اسباب بازی های این بخش به اموزش ریاضی آسان و لذت بخش همراه بازی به کودکان کمک می کند.

آموزش ریاضی 

67 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

لاک پشت آموزی وی تک این لاک‌پشت دوزبانه است که روی لاک آن، اعداد از یک تا بیست قرار دارند. فرم این کلیدها شبیه شکل‌های پنج‌ضلعی روی لاک است. دارای 5 حالت بازی، 20 آهنگ و ملودی، 2 رول چرخان می باشد. قابل تغییر به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی است. این محصول شامل ارسال رایگان نمی باشد.

135,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ریسمانک این مجموعه شامل 36 شکل پلاستیکی مختلف در رنگ های زیبا و درخشان و 3 قطعه نخ است که با کمک آن ها می توان فرصتی فراهم کرد تا کودکان طیف وسیعی از مفاهیم پایه ی ریاضی را به صورت عملی و در قالب بازی یاد بگیرند.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

دست نامه مادر و نوزاد این کتاب بر اساس پژوهش‌های گروهی از محققان انگلیسی‌تبار نوشته شده است. در قسمت هایی از این کتاب به مادران و پدران جوان راهنمایی شده که چگونه می‌توانند با انجام فعالیت‌های گوناگون از جمله کتاب‌خوانی به رشد شناختی و مهارت‌های زبانی نوزاد یاری رسانند.

29,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پازل چوبی رنگ ها از سری محصولات آموزشی به کودکان با این محصول می توانید به کودکانتان به راحتی اعداد را از روی تعداد انگشتان یاد بدهید.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

پازل چوبی انگشت شمار از سری محصولات آموزشی به کودکان با این محصول می توانید به کودکانتان به راحتی اعداد را از روی تعداد انگشتان یاد بدهید.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی فکری کاتامینو باری فکری کاتامینو یک پازل با حالت های متفاوت است که به طرح معماهای فکری می پردازد. این بازی همچنین یک نوع بازی ساخت و ساز کوچک است که قدرت فکر کردن را بیدار کرده و باعث تقویت مهارت های دیداری می شود.

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

کیت اشکال هندسی محصولی دیگر از شرکت آوای باران این مجموعه شامل ۸۶ قطعه‌ی مغناطیسی از شکل‌های هندسی، طلق مدرج، برگه‌های چاپ شده از شکل‌های هندسی و غیر هندسی، وایت‌بورد مغناطیسی و کتاب هندسه و اشکال هندسی است که با استفاده از آن‌ها دانش‌آموزان می‌توانند با ویژگی‌های اشکال هندسی آشنا شوند و ترکیب‌های گوناگونی از شکل‌ها را بسازند و دوباره‌سازی کنند.

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی جذاب سکروچین که توسط شرکت هنر و معماری سکرو تهیه شده است. یکی از مجموعه نقوش و طرح های برگرفته از هندسه های ایرانی،گره هشت ایرانی است.این نقوش را می توان در هنر معماری کهن ایرانی به وضوح دید. مانند:مساجد،بازارها،عمارت ها،کاروانسراها این یازی شامل:200 قطعه در 9 رنگ،یک کیسه ی پارچه ای و راهنمای بازی می باشد

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی چارمینو روبی این بازی شامل 24 کارت است که می توانید 3 بازی بسیار هیجان انگیز انجام دهید. این بازی کمک درسی است و علاوه بر تقویت هوش ریاضی و سرعت تفکر مهارت در انجام 4 عمل اصلی در ریاضیات را افزایش می دهد.

7,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی گروهی: راز اقیانوس یک بازی گروهی ۲ تا 4 نفره است که با آن ضمن گذراندن اوقاتی پر از نشاط و هیجان می‌توان توالی و جمع اعداد یک رقمی و دو رقمی را فرا گرفت. این بازی شامل:یک صفحه و 4 مهره و یک گردونه ی شانس است.

15,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هدف دایره‌ی جادویی بازی با برش‌هایی از دایره برای شناخت قطعات دایره و افزایش خلاقیت در شکل‌سازی است. کودک در ابتدای بازی شکل‌های نمونه را با برش‌های مغناطیسی می‌سازد و در مرحله‌ی بعد با این برش‌ها شکل‌های جدید خلق می‌کند. مغناطیسی بودن برش‌ها باعث می شود کار با آن‌ها ساده‌تر و جذاب‌تر باشد.

20,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این وسیله که شامل یک پایه و 25 استوانه ی چوبی در پنج رنگ و با اندازه های متفاوت است، یکی از مشهورترین وسایل آموزشی در روش مونته سوری محسوب می شود. کودک از طریق بازی کردن با این استوانه ها طیف گسترده ای از مفاهیم که پایه ی ریاضیات هستند، نظیر اندازه، کوتاهی و بلندی، رنگ، ترتیب، کوچک و بزرگ، عدد و ... را یاد می گیرد و مهارت های گوناگونی را کسب می کند؛

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 هدف از بازی ضربدر آموزش غیر مستقیم جدول ضرب از 1 تا 5 در یک فضای بازی گونه است.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

ین وسیله حاوی یک صحفه بازی که  دوعدد عقربه کوچک و بزرگ دارد که توسط پین به صفحه متصل می شود. علاوه بران شامل  شش عدد کارت اموزشی دوطرفه می باشد. محور اصلی این بازی استفاده اموزشی از صفحات رنگی برای تقویت مفاهیم ریاضی طراحی شده است.

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

هم بسازیم برای کودکانی است که دوست دارند تنها استفاده کننده اسباب بازی هایشان نباشند‏.‏ برای آنهایی است که دلشان میخواهد که در ساخت اسباب های بازیشان نقشی داشته باشند،خودشان بسازند،رنگ کنند ، و درنهایت اسباب بازی برای خودشان و به سلیقه خودشان داشته باشند.

22,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

با استفاده از این ساعت دانش آموزان به راحتی می توانند مفهوم ساعت و دقیقه را بیاموزند. چرخ دنده بزرگ روی صفحه این ساعت این امکان را برای دانش آموزان فراهم می کند تا با یک دور کامل چرخاندن عقربه دقیقه شمار عقربه ساعت شمار یک ساعت جابجا شود.

13,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

سرزمین ناشناخته‌ی «چینتانو»، با طراحی خیال‌انگیز خود و هفت بازی هوشمندانه، صفحه‌ی متغیر،چالشی جدید و تکرارنشدنی را در برابر ذهن شما قرار می‌دهد...

59,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 هدف این بازی باعث تقویت و بهبود حافظه ی بلندمدت و کوتاه مدت و افزایش خلاقیت بازیکنان و تقویت حافظه و ریاضیات میشود. نیکیماک یک بازی فکری و گروهی 2 تا 6 نفره است و برای افراد بالاتر از 5 سال مناسب است. 

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

گردونه ریاضی شامل دو جعبه 24تایی مقواهای دایره ای شکل است که توضیحات جامعی در مورد چهار عمل اصلی جمع و تفریق و ضرب و تقسیم را در خود دارد...

1,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 6 روش مختلف برای بازی، یادگیری هیجان انگیز و جذاب برای همه تقویت مهارت در جمع های با نتیجه 20 وسیله ای بسیار مناسب برای یادگیری عمل جمع در کلاس درس و منزل... بینگو جمع برای سنین 6 سال به بالا با 3 تا 36 بازیکن!

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چرتکه وسیله ای قدیمی است که برای انجام محاسبات ،۴ عمل اصلی ریاضی،جذر و حتی عملیات محاسبه فاکتور و دفتر حسابداری به کار می رود.چرتکه تاثیر بسزایی در افزایش و تقویت حافظه و  همچنین هماهنگی بین چشم و دست و مغز دارد.

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

بازی رانی پارک 2 یک بازی تک نفره است.هدف از این بازی افزایش قدرت حل مسئله توسط کودک است.

18,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این جعبه شامل 204 قطعه ی مغناطیسی دایره و نیم دایره هایی در اندازه های متنوع و رنگ های گوناگون می باشد. کودکان با قرار دادن این دایره ها و نیم دایره ها در کنار هم می توانند اشکال زیبا و متنوعی ایجاد کنند.این بازی باعث افزایش خلاقیت و همچنین هماهنگی هر چه بیشتر چشم و دست می شود.

13,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی شامل یک صفحه چوبی و 10 دیسک در رنگها و اندازه های مختلف می باشد.صفحه چوبی دارای 3 میله a b c است.کودک ابتدا دیسک ها را به ترتیب از بزرگ به کوچک روی میله a جایگذاری می کند.در مرحله بعد بایستی بتواند همان دیسک ها را به همان ترتیب روی میله c قرار دهد.میله b ستون کمکی نامیده می شود.کودک می تواند با کمک میله b این انتقال را به درستی انجام دهد.

17,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی شامل صفحه پلاستیکی میخی و تعدادی کش بازی و کارت نمونه می باشد.کودک با دیدن کارت نمونه بایستی با استفاده از کش ها شکل کارت را روی صفحه پلاستیکی ایجاد کند.این بازی به گونه ای طراحی شده که مفاهیم ریاضی و هندسی از شکل های متقارن و ...گرفته می توان به کودکان اموزش داد.

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این مجموعه یکی از جالب ترین و جذاب ترین بازی های اموزش ریاضی به کودکان است.این بازی شامل تعدادی کارت اعداد و کارت تصویری می باشد.کودکان با فشار دادن اهرم دستگاه بازی را شروع می کنند.در صورتی که کارت های بیرون امده با کارت های کودکان هماهنگ باشد ادامه می دهند در غیر این صورت کارت را مجددا به صفحه اصلی هدایت می کنند.

25,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

 این بازی از 3 میله و تعدادی دیسک در رنگ ها و اندازه های متفاوتی تشکیل شده است.کودک بایستی دیسک ها را به ترتیب از بزرگ به کوچک روی میله سمت چپ چیده و انها را به همان ترتیب به میله سمت راست انتقال دهد.میله وسط میله کمکی است.کودک می تواند از این میله به عنوان میله کمکی استفاده کند.

11,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این مجموعه شامل یک عدد ساعت وایت بردی پایه دار و عقربه های متحرک است.هدف اصلی این مجموعه اموزش ساعت به کودکان می باشد.در بخش پایین ساعت محلی است  برای نوشتن ساعت به صورت وایت برد.

2,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جدول اعداد شگفت انگیز (سودوکو) با تغییر نظام آموزشی ریاضی دبستان به کتاب های ریاضی اول دبستان اضافه گردیده است. در این بازی مجموعه ی 2 مدل سودوکو 4x4 و 6x6  ارائه شده که وجود قطعات آهنربایی و صفحه مغناطیسی کار با آن را ساده و جذاب نموده است

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

درک مفهوم الگو و الگوسازی، تقارن و... از جمله نیازمندی های دانش آموزان است که در کتاب های جدید ریاضی دوره دبستان برآن تأکید فراوان شده است. الگوساز برای کمک آموزشی در این راستاست که در قالب کتاب مغناطیسی شطرنجی و قطعات آهنربایی ارائه شده است

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جدول شگفت انگیز 4 در 4 شکل و رنگ با قطعات آهنربایی و صفحه مغناطیسی ارائه شده که حمل و نگه داری آن را برای دانش آموز سهل تر می نماید...

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این مجموعه یک عدد ساعت پلاستیکی پایه دار همراه با عقربه های متحرک و اهرم گردش عقربه ها ارائه شده است که با هدف اصلی آموزش ساعت و زمان و  یکی از ابزارهای آموزشی پیشنهادی برای دانش آموزان مقطع دبستان است...

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

چوب خط روشی ساده و بسیار قدیمی برای شمارش بوده است که سابقه ی کاربرد آن به گذشته های پیش تاریخ می رسد . این ابزار امروزه نیز در آموزش ریاضیات برای دانش آموزان کاربرد بسیار دارد و درآموزش نوین ریاضیات، روش چوب خط یکی از پایه های اصلی آموزش ریاضی می باشد...

3,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این بازی شامل یک صفحه ی بازی، 10 قطعه ی پلاستیکی  رنگی و  یک چکش چوبی است که به کودک فرصت می دهد تا هر یک از اشکال را در محل خود قرار دهد و با چکش به آن ها ضربه وارد کند که کاملا در جای خود قرار گیرند.

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این محصول بر مبنای تغییرات کتاب های جدید ریاضی دوره دبستان طراحی شده است و شامل 3 صفحه ی تمرین، ساعت مغناطیسی و قطعات آهنربایی می باشد. صفحات این مجموعه شامل تمرین هایی برای مفاهیمی همچون اعداد و شمارش آنها، الگویابی و الگوسازی، تناظر یک به یک و آشنایی با ساعت، سطر و ستون، نمادهای ریاضی، عدد خوانی و عدد نویسی، شناخت و ترسیم اشکال هندسی و ... طراحی شده است.

14,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این محصول حاوی 14 قطعه آهنربایی رنگی، صفحه بازی مغناطیسی و کتابچه تصاویر می باشد. الگوها از 2 بخش رنگی و سایه های تصاویر تشکیل شده اند. ابتدا با مشخص نمودن یک تصویر رنگی از کودک بخواهید قطعات مرتبط را جدا کرده و با ترکیب آنها تصاویر را بسازد.

18,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در روش های نوین آموزشی ، پس از تحقیقات و تست های فراوان ، مشخص شد که کودکان مفاهیم آموزشی را در قالب بازی بهتر درک میکنند و سریع تر و دقیق تر فرا میگیرند . ترازوی حسابگر آمده است تا مفاهیم ریاضی را به صورت ساده تر به دانش آموزان بیاموزد . این محصول متشکل از یک ترازو پلاستیکی و 20 عدد ( دو سری اعداد 1 تا 10 ) است که هر عدد با توجه به ارزش عددی خود دارای...

12,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این بازی هر کارت از دو قسمت تشکیل شده است . در یک طرف مسئله ریاضی (تقسیم) آورده شده و در طرف دیگر پاسخی برای یک مسئله ریاضی دیگر آمده است.  پس از پخش کارت های بازی بین بازیکنان، آن ها باید برای هر یک از مسائل ریاضی در بین کارتهای خود جواب مناسبی را پیدا کرده و در جلوی مساله مورد نظر قرار دهند

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این بازی هر کارت از دو قسمت تشکیل شده است . در یک طرف مسئله ریاضی (ضرب) آورده شده و در طرف دیگر پاسخی برای یک مسئله ریاضی دیگر آمده است.  پس از پخش کارت های بازی بین بازیکنان، آن ها باید برای هر یک از مسائل ریاضی در بین کارتهای خود جواب مناسبی را پیدا کرده و در جلوی مساله مورد نظر قرار دهند .

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این بازی هر کارت از دو قسمت تشکیل شده است . در یک طرف مسئله ریاضی (تفریق) آورده شده و در طرف دیگر پاسخی برای یک مسئله ریاضی دیگر آمده است.  پس از پخش کارت های بازی بین بازیکنان، آن ها باید برای هر یک از مسائل ریاضی در بین کارتهای خود جواب مناسبی را پیدا کرده و در جلوی مساله مورد نظر قرار دهند. هر بازیکنی که زودتر کارتهای خود را تمام کند،

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این بازی هر کارت از دو قسمت تشکیل شده است . در یک طرف مسئله ریاضی (جمع) آورده شده و در طرف دیگر پاسخی برای یک مسئله ریاضی دیگر آمده است. پس از پخش کارت های بازی بین بازیکنان، آن ها باید برای هر یک از مسائل ریاضی در بین کارتهای خود جواب مناسبی را پیدا کرده و در جلوی مساله مورد نظر قرار دهند

5,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

جدول شگفت انگیز 3 در 3 شکل و رنگ با قطعات آهنربایی و صفحه مغناطیسی ارائه شده که حمل و نگه داری آن را برای دانش آموز سهل تر می نماید. پس از چیدمان قطعات اولیه بر اساس الگوهای بازی بر روی جدول های ارائه شده شکل و رنگ، از کودک بخواهید قطعات باقی مانده را به گونه ای در جدول ها جای دهد که در ستون های عمودی، ردیف های افقی و مربع های 2 در 2 مشخص شده در جدول ها،...

7,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مکعب های ریاضی چینه ابزاری کمکی جهت آموزش هر چه بهترمفاهیم پایه ای ریاضیات و پرورش خلاقیت کودکان است که قابلیت اتصال هر مکعب از شش وجه و مکعب های دیگر، آن را تبدیل به ابزاری مناسب جهت یادگیری مباحثی چون الگویابی و الگو سازی، شمارش و مفهوم اعداد، جمع و تفریق مفهومی اعداد، درک رابطه بین الگوها و ... کرده است.

8,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مکعب های ریاضی چینه ابزاری کمکی جهت آموزش هر چه بهترمفاهیم پایه ای ریاضیات و پرورش خلاقیت کودکان است که قابلیت اتصال هر مکعب از شش وجه و مکعب های دیگر، آن را تبدیل به ابزاری مناسب جهت یادگیری مباحثی چون الگویابی و الگو سازی، شمارش و مفهوم اعداد، جمع و تفریق مفهومی اعداد، درک رابطه بین الگوها و … کرده است...

4,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

مکعب های ریاضی چینه ابزاری کمکی جهت آموزش هر چه بهترمفاهیم پایه ای ریاضیات و پرورش خلاقیت کودکان است که قابلیت اتصال هر مکعب از شش وجه و مکعب های دیگر، آن را تبدیل به ابزاری مناسب جهت یادگیری مباحثی چون الگویابی و الگو سازی، شمارش و مفهوم اعداد، جمع و تفریق مفهومی اعداد، درک رابطه بین الگوها و ... کرده است...

2,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این ابزار تلاش بر آموزش بهتر چهار عمل اصلی ریاضی در قالب یک بازی جذاب صورت گرفته است. در این مجموعه هر چهار عمل اصلی ریاضی (جمع، تفریق، تقسیم، ضرب) بر روی کلید های جداگانه ارائه شده است که دانش آموز با وصل کردن نخ مخصوص بازی از نقطه پرسش تا نقطه پاسخ هر مسئله، یک الگوی خطی در پشت صفحه کار ظاهر می کند. در صورت درست بودن پاسخ ها، الگوی ساخته شده باید...

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این ابزار تلاش بر آموزش بهتر چهار عمل اصلی ریاضی در قالب یک بازی جذاب صورت گرفته است. در این مجموعه هر چهار عمل اصلی ریاضی (جمع، تفریق، تقسیم، ضرب) بر روی کلید های جداگانه ارائه شده است که دانش آموز با وصل کردن نخ مخصوص بازی از نقطه پرسش تا نقطه پاسخ هر مسئله، یک الگوی خطی در پشت صفحه کار ظاهر می کند. در صورت درست بودن پاسخ ها، الگوی ساخته شده باید...

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این ابزار تلاش بر آموزش بهتر چهار عمل اصلی ریاضی در قالب یک بازی جذاب صورت گرفته است. در این مجموعه هر چهار عمل اصلی ریاضی (جمع، تفریق، تقسیم، ضرب) بر روی کلید های جداگانه ارائه شده است که دانش آموز با وصل کردن نخ مخصوص بازی از نقطه پرسش تا نقطه پاسخ هر مسئله، یک الگوی خطی در پشت صفحه کار ظاهر می کند. در صورت درست بودن پاسخ ها، الگوی ساخته شده باید...

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

در این ابزار تلاش بر آموزش بهتر چهار عمل اصلی ریاضی در قالب یک بازی جذاب صورت گرفته است...

8,500 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

معمای ریاضی  یکی از بازی های مطرح در سطح جهان می باشد که به بالا بردن تمرکز و ضریب هوشی افراد بسیار کمک می کند. در این بازی هدف بر آن است تا بازیکنان با کنار هم قرار دادن قطعات مشخص شده در هر مرحله ، فضای مشخصی از کارت ها را پر کند . کارت های این بازی بر اساس تمرینات کتاب ریاضی کلاس دوم ابتدایی طراحی شده است.یکی از تعاریف هوش ، تطبیق دادن است.

25,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 50 از 67 مورد

بالا