجودات عجيبي روبه رو مي‌شود. در آن سرزمين، اتفاقات جالبي براي آليس مي‌افتد که بسيار خواندني است.

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آنچه دوست داریم کودکان درباره آزار و سوء استفاده جنسی بدانند اين كتاب مجموعه كوچكي است كه انواع كودک آزاری و روش‌های پيشگيری، مقابله و برخورد با آنها را به زبان ساده برای كودكان مقطع دبستان توضيح می دهد. هدف از اين مختصر، آگاه‌ كردن كودكان نسبت به انواع رفتار آزار دهنده و روش‌ های محافظت از خود می باشد.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

به بدنم دست نزن کتابی دیگر از سری کتاب های نردبان در خصوص آگاهی کودکان نسبت به قسمت‌ های خصوصی بدنشان. کپلی خواهر و برادر هستند. تپلی دختر است و کپلی پسر. آنها از مامان درباره‌ی جاهای خصوصی بدنشان می پرسند. و مامان، آن‌ ها را راهنمایی می کند. حالا آنها قسمت خصوصی بدنشان را می شناسند و یاد گرفته‌اند چطور مراقب بدن خود باشند.

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

یک داستان درهم و برهم این کتاب کمک می کند تا فرزندانمان از اشتباهات و خرابکاری ها نهراسند. نا امید نشوند و بدانند زندگی در بدترین شرایط می تواند به داستانی خوب تبدیل شود. یک داستان درهم برهم برنده جایزه هنری کالدکولت (بهترین کتاب مصور دنیا) را در کارنامه دارد. مناسب برای گروه سنی ب

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اگر دانه ای بکاری این کتاب داستانی دوستی یک روباه و یک دانه است. دانه ای که توسط باغبان کاشته می شود و بعد تبدیل به درختی تناور می گردد. کتابی سرشار از امید و اعتماد به باغبانی که مراقب ماست. مناسب برای گروه سنی ب

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

فکرهای بکر کیتی کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره من تنها نویسنده‌ی این كتاب نیستم. می‌خواهم این كتاب را با همكاری تو بنویسم. می خواهم تو هم توی این كتاب از آرزوها، دوست‌ها، كتاب‌ها و غذاهای مورد علاقه‌ات و خیلی چیزهای دیگر بنویسی، چه‌طوری؟ صفحه‌ی 7 كتاب را بخوان.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوستان من کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره همه‌ی آدم‌ها به یک معجزه‌ی كوچولو احتیاج دارند. آخر چرا همه می‌خواهند كه ویلیام به نفع آن‌ها شهادت بدهد؟ رزی دلش گرفته. چرا امروز هیچ‌كس به او محل نمی‌گذارد؟ آخر آنیتا چه‌طور می‌تواند برادر كوچولوهایش را ساكت كند؟ چرا تیم قبول نمی‌كند كه نباید این‌قدر وقتش را تلف كند؟

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خب که چی؟ کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره فقط بلدند غر بزنند! درس و مشق مدرسه به چه درد می‌خورد؟ سر ساعت از خواب بیدار بشوم كه چی؟ ولش كن، كی به كیه! بعضی وقت‌ها انگار هیچ‌چیز برای كیتی مهم نیست. بعضی وقت‌ها هم طوری نشان می‌دهد كه مثلاً به هیچ‌چیز اهمیت نمی‌دهد.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تقصیر من نیست کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره کيتي نمي خواهد دير به مدرسه برود دلش نمي خواهد تام کوچولو را اذيت کند. او مي داند که خيلي چيزها تقصير او نيست. براي همين دلش مي خواهد کاري کند...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حوصله ام سر رفته کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره چرا هیچ‌كس با من بازی نمی‌كند؟ چرا نمی‌رویم گردش؟ چرا هیچ اتفاقی نمی‌افتد؟ مامان با تام كوچولو سرگرم است. بابا هم رفته خرید. دوستان كیتی هم فقط می‌خواهند تلویزیون تماشا كنند.

6,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ولی چرا من کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره چرا من را با خودشان نمی‌برند؟! چرا مامان و بابا یادشان رفته كه من هم هستم؟! چرا من توی مسابقه برنده نشدم؟! بعضی وقت‌ها كیتی واقعاً احساس می‌كند كه هیچ‌كس به او توجه ندارد.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ای کاش کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره كاش من هم دوچرخه‌ای مثل دوچرخه‌ی ویلیام داشتم! كاش شكل ملیسا بودم... كاش هر روز صبحانه جوجه سوخاری داشتیم! آرزوهای كیتی خیلی زیادند.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من می ترسم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره بیرون تاریك است. من مامانم را می‌خواهم. زیر تختم یك هیولا قایم شده. فقط كیتی نیست كه می‌ترسد. خرس پشمالوی او، آقای تابز، هم می‌ترسد. اما كیتی می‌خواهد كاری كند كه «ترس» راهش را بكشد و برای همیشه برود.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من از خیلی از چیزها سر در می اورم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره کیتی می‌خواهد به بزرگ‌ترها نشان بدهد که بزرگ شده و از خیلی چیزها سر در می‌آورد. حتی می‌خواهد با یکی دو چشمه از شیرین‌کاری‌هایش آنها را انگشت به دهان کند!

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

آخه چرا نه؟ کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره طفلکی کیتی! همیشه بابا و مامان به او می‌گویند: «این کار را نکن!این کار را بکن!» ولی هیچ وقت،چرایش را توضیح نمی دهند.وقتی هم می‌پرسی چرا؟فقط میگویند : «زیرا» اما کیتی می‌داند که بعضی از کارهای غیر ممکن،آن قدرها هم که به نظر می‌رسد غیر ممکن نیست.

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اما تو قول داده بودی کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره تو قول داده بودی بگذاری توی خانه یک حیوان نگه دارم!!! اما تو قول داده بودی! تو قول داده بودی بگذاری بروم... مگه نگفتی که درد ندارد!

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

منصفانه نیست کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره شاید تو هم مثل کیتی هستی که گاهی با خودش یا بزرگ‌ترها مشکل پیدا می‌کند. با این همه دلش می‌خواهد کارش درست باشد و اوضاع را بدتر نکند. چرا فقط من یکی باید زود بخوابم؟ چرا همیشه او برنده می‌شود؟ چرا برای بچه‌های فقیر، کاری از دستم بر نمی‌آید؟

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من نمی توانم پیدایش کنم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره کیتی همیشه وسایلش را گم می کند و عصبی می شود. تازه حوصله هم ندارد آن ها را پیدا کند. نمی داند آخرین بار کیف مدرسه‌اش را کجا گذاشته؟ شانه‌اش کجاست؟ مسواکش کجاست؟

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من نمی خواهم کتابی دیگر از کیتی دختر آتش پاره نه کلمه ی محبوب کیتی است که همیشه از آن استفاده می کند. نه حالا خیلی زود است، نمی‌خواهم بخوابم! حالش را ندارم مسواک بزنم! اتاقم را مرتب نمی‌کنم. نمی‌خواهم، نه!

4,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جلو نیا جیغ می زنم بهتر است کودکان دربارۀ حفظ حریم شخصی و مراقبت از بدنشان آموزش ببینند. کتاب حاضر از مجموعه‌ای چند جلدی است که تمام مجله های آن به موضوع حفظ حریم بدن می‌پردازند. در این کتاب که به زبان شعر است، شاعر نمونه‌هایی از موقعیت‌های زندگی را مثال می‌زند که دیگران، دوستان یا بزرگ‌ترها، می‌خواهند به کودک نزدیک شوند و او را لمس یا بوس کنند. سپس راه...

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

به مامان و بابام میگم  بهتر است کودکان دربارۀ حفظ حریم شخصی و مراقبت از بدنشان آموزش ببینند. کتاب حاضر از مجموعه‌ای چند جلدی است که تمام مجلدهای آن به موضوع حفظ حریم بدن می‌پردازند. در این کتاب که به زبان شعر است، کودک می‌آموزد که حتی در بازی‌ها و دوستی‌ها هم دیگران حق ندارند به او دست بزنند یا به بدنش نزدیک شوند.

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دوست ندارم بوسم کنی آموزش حفاظت از حریم شخصی و مراقبت از بدن از جمله مسائلی ست که کودک ما را در برابر هر گونه سو استفاده به ویژه سو استفاده های جنسی بیمه میکند. در اکثر موارد کودکان به علت ترس از تحقیر شدن و همچنین تهدید درباره ی اتفاقات خطر سازی که برایشان رخ می دهد با والدین خود صحبت نمی کنند .

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دایره المعارف بازی های کودکان تمام زندگی پدر و مادر فرزندشان است و تمام زندگی فرزندان بازی است. فرزند با آمدنش زندگي را براي والدين شيرين مي‌کند. اميد مي‌دهد. عشق مي‌آفريند و بودن را رنگ و هيجان و انگيزه مي‌دهد.  

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اگه جای تو بودم این کتاب که دارای استحکام بالایی است،برای کودک بسیار جالب و جذاب است. با قرار دادن عکس خود کودک داخل کتاب،کودک خود را در نقش های مختلفی قرار می دهد و خیال پردازی می کند. شعر این کتاب بسیار زیبا بوده و ویژگی های مثبت و منفی حیوانات را به صورتی متفاوت بیان می کند.  

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در مهد کودک اولین روزی که رفتی مهد کودک یادته؟ چه احساسی داشتی؟ دیدی یه عالمه بچه اندازه خودت اونجا بود؟. کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در مهدکودک کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در بیمارستان اولین روزی که رفتی بیمارستان یادته؟ چه احساسی داشتی؟ ممکنه یکم اضطراب داشتی. کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در بیمارستان کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روز اثاث کشی اولین روزی که رفتی به یه خونه ی جدید یادته؟ چه احساسی داشتی؟  حتما خیلی شوق و ذوق داشتی. کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان روز اثاث کشی کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اولین روز مدرسه اولین روزی که رفتی مدرسه یادته؟ چه احساسی داشتی؟  کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان اولین روز مدرسه کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1394 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در دندان پزشکی اولین باری که رفتی دندان پزشکی چند سالت بود؟ چه احساسی داشتی؟  کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در دندان پزشکی کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در استخر شنا اولین باری که رفتی استخر چند سالت بود؟ چه احساسی داشتی؟ دیدی چقدر شنا کردن هیجان داره؟  کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در استخر شنا کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1394 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در آرایشگاه اولین باری که رفتی آرایشگاه چند سالت بود؟ چه احساسی داشتی؟ کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در آرایشگاه کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در مطب دکتر اولین باری که فهمیدی در مطب دکتر هستی چند سالت بود؟ چه احساسی داشتی؟ کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان در مطب دکتر کتابی است از نیکولا اسمی و آن واردی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تولد نوزاد جدید تا حالا یه نوزاد رو از نزدیک دیدی؟ چه احساسی داشتی؟ کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان تولد نوزاد جدید کتابی است از نیکولا اسمی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1394 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سوار شدن به هواپیما اولین باری که سوار هواپیما شدی چند سالت بود؟ چه احساسی داشتی؟ کتابی دیگر از مجموعه کتاب اولین تجربه های تو این بار با عنوان سوار شدن به هواپیما. کتابی است از نیکولا اسمی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 16 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است.  

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

اولین تجربه های تو این مجموعه ی 10 جلدی از نیکلا اسمی با ترجمه‌ی حسین فتاحی که در 145 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1394 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های اجتماعی است. و از اولین تجربه های نوزادان سخن می گوید.  

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

حیوان های بامزه این کتاب -مجموعه 7 جلدی مناسب برای 0 تا 3 ساله ها، عنوان کتابی است از زوزا وربوا با ترجمه‌ی علی آشنا که در 84 صفحه و توسط انتشارات قدیانی در سال 1387 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب داستان های حیوانات است.  

9,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

تو کجایی؟ این کتاب جذاب از سپیده خلیلی که در 12 صفحه و توسط انتشارات تولد در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب اندامها است. و برای گروه سنی آمادگی و اول دبستان مناسب است.  

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مواظبت از بابا بزرگ شیطون بابا بزرگ تو چه اخلاقی داره؟ آرومه یا شیطون!! مواظبت از بابابزرگ‌ها آنقدرها هم که به نظر می‌رسد سخت نیست؛ فقط کافیست بلد باشی کاری کنی که هم به آن‌ها خوش بگذرد و هم به خودت.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مواظبت از مامان بزرگ شیطون مامان بزرگ تو چه اخلاقی داره؟ آرومه یا شیطون!! چطوری سر مامان‌بزرگ را گرم کنیم؟ توی پارک چه‌کار کنیم؟ کجا بخوابیم و وقتی دوتایی پیش هم خوابیده‌ایم، چه‌کار کنیم؟ اگر نکته‌های به‌دردبخور این کتاب را با دقت بخوانی، بی‌بروبرگرد استاد مواظبت از مامان‌بزرگت می‌شوی.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گربه را دیدند تا حالا فکرش را کرده‌ای که ماهی از توی تنگ آب، گربه را چه شکلی می‌بیند؟ یا پرنده از آن بالا توی آسمان؟ هر کسی گربه‌ی همسایه را به یک شکل می‌بیند، ولی گربه همان گربه است! دید ما با هم فرق دارد.

19,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هدیه تولد از طرف فلیکس این کتاب، هدیه تولدی است که فلیکس به خواننده کتاب می‌دهد. کتابی پر از آرزوهای دلنشین و بسته‌های هدیه‌ی هیجان‌انگیز که خواننده کودک را ذوق‌زده می‌کند.

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

روباه مرغ دزد از سری کتاب های تصویری، در این کتاب “کودک می‌خواند قبل از اینکه خواندن را بیاموزد”. “روباه مرغ دزد” یک کتاب تصویری بدون کلام با پایانی غافلگیر کننده است. خرگوش، خرس، خروس و مرغ دور هم جمع شده‌اند که ناگهان روباه از راه می‌رسد و مرغ را می‌دزدد و می‌برد… .

5,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کلوچه گرد و قلنبهتا حالا کلوچه پختی؟ یکی بود یکی نبود.روزی روزگاری پیرمردی و پیر زنی زندگی می کردند که یک پسر کوچک داشتند. یک روز صبح پیر زن تصمیم گرفت کلوچه شکری بپزد. بنابراین تخم مرغ و کره و شیر و آرد را آماده و مخلوط کرد.

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من و مامان بزرگ دوست داشتنی اماین کتاب فرصتی است برای ایجاد ارتباط بین دو نسل. کودکان در این کتاب از علایق خود صحبت می‌کنند و با علایق پدربزرگ‌شان نیز آشنا می‌شوند.ارتباطی بین کودکان و مامان بزرگ هایشان.

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

من و بابابزرگ دوست داشتنی اماین کتاب فرصتی است برای ایجاد ارتباط بین دو نسل. کودکان در این کتاب از علایق خود صحبت می‌کنند و با علایق پدربزرگ‌شان نیز آشنا می‌شوند.ارتباطی بین کودکان و پدربزرگ هایشان.

6,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

خرس های تو رختخواب و شب طوفانی ترسناکتو از صدای رعد و برق نمی ترسی؟ خرس کوچولو، خرس تپلو و خرس پشمالو از صدای رعد و برق می‌ترسند. پس یکی یکی می‌روند توی رختخواب کنار پدر و مادرشان می‌خوابند. بابا خرس به آن‌ها می‌گوید: «هیولا اصلا وجود ندارد. تو چه خرس ترسویی هستی!»

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازگشت مارتاکتابی دیگر از مجموعه ی ماجراهای مارتا آقای پینشو و گاوهایش باور نمی‌کنند که چی میبینند! مارتا دارد برمی‌گردد! مارتا در بازگشت از سفرش چیز ارزشمندتری نسبت به سوغاتی‌هایی که از هر جای جهان در کوله‌پشتی‌اش داشت، برای دوستانش به ارمغان آورده است…

15,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 846 مورد

بالا